| Denumire | EURO EST GROUP SRL |
| CUI | 15049525 |
| Nr. Registrul Comertului | J2002000661337 |
| EUID | ROONRC.J2002000661337 |
| CAEN | 4100 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Stare (ONRC) | 1048 funcţiune |
company_people (căutare după CUI, fallback după Nr. Reg. Comerțului)
company_people pentru această firmă.company_people pentru această firmă.company_people pentru această firmă.Întreprinderi mijlocii , Suceava , domeniul 4100: Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei
| Număr dosar | Instanță / Secție | Stadiu / Categorie | Ultimul termen | Acțiuni |
|---|
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 17 442 803 | 450 012 | 18 716 180 | 27 384 010 | 59 |
| 2024 | 23 945 218 | 812 381 | 18 418 672 | 26 803 157 | 86 |
| 2023 | 24 747 558 | 735 152 | 16 006 761 | 24 519 626 | 79 |
| 2022 | 25 566 492 | 1 156 579 | 15 490 050 | 23 593 848 | 102 |
| 2021 | 24 958 234 | 1 312 398 | 14 326 606 | 21 872 998 | 99 |
| 2020 | 24 301 891 | 1 905 944 | 11 014 593 | 17 340 505 | 87 |
| 2019 | 21 654 137 | 561 556 | 15 116 494 | 19 297 212 | 92 |
| 2018 | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — |
| Cod CAEN preponderent | 4100 Rev. 0 (echivalent: 4100 Rev. 1, 4100 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei |
| Descriere Activitate | — |
| Cod CAEN principal | 41 Construcții de clădiri |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 0 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 16.629.676 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 10.140.269 |
| Stocuri | 4.087.254 |
| Creante | 5.421.918 |
| Casa si conturi la banci | 631.097 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 33.212 |
| DATORII | 18.418.672 |
| PROVIZIOANE | 17.709 |
| CAPITALURI - TOTAL | 8.366.776 |
| Capital subscris varsat | 1.980.210 |
| Cifra de afaceri neta | 23.945.218 |
| VENITURI TOTALE | 26.410.813 |
| CHELTUIELI TOTALE | 25.443.995 |
| Profitul brut | 966.818 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 812.381 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 86 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 15.865.817 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.542.262 |
| Stocuri | 4.427.858 |
| Creante | 3.072.135 |
| Casa si conturi la banci | 1.042.269 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 111.547 |
| DATORII | 16.006.761 |
| PROVIZIOANE | 17.709 |
| CAPITALURI - TOTAL | 8.495.156 |
| Capital subscris varsat | 1.980.210 |
| Cifra de afaceri neta | 24.747.558 |
| VENITURI TOTALE | 28.768.282 |
| CHELTUIELI TOTALE | 27.886.536 |
| Profitul brut | 881.746 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 735.152 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 79 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 15.648.058 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.945.790 |
| Stocuri | 2.968.373 |
| Creante | 3.612.317 |
| Casa si conturi la banci | 1.365.100 |
| DATORII | 15.490.050 |
| PROVIZIOANE | 17.709 |
| CAPITALURI - TOTAL | 8.086.089 |
| Capital subscris varsat | 1.980.210 |
| Cifra de afaceri neta | 25.566.492 |
| VENITURI TOTALE | 26.147.328 |
| CHELTUIELI TOTALE | 24.776.976 |
| Profitul brut | 1.370.352 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.156.579 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 102 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 15.592.266 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.893.847 |
| Stocuri | 2.227.865 |
| Creante | 2.803.380 |
| Casa si conturi la banci | 862.602 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 386.885 |
| DATORII | 14.326.606 |
| VENITURI IN AVANS | 72.857 |
| PROVIZIOANE | 17.709 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.455.826 |
| Capital subscris varsat | 1.980.210 |
| Cifra de afaceri neta | 24.958.234 |
| VENITURI TOTALE | 25.604.417 |
| CHELTUIELI TOTALE | 24.084.678 |
| Profitul brut | 1.519.739 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.312.398 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 99 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 13.024.753 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.281.494 |
| Stocuri | 1.545.288 |
| Creante | 2.307.919 |
| Casa si conturi la banci | 428.287 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 34.258 |
| DATORII | 11.014.593 |
| VENITURI IN AVANS | 164.786 |
| PROVIZIOANE | 17.709 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.143.417 |
| Capital subscris varsat | 1.980.200 |
| Cifra de afaceri neta | 24.301.891 |
| VENITURI TOTALE | 23.854.224 |
| CHELTUIELI TOTALE | 21.616.171 |
| Profitul brut | 2.238.053 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.905.944 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 87 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 14.237.200 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.025.754 |
| Stocuri | 1.396.182 |
| Creante | 3.263.350 |
| Casa si conturi la banci | 366.222 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 34.258 |
| DATORII | 15.116.494 |
| VENITURI IN AVANS | 164.786 |
| PROVIZIOANE | 17.709 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.998.223 |
| Capital subscris varsat | 1.980.200 |
| Cifra de afaceri neta | 21.654.137 |
| VENITURI TOTALE | 26.055.789 |
| CHELTUIELI TOTALE | 25.385.297 |
| Profitul brut | 670.492 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 561.556 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 92 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 18.051.450 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.193.360 |
| Stocuri | 1.836.262 |
| Creante | 2.884.336 |
| Casa si conturi la banci | 472.762 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 304.931 |
| DATORII | 19.892.275 |
| VENITURI IN AVANS | 203.090 |
| PROVIZIOANE | 17.709 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.436.667 |
| Capital subscris varsat | 1.980.200 |
| Cifra de afaceri neta | 22.766.866 |
| VENITURI TOTALE | 22.766.870 |
| CHELTUIELI TOTALE | 22.165.930 |
| Profitul brut | 600.940 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 514.925 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 87 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 8.883.558 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.155.708 |
| Stocuri | 1.166.790 |
| Creante | 2.548.052 |
| Casa si conturi la banci | 440.866 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 202.749 |
| DATORII | 9.534.546 |
| VENITURI IN AVANS | 249.055 |
| PROVIZIOANE | 17.709 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.440.705 |
| Capital subscris varsat | 1.980.200 |
| Cifra de afaceri neta | 14.259.352 |
| VENITURI TOTALE | 14.507.413 |
| CHELTUIELI TOTALE | 14.262.738 |
| Profitul brut | 244.675 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 193.797 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 80 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 8.099.823 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.798.759 |
| Stocuri | 1.063.725 |
| Creante | 4.827.821 |
| Casa si conturi la banci | 907.213 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 253.436 |
| DATORII | 11.820.474 |
| VENITURI IN AVANS | 295.020 |
| PROVIZIOANE | 149.719 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.886.805 |
| Capital subscris varsat | 1.980.200 |
| Cifra de afaceri neta | 14.080.209 |
| VENITURI TOTALE | 16.331.266 |
| CHELTUIELI TOTALE | 15.729.827 |
| Profitul brut | 601.439 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 498.748 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 113 |