| Denumire | FABRICA DE ZAHAR BOD SA |
| CUI | 1135146 |
| Nr. Registrul Comertului | J08/179/1991 |
| EUID | ROONRC.J08/179/1991 |
| CAEN | 1081 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ PE ACŢIUNI |
| Stare (ONRC) | 1070 faliment |
company_people (căutare după CUI, fallback după Nr. Reg. Comerțului)
| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| CENŢU SPRL | - | România |
| BODO LAJOS | - | România |
| MACAVEIU IOAN | - | România |
| CENTU AUREL | - | — |
company_people pentru această firmă.company_people pentru această firmă.Microîntreprinderi , Braşov
| Număr dosar | Instanță / Secție | Stadiu / Categorie | Ultimul termen | Acțiuni |
|---|
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 36 263 | 30 166 | 150 514 770 | 78 941 193 | 1 |
| 2024 | 28 104 | 773 059 | 155 031 035 | 83 427 291 | 1 |
| 2023 | 80 043 | -3 206 351 | 157 013 915 | 84 637 113 | 2 |
| 2022 | 161 112 | 3 953 352 | 155 580 601 | 86 335 788 | 2 |
| 2021 | 317 969 | 602 470 | 166 297 004 | 93 098 839 | 2 |
| 2020 | 147 171 | 700 913 | 166 567 188 | 92 953 830 | 0 |
| 2019 | 320 950 | -3 579 289 | 166 187 292 | 91 873 021 | 0 |
| 2018 | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — |
| Cod CAEN preponderent | 1081 Rev. 2 (echivalent: 1081 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Fabricarea zahărului |
| Descriere Activitate | — |
| Cod CAEN principal | 10 Industria alimentară |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 4 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.601.731 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 72.586.394 |
| Stocuri | 1.272.426 |
| Creante | 67.172.785 |
| Casa si conturi la banci | 4.141.183 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 8.239.166 |
| DATORII | 155.031.035 |
| VENITURI IN AVANS | 74.361 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | -71.678.105 |
| Capital subscris varsat | 15.481.524 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 28.104 |
| VENITURI TOTALE | 1.522.359 |
| CHELTUIELI TOTALE | 749.300 |
| Profitul brut | 773.059 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 773.059 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 1 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.704.512 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 74.693.435 |
| Stocuri | 1.272.426 |
| Creante | 68.499.696 |
| Casa si conturi la banci | 4.921.313 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 8.239.166 |
| DATORII | 157.013.915 |
| VENITURI IN AVANS | 74.361 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | -72.451.163 |
| Capital subscris varsat | 15.481.524 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 80.043 |
| VENITURI TOTALE | 3.305.163 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.511.514 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 3.206.351 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 3.206.351 |
| Numar mediu de salariati | 2 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 7.800.861 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 70.295.761 |
| Stocuri | 1.272.426 |
| Creante | 68.520.312 |
| Casa si conturi la banci | 503.023 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 8.239.166 |
| DATORII | 155.580.601 |
| CAPITALURI - TOTAL | -69.244.813 |
| Capital subscris varsat | 15.481.524 |
| Cifra de afaceri neta | 161.112 |
| VENITURI TOTALE | 7.013.685 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.060.333 |
| Profitul brut | 3.953.352 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.953.352 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 2 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 8.879.896 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 75.979.777 |
| Stocuri | 1.272.426 |
| Creante | 68.429.139 |
| Casa si conturi la banci | 6.278.212 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 8.239.166 |
| DATORII | 166.297.004 |
| CAPITALURI - TOTAL | -73.198.165 |
| Capital subscris varsat | 15.481.525 |
| Cifra de afaceri neta | 317.969 |
| VENITURI TOTALE | 2.127.173 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.524.703 |
| Profitul brut | 602.470 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 602.470 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 2 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 11.381.592 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 73.333.072 |
| Stocuri | 1.272.426 |
| Creante | 68.096.112 |
| Casa si conturi la banci | 3.964.534 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 8.239.166 |
| DATORII | 166.567.188 |
| CAPITALURI - TOTAL | -73.613.358 |
| Capital subscris varsat | 15.481.525 |
| Cifra de afaceri neta | 147.171 |
| VENITURI TOTALE | 1.126.426 |
| CHELTUIELI TOTALE | 425.513 |
| Profitul brut | 700.913 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 700.913 |
| Pierdere neta | 0 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 11.916.951 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 71.716.904 |
| Stocuri | 1.348.388 |
| Creante | 68.290.027 |
| Casa si conturi la banci | 2.078.489 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 8.239.166 |
| DATORII | 166.187.292 |
| CAPITALURI - TOTAL | -74.314.271 |
| Capital subscris varsat | 15.481.525 |
| Cifra de afaceri neta | 320.950 |
| VENITURI TOTALE | 2.381.040 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.960.329 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 3.579.289 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 3.579.289 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 17.555.230 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 74.304.853 |
| Stocuri | 1.435.951 |
| Creante | 72.820.661 |
| Casa si conturi la banci | 48.241 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 8.239.166 |
| DATORII | 170.834.231 |
| CAPITALURI - TOTAL | -70.734.982 |
| Capital subscris varsat | 15.481.525 |
| Cifra de afaceri neta | 394.268 |
| VENITURI TOTALE | 1.008.310 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.740.470 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 1.732.160 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 1.732.160 |
| Numar mediu de salariati | 9 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 19.225.990 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 86.893.124 |
| Stocuri | 1.498.321 |
| Creante | 85.151.282 |
| Casa si conturi la banci | 243.521 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 8.239.166 |
| DATORII | 183.361.103 |
| CAPITALURI - TOTAL | -69.002.823 |
| Capital subscris varsat | 15.481.525 |
| Cifra de afaceri neta | 67.592.521 |
| VENITURI TOTALE | 46.036.672 |
| CHELTUIELI TOTALE | 66.234.320 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 20.197.648 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 20.197.648 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 25.078.684 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 98.734.756 |
| Stocuri | 26.318.534 |
| Creante | 72.181.532 |
| Casa si conturi la banci | 234.690 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 9.833.096 |
| DATORII | 182.450.911 |
| CAPITALURI - TOTAL | -48.804.375 |
| Capital subscris varsat | 15.481.525 |
| Cifra de afaceri neta | 76.053.496 |
| VENITURI TOTALE | 79.299.517 |
| CHELTUIELI TOTALE | 72.201.069 |
| Profitul brut | 7.098.448 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 7.098.448 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 251 |