| Denumire | LINTESCU FOREST 2003 S.R.L. |
| CUI | 15281087 |
| Nr. Registrul Comertului | J03/340/2003 |
| EUID | ROONRC.J03/340/2003 |
| CAEN | 7112 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Stare (ONRC) | 1048 funcţiune |
company_people (căutare după CUI, fallback după Nr. Reg. Comerțului)
| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| LINTESCU CONSTANTIN | - | România |
| LINTESCU LORENA-MARIANA | - | România |
company_people pentru această firmă.company_people pentru această firmă.Microîntreprinderi , Argeş , domeniul 7112: Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
| Număr dosar | Instanță / Secție | Stadiu / Categorie | Ultimul termen | Acțiuni |
|---|
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 653 734 | 324 684 | 70 219 | 628 462 | 0 |
| 2024 | 805 919 | 502 445 | 39 040 | 775 044 | 3 |
| 2023 | 572 430 | 234 118 | 210 542 | 444 101 | 3 |
| 2022 | 377 748 | 94 792 | 129 710 | 420 889 | 2 |
| 2021 | 419 076 | 183 742 | 205 618 | 496 797 | 2 |
| 2020 | 415 385 | 194 692 | 233 912 | 825 091 | 0 |
| 2019 | 371 075 | 118 665 | 134 296 | 775 681 | 4 |
| 2018 | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — |
| Cod CAEN preponderent | 7112 Rev. 2 (echivalent: 7112 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea |
| Descriere Activitate | — |
| Cod CAEN principal | 71 Activități de arhitectură și inginerie; activități de testări și analiză tehnică |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 17.996 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 757.048 |
| Stocuri | 9.717 |
| Creante | 153.639 |
| Casa si conturi la banci | 593.692 |
| DATORII | 39.040 |
| CAPITALURI - TOTAL | 736.004 |
| Capital subscris varsat | 400 |
| Cifra de afaceri neta | 805.919 |
| VENITURI TOTALE | 805.919 |
| CHELTUIELI TOTALE | 279.296 |
| Profitul brut | 526.623 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 502.445 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 3 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 17.996 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 426.105 |
| Stocuri | 9.717 |
| Creante | 142.391 |
| Casa si conturi la banci | 273.997 |
| DATORII | 210.542 |
| CAPITALURI - TOTAL | 233.559 |
| Capital subscris varsat | 400 |
| Cifra de afaceri neta | 572.430 |
| VENITURI TOTALE | 572.432 |
| CHELTUIELI TOTALE | 328.301 |
| Profitul brut | 244.131 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 234.118 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 3 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 17.996 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 402.893 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 226.265 |
| Casa si conturi la banci | 176.628 |
| DATORII | 129.710 |
| CAPITALURI - TOTAL | 291.179 |
| Capital subscris varsat | 400 |
| Cifra de afaceri neta | 377.748 |
| VENITURI TOTALE | 377.779 |
| CHELTUIELI TOTALE | 279.210 |
| Profitul brut | 98.569 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 94.792 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 2 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 17.996 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 478.801 |
| Stocuri | 557 |
| Creante | 190.665 |
| Casa si conturi la banci | 287.579 |
| DATORII | 205.618 |
| CAPITALURI - TOTAL | 291.179 |
| Capital subscris varsat | 400 |
| Cifra de afaceri neta | 419.076 |
| VENITURI TOTALE | 419.152 |
| CHELTUIELI TOTALE | 231.219 |
| Profitul brut | 187.933 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 183.742 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 2 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 17.996 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 807.095 |
| Stocuri | 557 |
| Creante | 202.920 |
| Casa si conturi la banci | 603.618 |
| DATORII | 233.912 |
| CAPITALURI - TOTAL | 591.179 |
| Capital subscris varsat | 400 |
| Cifra de afaceri neta | 415.385 |
| VENITURI TOTALE | 419.583 |
| CHELTUIELI TOTALE | 220.695 |
| Profitul brut | 198.888 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 194.692 |
| Pierdere neta | 0 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 12.398 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 763.283 |
| Stocuri | 557 |
| Creante | 223.735 |
| Casa si conturi la banci | 538.991 |
| DATORII | 134.296 |
| CAPITALURI - TOTAL | 641.385 |
| Capital subscris varsat | 400 |
| Cifra de afaceri neta | 371.075 |
| VENITURI TOTALE | 371.148 |
| CHELTUIELI TOTALE | 248.772 |
| Profitul brut | 122.376 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 118.665 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 4 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 12.398 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 636.355 |
| Creante | 227.088 |
| Casa si conturi la banci | 409.267 |
| DATORII | 7.368 |
| CAPITALURI - TOTAL | 641.385 |
| Capital subscris varsat | 400 |
| Cifra de afaceri neta | 406.806 |
| VENITURI TOTALE | 406.806 |
| CHELTUIELI TOTALE | 205.977 |
| Profitul brut | 200.829 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 196.761 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 4 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.598 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 473.063 |
| Creante | 225.791 |
| Casa si conturi la banci | 247.272 |
| DATORII | 167.943 |
| CAPITALURI - TOTAL | 310.718 |
| Capital subscris varsat | 400 |
| Cifra de afaceri neta | 363.323 |
| VENITURI TOTALE | 363.629 |
| CHELTUIELI TOTALE | 226.091 |
| Profitul brut | 137.538 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 133.905 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 4 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.598 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 410.175 |
| Stocuri | 3.028 |
| Creante | 189.421 |
| Casa si conturi la banci | 217.726 |
| DATORII | 105.055 |
| CAPITALURI - TOTAL | 310.718 |
| Capital subscris varsat | 400 |
| Cifra de afaceri neta | 408.696 |
| VENITURI TOTALE | 409.245 |
| CHELTUIELI TOTALE | 195.758 |
| Profitul brut | 213.487 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 179.329 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 5 |