| Denumire | VILA GENERAL CONSTRUCT S.A. |
| CUI | 1642602 |
| Nr. Registrul Comertului | J2023001283409 |
| EUID | ROONRC.J2023001283409 |
| CAEN | 4100 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ PE ACŢIUNI |
| Stare (ONRC) | 1084 radiată |
company_people (căutare după CUI, fallback după Nr. Reg. Comerțului)
| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| ISTRATI FLORIN-EMIL | - | România |
company_people pentru această firmă.company_people pentru această firmă.Întreprinderi mijlocii , Galaţi , domeniul 4100: Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei
| Număr dosar | Instanță / Secție | Stadiu / Categorie | Ultimul termen | Acțiuni |
|---|
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 33 356 793 | 1 337 112 | 24 249 272 | 29 833 480 | 56 |
| 2024 | 28 876 924 | 843 988 | 22 079 899 | 26 304 197 | 63 |
| 2023 | 19 921 531 | 805 580 | 18 384 568 | 21 764 877 | 63 |
| 2022 | 20 683 518 | 743 967 | 14 880 849 | 17 455 578 | 54 |
| 2021 | 16 677 356 | 459 950 | 13 502 764 | 15 333 526 | 53 |
| 2020 | 12 953 819 | 389 112 | 9 784 458 | 10 905 270 | 47 |
| 2019 | 9 609 871 | 484 205 | 7 359 255 | 8 090 954 | 34 |
| 2018 | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — |
| Cod CAEN preponderent | 4100 Rev. 0 (echivalent: 4100 Rev. 1, 4100 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei |
| Descriere Activitate | — |
| Cod CAEN principal | 41 Construcții de clădiri |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.926.179 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 21.244.586 |
| Stocuri | 10.287.243 |
| Creante | 9.368.702 |
| Casa si conturi la banci | 1.588.641 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 133.432 |
| DATORII | 22.079.899 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.224.298 |
| Capital subscris varsat | 350.000 |
| Cifra de afaceri neta | 28.876.924 |
| VENITURI TOTALE | 25.866.293 |
| CHELTUIELI TOTALE | 24.893.540 |
| Profitul brut | 972.753 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 843.988 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 63 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.353.265 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 17.278.180 |
| Stocuri | 9.926.481 |
| Creante | 6.633.649 |
| Casa si conturi la banci | 718.050 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 133.432 |
| DATORII | 18.384.568 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.380.309 |
| Capital subscris varsat | 350.000 |
| Cifra de afaceri neta | 19.921.531 |
| VENITURI TOTALE | 24.049.279 |
| CHELTUIELI TOTALE | 23.132.089 |
| Profitul brut | 917.190 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 805.580 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 63 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.166.161 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 13.141.165 |
| Stocuri | 7.095.941 |
| Creante | 5.368.647 |
| Casa si conturi la banci | 676.577 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 148.252 |
| DATORII | 14.880.849 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.574.729 |
| Capital subscris varsat | 350.000 |
| Cifra de afaceri neta | 20.683.518 |
| VENITURI TOTALE | 21.526.849 |
| CHELTUIELI TOTALE | 20.662.256 |
| Profitul brut | 864.593 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 743.967 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 54 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.732.880 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 11.546.249 |
| Stocuri | 5.873.231 |
| Creante | 5.167.486 |
| Casa si conturi la banci | 505.532 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 54.397 |
| DATORII | 13.502.764 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.830.762 |
| Capital subscris varsat | 350.000 |
| Cifra de afaceri neta | 16.677.356 |
| VENITURI TOTALE | 19.494.187 |
| CHELTUIELI TOTALE | 18.954.207 |
| Profitul brut | 539.980 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 459.950 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 53 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.228.519 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.622.965 |
| Stocuri | 3.346.702 |
| Creante | 3.073.950 |
| Casa si conturi la banci | 202.313 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 53.786 |
| DATORII | 9.784.458 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.120.812 |
| Capital subscris varsat | 100.000 |
| Cifra de afaceri neta | 12.953.819 |
| VENITURI TOTALE | 15.859.754 |
| CHELTUIELI TOTALE | 15.411.019 |
| Profitul brut | 448.735 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 389.112 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 47 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.737.177 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.300.534 |
| Stocuri | 2.351.321 |
| Creante | 2.286.814 |
| Casa si conturi la banci | 662.399 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 53.243 |
| DATORII | 7.359.255 |
| CAPITALURI - TOTAL | 731.699 |
| Capital subscris varsat | 100.000 |
| Cifra de afaceri neta | 9.609.871 |
| VENITURI TOTALE | 10.903.761 |
| CHELTUIELI TOTALE | 10.393.449 |
| Profitul brut | 510.312 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 484.205 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 34 |
| Active imobilizate | 1.058.239 |
| Active circulante | 3.436.919 |
| Stocuri | 1.483.741 |
| Creante | 1.647.159 |
| Disponibilitati | 306.019 |
| Cheltuieli in avans | 50.680 |
| Datorii | 4.298.344 |
| Capitaluri proprii | 247.494 |
| Capital social | 100.000 |
| Cifra de afaceri | 5.034.024 |
| Venituri totale | 5.675.835 |
| Cheltuieli totale | 5.203.794 |
| Profit brut | 472.041 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 444.035 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 21 |
| Active imobilizate | 335.912 |
| Active circulante | 2.667.944 |
| Stocuri | 353.776 |
| Creante | 2.050.821 |
| Disponibilitati | 263.347 |
| Cheltuieli in avans | 14.266 |
| Datorii | 3.200.057 |
| Venituri in avans | 14.606 |
| Capitaluri proprii | -196.541 |
| Capital social | 100.000 |
| Cifra de afaceri | 2.605.483 |
| Venituri totale | 2.996.781 |
| Cheltuieli totale | 2.969.689 |
| Profit brut | 27.092 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 27.092 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 12 |
| Active imobilizate | 238.373 |
| Active circulante | 1.777.220 |
| Stocuri | 513.879 |
| Creante | 1.256.844 |
| Disponibilitati | 6.497 |
| Cheltuieli in avans | 4.481 |
| Datorii | 2.229.101 |
| Venituri in avans | 14.606 |
| Capitaluri proprii | -223.633 |
| Capital social | 100.000 |
| Cifra de afaceri | 797.038 |
| Venituri totale | 826.094 |
| Cheltuieli totale | 1.142.890 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 316.796 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 316.796 |
| Nr. salariati | 6 |