| Denumire | SOCIETATEA DE INTRETINERE SI REPARATII VAGOANE CARANSEBES S.A. |
| CUI | 11567826 |
| EUID | ROONRC.J1999000091114 |
| CAEN | 3020 |
| Stare (ONRC) | 1048 funcţiune |
company_people (căutare după CUI, fallback după Nr. Reg. Comerțului)
company_people pentru această firmă.company_people pentru această firmă.company_people pentru această firmă.Întreprinderi mijlocii , Caraş-Severin , domeniul 3020: Fabricarea materialului rulant
| Număr dosar | Instanță / Secție | Stadiu / Categorie | Ultimul termen | Acțiuni |
|---|
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 5 772 865 | 319 194 | 538 028 | 5 107 296 | 47 |
| 2024 | 7 237 868 | 829 361 | 339 973 | 4 590 047 | 51 |
| 2023 | 5 101 805 | 759 584 | 303 499 | 3 724 212 | 49 |
| 2022 | 4 727 498 | 1 070 561 | 4 696 518 | 7 358 154 | 47 |
| 2021 | 4 364 808 | 1 160 612 | 5 208 939 | 6 800 881 | 48 |
| 2020 | 3 297 438 | -2 309 552 | 5 709 832 | 6 142 030 | 45 |
| 2019 | 3 145 780 | 634 016 | 3 318 736 | 6 104 735 | 46 |
| 2018 | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — |
| Cod CAEN preponderent | 3020 Rev. 2 (echivalent: 3020 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Fabricarea materialului rulant |
| Descriere Activitate | — |
| Cod CAEN principal | 30 Fabricarea altor mijloace de transport |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 0 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.301.378 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.275.257 |
| Stocuri | 475.508 |
| Creante | 1.939.234 |
| Casa si conturi la banci | 860.515 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 13.412 |
| DATORII | 339.973 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.250.074 |
| Capital subscris varsat | 791.727 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 7.237.868 |
| VENITURI TOTALE | 7.364.248 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.505.952 |
| Profitul brut | 858.296 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 829.361 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 51 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.049.270 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.660.304 |
| Stocuri | 574.011 |
| Creante | 1.082.087 |
| Casa si conturi la banci | 1.004.206 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 14.638 |
| DATORII | 303.499 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.420.713 |
| Capital subscris varsat | 791.727 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 5.101.805 |
| VENITURI TOTALE | 5.218.009 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.458.425 |
| Profitul brut | 759.584 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 759.584 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 49 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 733.614 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.595.609 |
| Stocuri | 519.342 |
| Creante | 4.523.147 |
| Casa si conturi la banci | 1.553.120 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 28.931 |
| DATORII | 4.696.518 |
| VENITURI IN AVANS | 507 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.661.129 |
| Capital subscris varsat | 791.727 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 4.727.498 |
| VENITURI TOTALE | 4.809.787 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.739.226 |
| Profitul brut | 1.070.561 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.070.561 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 47 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 711.132 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.048.162 |
| Stocuri | 456.486 |
| Creante | 4.314.800 |
| Casa si conturi la banci | 1.276.876 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 41.587 |
| DATORII | 5.208.939 |
| VENITURI IN AVANS | 1.374 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.590.568 |
| Capital subscris varsat | 791.727 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 4.364.808 |
| VENITURI TOTALE | 4.427.443 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.266.831 |
| Profitul brut | 1.160.612 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.160.612 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 48 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 759.945 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.371.285 |
| Stocuri | 445.980 |
| Creante | 4.232.354 |
| Casa si conturi la banci | 692.951 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 10.800 |
| DATORII | 5.709.832 |
| VENITURI IN AVANS | 2.242 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 429.956 |
| Capital subscris varsat | 791.727 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 3.297.438 |
| VENITURI TOTALE | 3.484.543 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.794.095 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 2.309.552 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 2.309.552 |
| Numar mediu de salariati | 45 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 823.759 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.280.976 |
| Stocuri | 441.299 |
| Creante | 4.233.416 |
| Casa si conturi la banci | 606.261 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 3.318.736 |
| VENITURI IN AVANS | 5.274 |
| PROVIZIOANE | 41.217 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.739.508 |
| Capital subscris varsat | 791.727 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 3.145.780 |
| VENITURI TOTALE | 3.211.140 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.577.124 |
| Profitul brut | 634.016 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 634.016 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 46 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 894.368 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.826.576 |
| Stocuri | 435.359 |
| Creante | 4.209.988 |
| Casa si conturi la banci | 181.229 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 3.564.383 |
| VENITURI IN AVANS | 9.852 |
| PROVIZIOANE | 41.217 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.105.492 |
| Capital subscris varsat | 791.727 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 2.368.580 |
| VENITURI TOTALE | 2.441.190 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.102.195 |
| Profitul brut | 338.995 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 333.379 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 46 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 977.010 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.939.023 |
| Stocuri | 424.655 |
| Creante | 4.226.624 |
| Casa si conturi la banci | 287.744 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 4.088.274 |
| VENITURI IN AVANS | 14.429 |
| PROVIZIOANE | 41.217 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.772.113 |
| Capital subscris varsat | 791.727 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 1.533.768 |
| VENITURI TOTALE | 1.598.103 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.944.810 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 346.707 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 346.707 |
| Numar mediu de salariati | 44 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.061.571 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.675.840 |
| Stocuri | 423.229 |
| Creante | 4.215.499 |
| Casa si conturi la banci | 37.112 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.219 |
| DATORII | 3.476.872 |
| VENITURI IN AVANS | 19.007 |
| PROVIZIOANE | 41.217 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.201.534 |
| Capital subscris varsat | 791.727 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 1.563.820 |
| VENITURI TOTALE | 1.438.561 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.893.003 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 454.442 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 454.442 |
| Numar mediu de salariati | 47 |