| Denumire | ALDRAXIM SRL |
| CUI | 143230 |
| EUID | ROONRC.J1992001935036 |
| CAEN | 4211 |
| Stare (ONRC) | 1048 funcţiune |
company_people (căutare după CUI, fallback după Nr. Reg. Comerțului)
| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| BUSCA MARIN | - | România |
company_people pentru această firmă.company_people pentru această firmă.Microîntreprinderi , Argeş , domeniul 4211: Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
| Număr dosar | Instanță / Secție | Stadiu / Categorie | Ultimul termen | Acțiuni |
|---|
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1 103 115 | 41 101 | 599 296 | 914 957 | 3 |
| 2024 | 1 733 392 | 760 428 | 1 008 524 | 1 283 086 | 2 |
| 2023 | 1 602 329 | 421 369 | 1 738 099 | 1 252 232 | 2 |
| 2022 | 909 043 | 110 505 | 2 109 440 | 1 202 204 | 9 |
| 2021 | 188 760 | 29 820 | 1 975 722 | 957 982 | 8 |
| 2020 | 302 698 | 41 188 | 1 830 272 | 782 711 | 7 |
| 2019 | 238 113 | -38 242 | 1 695 021 | 606 272 | 6 |
| 2018 | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — |
| Cod CAEN preponderent | 4211 Rev. 2 (echivalent: 4211 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor |
| Descriere Activitate | — |
| Cod CAEN principal | 42 Lucrări de geniu civil |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
| Active imobilizate | 344.049 |
| Active circulante | 936.346 |
| Stocuri | 9.473 |
| Creante | 715.626 |
| Disponibilitati | 211.247 |
| Cheltuieli in avans | 2.691 |
| Datorii | 1.008.524 |
| Capitaluri proprii | 274.562 |
| Capital social | 509.000 |
| Cifra de afaceri | 1.733.392 |
| Venituri totale | 1.785.646 |
| Cheltuieli totale | 879.796 |
| Profit brut | 905.850 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 760.428 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 210.804 |
| Active circulante | 1.041.428 |
| Stocuri | 58.374 |
| Creante | 806.705 |
| Disponibilitati | 176.349 |
| Datorii | 1.738.099 |
| Capitaluri proprii | -485.867 |
| Capital social | 509.000 |
| Cifra de afaceri | 1.602.329 |
| Venituri totale | 1.602.329 |
| Cheltuieli totale | 1.100.271 |
| Profit brut | 502.058 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 421.369 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 210.804 |
| Active circulante | 991.400 |
| Stocuri | 83.966 |
| Creante | 895.502 |
| Disponibilitati | 11.932 |
| Datorii | 2.109.440 |
| Capitaluri proprii | -907.236 |
| Capital social | 509.000 |
| Cifra de afaceri | 909.043 |
| Venituri totale | 910.055 |
| Cheltuieli totale | 784.392 |
| Profit brut | 125.663 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 110.505 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 9 |
| Active imobilizate | 210.804 |
| Active circulante | 747.178 |
| Stocuri | 91.066 |
| Creante | 641.319 |
| Disponibilitati | 14.793 |
| Datorii | 1.975.722 |
| Capitaluri proprii | -1.017.740 |
| Capital social | 509.000 |
| Cifra de afaceri | 188.760 |
| Venituri totale | 214.747 |
| Cheltuieli totale | 184.927 |
| Profit brut | 29.820 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 29.820 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 8 |
| Active imobilizate | 211.550 |
| Active circulante | 571.161 |
| Stocuri | 89.092 |
| Creante | 477.280 |
| Disponibilitati | 4.789 |
| Datorii | 1.830.272 |
| Capitaluri proprii | -1.047.561 |
| Capital social | 509.000 |
| Cifra de afaceri | 302.698 |
| Venituri totale | 310.010 |
| Cheltuieli totale | 268.822 |
| Profit brut | 41.188 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 41.188 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 7 |
| Active imobilizate | 212.932 |
| Active circulante | 393.340 |
| Stocuri | 73.097 |
| Creante | 319.534 |
| Disponibilitati | 709 |
| Datorii | 1.695.021 |
| Capitaluri proprii | -1.088.749 |
| Capital social | 509.000 |
| Cifra de afaceri | 238.113 |
| Venituri totale | 239.199 |
| Cheltuieli totale | 277.441 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 38.242 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 38.242 |
| Active imobilizate | 214.313 |
| Active circulante | 460.538 |
| Stocuri | 83.920 |
| Creante | 376.729 |
| Disponibilitati | -111 |
| Datorii | 1.722.231 |
| Capitaluri proprii | -1.047.380 |
| Capital social | 509.000 |
| Cifra de afaceri | 384.329 |
| Venituri totale | 435.953 |
| Cheltuieli totale | 189.455 |
| Profit brut | 246.498 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 246.319 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 7 |
| Active imobilizate | 211.269 |
| Active circulante | 513.398 |
| Stocuri | 85.294 |
| Creante | 427.253 |
| Disponibilitati | 851 |
| Datorii | 2.018.367 |
| Capitaluri proprii | -1.293.700 |
| Capital social | 509.000 |
| Cifra de afaceri | 169.286 |
| Venituri totale | 221.972 |
| Cheltuieli totale | 128.029 |
| Profit brut | 93.943 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 93.943 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 10 |
| Active imobilizate | 211.486 |
| Active circulante | 590.415 |
| Stocuri | 96.452 |
| Creante | 491.333 |
| Disponibilitati | 2.630 |
| Datorii | 2.189.544 |
| Capitaluri proprii | -1.387.643 |
| Capital social | 509.000 |
| Cifra de afaceri | 275.333 |
| Venituri totale | 275.333 |
| Cheltuieli totale | 355.872 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 80.539 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 80.539 |
| Nr. salariati | 13 |