| Denumire | LIDO GIRBEA SRL |
| CUI | 1365030 |
| Nr. Registrul Comertului | J1992001034294 |
| EUID | ROONRC.J1992001034294 |
| CAEN | 1071 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Stare (ONRC) | 1048 funcţiune |
company_people (căutare după CUI, fallback după Nr. Reg. Comerțului)
| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| IONIȚĂ GEORGE | - | România |
company_people pentru această firmă.company_people pentru această firmă.Întreprinderi mijlocii , Prahova
| Număr dosar | Instanță / Secție | Stadiu / Categorie | Ultimul termen | Acțiuni |
|---|
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 86 526 771 | 5 675 251 | 51 738 628 | 140 300 970 | 115 |
| 2024 | 84 669 799 | 803 811 | 50 969 384 | 125 612 766 | 127 |
| 2023 | 96 074 647 | -1 222 802 | 51 767 649 | 143 547 851 | 149 |
| 2022 | 116 481 989 | 14 910 240 | 76 652 967 | 184 938 213 | 147 |
| 2021 | 79 406 363 | 3 103 994 | 46 949 307 | 104 042 220 | 147 |
| 2020 | 122 357 418 | 8 979 644 | 28 578 468 | 83 565 572 | 156 |
| 2019 | 96 759 015 | 2 027 178 | 30 933 759 | 84 066 303 | 210 |
| 2018 | 77 189 153 | 4 391 661 | 21 473 729 | 79 106 450 | 225 |
| 2017 | 77 627 195 | 7 214 019 | 15 274 546 | 79 200 650 | 234 |
| Cod CAEN preponderent | 1071 Rev. 2 (echivalent: 1071 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie |
| Descriere Activitate | — |
| Cod CAEN principal | 10 Industria alimentară |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 41.541.701 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 83.704.479 |
| Stocuri | 41.768.465 |
| Creante | 41.434.452 |
| Casa si conturi la banci | 501.562 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 366.586 |
| DATORII | 50.969.384 |
| VENITURI IN AVANS | 4.611.831 |
| PROVIZIOANE | 706.080 |
| CAPITALURI - TOTAL | 69.325.471 |
| Capital subscris varsat | 44.000.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 84.669.799 |
| VENITURI TOTALE | 94.635.572 |
| CHELTUIELI TOTALE | 92.749.568 |
| Profitul brut | 1.886.004 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 803.811 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 127 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 65.154.520 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 77.824.893 |
| Stocuri | 24.362.850 |
| Creante | 53.132.800 |
| Casa si conturi la banci | 329.243 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 568.438 |
| DATORII | 51.767.649 |
| VENITURI IN AVANS | 5.550.721 |
| PROVIZIOANE | 706.080 |
| CAPITALURI - TOTAL | 85.523.401 |
| Capital subscris varsat | 40.000.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 96.074.647 |
| VENITURI TOTALE | 102.678.683 |
| CHELTUIELI TOTALE | 102.955.216 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 276.533 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 1.222.802 |
| Numar mediu de salariati | 149 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 73.576.325 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 110.596.465 |
| Stocuri | 50.087.227 |
| Creante | 60.025.167 |
| Casa si conturi la banci | 484.071 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 765.423 |
| DATORII | 76.652.967 |
| VENITURI IN AVANS | 7.000.824 |
| PROVIZIOANE | 706.080 |
| CAPITALURI - TOTAL | 100.578.342 |
| Capital subscris varsat | 40.000.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 116.481.989 |
| VENITURI TOTALE | 120.004.054 |
| CHELTUIELI TOTALE | 103.118.479 |
| Profitul brut | 16.885.575 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 14.910.240 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 147 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 38.455.713 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 64.863.873 |
| Stocuri | 27.992.993 |
| Creante | 34.050.714 |
| Casa si conturi la banci | 2.820.166 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 722.634 |
| DATORII | 46.949.307 |
| VENITURI IN AVANS | 8.247.327 |
| PROVIZIOANE | 766.080 |
| CAPITALURI - TOTAL | 48.079.506 |
| Capital subscris varsat | 38.000.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 79.406.363 |
| VENITURI TOTALE | 83.109.506 |
| CHELTUIELI TOTALE | 79.496.968 |
| Profitul brut | 3.612.538 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.103.994 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 147 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 44.195.463 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 38.839.002 |
| Stocuri | 19.728.259 |
| Creante | 18.941.660 |
| Casa si conturi la banci | 169.083 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 531.107 |
| DATORII | 28.578.468 |
| VENITURI IN AVANS | 8.695.381 |
| PROVIZIOANE | 872.503 |
| CAPITALURI - TOTAL | 45.419.220 |
| Capital subscris varsat | 30.000.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 122.357.418 |
| VENITURI TOTALE | 126.176.419 |
| CHELTUIELI TOTALE | 115.885.125 |
| Profitul brut | 10.291.294 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 8.979.644 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 156 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 46.966.785 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 36.525.490 |
| Stocuri | 15.316.906 |
| Creante | 21.012.399 |
| Casa si conturi la banci | 196.185 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 574.028 |
| DATORII | 30.933.759 |
| VENITURI IN AVANS | 9.821.035 |
| PROVIZIOANE | 975.206 |
| CAPITALURI - TOTAL | 42.336.303 |
| Capital subscris varsat | 34.000.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 96.759.015 |
| VENITURI TOTALE | 104.939.036 |
| CHELTUIELI TOTALE | 102.330.023 |
| Profitul brut | 2.609.013 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.027.178 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 210 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 49.147.494 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 29.492.330 |
| Stocuri | 9.369.335 |
| Creante | 19.247.849 |
| Casa si conturi la banci | 875.146 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 466.626 |
| DATORII | 21.473.729 |
| VENITURI IN AVANS | 11.210.221 |
| PROVIZIOANE | 975.206 |
| CAPITALURI - TOTAL | 45.447.294 |
| Capital subscris varsat | 35.000.200 |
| Cifra de afaceri neta | 77.189.153 |
| VENITURI TOTALE | 89.965.993 |
| CHELTUIELI TOTALE | 84.785.904 |
| Profitul brut | 5.180.089 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.391.661 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 225 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 54.878.285 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 23.836.828 |
| Stocuri | 4.776.244 |
| Creante | 16.346.950 |
| Casa si conturi la banci | 2.713.634 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 485.537 |
| DATORII | 15.274.546 |
| VENITURI IN AVANS | 10.096.613 |
| PROVIZIOANE | 975.206 |
| CAPITALURI - TOTAL | 52.854.285 |
| Capital subscris varsat | 40.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 77.627.195 |
| VENITURI TOTALE | 84.161.717 |
| CHELTUIELI TOTALE | 75.858.375 |
| Profitul brut | 8.303.342 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 7.214.019 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 234 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 44.819.994 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 13.814.229 |
| Stocuri | 5.930.480 |
| Creante | 7.280.147 |
| Casa si conturi la banci | 603.602 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 500.959 |
| DATORII | 9.484.128 |
| VENITURI IN AVANS | 6.208.637 |
| PROVIZIOANE | 975.206 |
| CAPITALURI - TOTAL | 42.467.211 |
| Capital subscris varsat | 30.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 77.119.547 |
| VENITURI TOTALE | 81.772.114 |
| CHELTUIELI TOTALE | 73.401.101 |
| Profitul brut | 8.371.013 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 7.276.850 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 245 |