| Denumire | TAVCOS CONSTRUCT SRL |
| CUI | 14464060 |
| Nr. Registrul Comertului | J2002000072186 |
| EUID | ROONRC.J18/72/2002 |
| CAEN | 5630 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Stare (ONRC) | 1048 funcţiune |
company_people (căutare după CUI, fallback după Nr. Reg. Comerțului)
| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| GORGAN CONSTANTIN | - | România |
company_people pentru această firmă.company_people pentru această firmă.Microîntreprinderi , Gorj , domeniul 5630: Baruri și alte activități de servire a băuturilor
| Număr dosar | Instanță / Secție | Stadiu / Categorie | Ultimul termen | Acțiuni |
|---|
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 711 694 | 360 107 | 279 781 | 926 347 | 1 |
| 2024 | 787 636 | 499 748 | 64 946 | 701 405 | 1 |
| 2023 | 841 748 | 381 651 | 207 983 | 594 694 | 2 |
| 2022 | 833 791 | 460 426 | 114 203 | 574 869 | 2 |
| 2021 | 621 528 | 310 199 | 74 059 | 707 892 | 2 |
| 2020 | 644 663 | 326 111 | 88 219 | 737 964 | 3 |
| 2019 | 441 748 | 133 824 | 99 464 | 556 923 | 3 |
| 2018 | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — |
| Cod CAEN preponderent | 5630 Rev. 2 (echivalent: 5630 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Baruri și alte activități de servire a băuturilor |
| Descriere Activitate | — |
| Cod CAEN principal | 56 Restaurante și alte activități de servicii de alimentație |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
| Active imobilizate | 75.016 |
| Active circulante | 626.389 |
| Stocuri | 176.271 |
| Creante | 324.180 |
| Disponibilitati | 125.938 |
| Datorii | 64.946 |
| Capitaluri proprii | 636.459 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 787.636 |
| Venituri totale | 787.636 |
| Cheltuieli totale | 270.184 |
| Profit brut | 517.452 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 499.748 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 26.903 |
| Active circulante | 567.791 |
| Stocuri | 146.859 |
| Creante | 318.058 |
| Disponibilitati | 102.874 |
| Datorii | 207.983 |
| Capitaluri proprii | 386.711 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 841.748 |
| Venituri totale | 841.748 |
| Cheltuieli totale | 451.679 |
| Profit brut | 390.069 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 381.651 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 37.675 |
| Active circulante | 537.194 |
| Stocuri | 275.810 |
| Creante | 109.126 |
| Disponibilitati | 152.258 |
| Datorii | 114.203 |
| Capitaluri proprii | 460.666 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 833.791 |
| Venituri totale | 833.792 |
| Cheltuieli totale | 365.194 |
| Profit brut | 468.598 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 460.426 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 51.641 |
| Active circulante | 656.251 |
| Stocuri | 292.670 |
| Creante | 344.426 |
| Disponibilitati | 19.155 |
| Datorii | 74.059 |
| Capitaluri proprii | 633.833 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 621.528 |
| Venituri totale | 621.529 |
| Cheltuieli totale | 305.551 |
| Profit brut | 315.978 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 310.199 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 28.591 |
| Active circulante | 709.373 |
| Stocuri | 259.401 |
| Creante | 396.782 |
| Disponibilitati | 53.190 |
| Datorii | 88.219 |
| Capitaluri proprii | 649.745 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 644.663 |
| Venituri totale | 644.663 |
| Cheltuieli totale | 312.105 |
| Profit brut | 332.558 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 326.111 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 32.445 |
| Active circulante | 524.478 |
| Stocuri | 226.514 |
| Creante | 225.767 |
| Disponibilitati | 72.197 |
| Datorii | 99.464 |
| Capitaluri proprii | 457.459 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 441.748 |
| Venituri totale | 485.327 |
| Cheltuieli totale | 347.086 |
| Profit brut | 138.241 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 133.824 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 35.915 |
| Active circulante | 934.854 |
| Stocuri | 136.157 |
| Creante | 204.086 |
| Disponibilitati | 594.611 |
| Datorii | 53.653 |
| Capitaluri proprii | 917.116 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.034.230 |
| Venituri totale | 1.034.242 |
| Cheltuieli totale | 406.955 |
| Profit brut | 627.287 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 616.944 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 22.144 |
| Active circulante | 392.572 |
| Stocuri | 165.593 |
| Creante | 223.230 |
| Disponibilitati | 3.749 |
| Datorii | 114.543 |
| Capitaluri proprii | 300.173 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 659.764 |
| Venituri totale | 659.764 |
| Cheltuieli totale | 578.933 |
| Profit brut | 80.831 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 74.248 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 32.066 |
| Active circulante | 717.735 |
| Stocuri | 298.920 |
| Creante | 410.706 |
| Disponibilitati | 8.109 |
| Datorii | 515.326 |
| Capitaluri proprii | 234.475 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 337.558 |
| Venituri totale | 337.558 |
| Cheltuieli totale | 300.107 |
| Profit brut | 37.451 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 37.451 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |