Cauta alta firma:
LAURA OPTICS SRL
CUI: 16628894RegCom: J2004001128248EUID: ROONRC.J24/1128/2004CAEN: 4774Stare: 1048 funcţiuneTVA: DAActiv fiscal: NU
JUD. MARAMUREŞ, MUN. BAIA MARE, BLD. REGELE MIHAI I, NR.11, AP.21

Denumire LAURA OPTICS SRL
CUI 16628894
Nr. Registrul Comertului J2004001128248
EUID ROONRC.J24/1128/2004
CAEN 4774
Forma juridica SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Stare (ONRC) 1048 funcţiune

Adresa JUD. MARAMUREŞ, MUN. BAIA MARE, BLD. REGELE MIHAI I, NR.11, AP.21
Telefon mobil 0262220611
RO e-Factura
Notite
Daca ai alte surse (ONRC, OSIM etc.), aici putem adauga module viitoare.

Placeholder pentru module viitoare: asociati, administratori, puncte de lucru, marci OSIM, litigii etc.
Persoane din conducere
Date din company_people (căutare după CUI, fallback după Nr. Reg. Comerțului)
Administratori: 1 Asociați: 0 Beneficiari: 0
Administratori / reprezentanți
Propune modificare
NumeCalitateȚara nașterii
POP LAURA-România
Nu există înregistrări în company_people pentru această firmă.
Nu există înregistrări în company_people pentru această firmă.
Localizare pe hartă
JUD. MARAMUREŞ, MUN. BAIA MARE, BLD. REGELE MIHAI I, NR.11, AP.21
Descrierea firmei
Propune descriere
Nu există descriere pentru această firmă. Propune o descriere pentru a ajuta vizitatorii să afle mai multe.
Prezentări video
Adaugă video
Nu există videoclipuri de prezentare pentru această firmă. Adaugă un video pentru a prezenta activitatea firmei.
Poziția în Topul Firmelor 2025
Poziția LAURA OPTICS SRL în Topul Firmelor 2025:
Locul 12940 în Top Profit România

Întreprinderi mici , Maramureş , domeniul 4774: Comerț cu amănuntul al articolelor medicale și ortopedice, în magazine specializate

Locul 232 în Maramureş pe categoria Întreprinderi mici
Vezi clasamentul complet
Profit 2024
789.365 RON
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)
Se verifică...
Se încarcă...
Se caută dosare pentru „LAURA OPTICS SRL"...
Eroare la interogare
Status
Ultima verificare
Ultima activitate
Dosare găsite: 0
Pagina 1 din 1
Număr dosar Instanță / Secție Stadiu / Categorie Ultimul termen Acțiuni
Nu au fost găsite dosare pentru această firmă în ultimii 10 ani.
Limitare: o verificare la fiecare 5 secunde
Statistics
Commercial networks and enterprises
3 894 200 lei
3%
Tabel financiar pe ani
An Cifra de afaceri Profit net Datorii Active Salariati
2025 3 894 200 902 030 213 862 2 051 572 11
2024 3 793 611 789 365 183 460 2 511 502 12
2023 4 017 641 857 432 216 792 2 209 069 12
2022 3 779 311 880 543 219 200 2 284 444 14
2021 3 218 198 444 286 222 041 2 116 742 13
2020 2 390 189 334 738 137 124 1 819 040 12
2019 2 343 794 331 879 79 771 1 766 948 12
2018
2017
Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Graficele se desenează din seria pe ani (dacă există valori). Dacă nu apar, înseamnă că nu avem date pe ani pentru acest CUI în sursa aleasă.
Cifra de afaceri
Profit
Datorii
Active
Salariați (medie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “LAURA OPTICS SRL”
Cod CAEN preponderent 4774 Rev. 2 (echivalent: 4774 Rev. 3)
Obiect Activitate Comerț cu amănuntul al articolelor medicale și ortopedice, în magazine specializate
Descriere Activitate
Cod CAEN principal 47 Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor
Descriere activitate (principal)
Număr asociați 0
Număr administratori 1
Număr beneficiari 0
Sucursale (UE) 0
Număr sedii secundare
Categorie de mărime întreprindere mică (estimare, 2025)
TVA
Platitor TVA
Activ fiscal
Inactiv
RTVAI / Split TVA
RTVAI NU
Split TVA NU
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
Date din registrul MFinanțe (data.gov.ro) - toți anii disponibili
9 înregistrări găsite în baza de date pentru acest CUI MySQL

WEB_BL_BS_SL CAEN: 4778
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 1.641.267
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 823.874
Stocuri 34.678
Creante 36.898
Casa si conturi la banci 752.298
CHELTUIELI IN AVANS 46.361
DATORII 183.460
CAPITALURI - TOTAL 2.328.042
Capital subscris varsat 115.000
Cifra de afaceri neta 3.793.611
VENITURI TOTALE 3.842.733
CHELTUIELI TOTALE 2.903.013
Profitul brut 939.720
Pierdere bruta 0
Profitul net 789.365
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 12

WEB_BL_BS_SL CAEN: 4778
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 855.385
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 877.521
Stocuri 82.452
Creante 382.828
Casa si conturi la banci 412.241
CHELTUIELI IN AVANS 476.163
DATORII 216.792
CAPITALURI - TOTAL 1.992.277
Capital subscris varsat 115.000
Cifra de afaceri neta 4.017.641
VENITURI TOTALE 4.017.677
CHELTUIELI TOTALE 2.996.925
Profitul brut 1.020.752
Pierdere bruta 0
Profitul net 857.432
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 12

WEB_BL_BS_SL CAEN: 4778
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 917.248
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 955.643
Stocuri 32.881
Creante 2.237
Casa si conturi la banci 920.525
CHELTUIELI IN AVANS 411.553
DATORII 219.200
CAPITALURI - TOTAL 2.065.244
Capital subscris varsat 115.000
Cifra de afaceri neta 3.779.311
VENITURI TOTALE 3.780.021
CHELTUIELI TOTALE 2.861.678
Profitul brut 918.343
Pierdere bruta 0
Profitul net 880.543
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 14

WEB_BL_BS_SL CAEN: 4778
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 1.012.703
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 753.855
Stocuri 137.363
Creante 10.949
Casa si conturi la banci 605.543
CHELTUIELI IN AVANS 350.184
DATORII 222.041
CAPITALURI - TOTAL 1.894.701
Capital subscris varsat 115.000
Cifra de afaceri neta 3.218.198
VENITURI TOTALE 3.226.999
CHELTUIELI TOTALE 2.750.443
Profitul brut 476.556
Pierdere bruta 0
Profitul net 444.286
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 13

WEB_BL_BS_SL CAEN: 4778
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 897.506
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 631.231
Stocuri 153.996
Creante 1.865
Casa si conturi la banci 475.370
CHELTUIELI IN AVANS 290.303
DATORII 137.124
CAPITALURI - TOTAL 1.681.916
Capital subscris varsat 115.000
Cifra de afaceri neta 2.390.189
VENITURI TOTALE 2.551.191
CHELTUIELI TOTALE 2.191.633
Profitul brut 359.558
Pierdere bruta 0
Profitul net 334.738
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 12

WEB_BL_BS_SL CAEN: 4778
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 876.132
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 890.816
Stocuri 117.549
Creante 185.456
Casa si conturi la banci 587.811
CHELTUIELI IN AVANS 0
DATORII 79.771
CAPITALURI - TOTAL 1.687.177
Capital subscris varsat 115.000
Cifra de afaceri neta 2.343.794
VENITURI TOTALE 2.466.810
CHELTUIELI TOTALE 2.110.263
Profitul brut 356.547
Pierdere bruta 0
Profitul net 331.879
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 12

WEB_BL_BS_SL CAEN: 4778
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 940.883
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 472.247
Stocuri 95.241
Creante 13.534
Casa si conturi la banci 363.472
CHELTUIELI IN AVANS 272.425
DATORII 120.256
CAPITALURI - TOTAL 1.565.299
Capital subscris varsat 115.000
Cifra de afaceri neta 2.156.892
VENITURI TOTALE 2.166.322
CHELTUIELI TOTALE 1.488.989
Profitul brut 677.333
Pierdere bruta 0
Profitul net 655.670
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 11

WEB_BL_BS_SL CAEN: 4778
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 1.007.682
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 236.837
Stocuri 107.256
Creante 17.729
Casa si conturi la banci 111.852
CHELTUIELI IN AVANS 207.187
DATORII 332.445
CAPITALURI - TOTAL 1.119.261
Capital subscris varsat 115.000
Cifra de afaceri neta 2.205.455
VENITURI TOTALE 2.252.517
CHELTUIELI TOTALE 1.621.123
Profitul brut 631.394
Pierdere bruta 0
Profitul net 599.765
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 10

WEB_BL_BS_SL CAEN: 4778
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 1.016.937
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 162.624
Stocuri 91.804
Creante 36.407
Casa si conturi la banci 34.413
CHELTUIELI IN AVANS 145.997
DATORII 770.735
CAPITALURI - TOTAL 554.823
Capital subscris varsat 200
Cifra de afaceri neta 1.794.319
VENITURI TOTALE 1.836.636
CHELTUIELI TOTALE 1.488.728
Profitul brut 347.908
Pierdere bruta 0
Profitul net 292.243
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 10
SEAP (Contracte / Achiziții Publice)
Ani: 2026, 2025, 2024, 2023, 2022 Total înregistrări: 0
Nu există rezultate SEAP pentru acest CUI în intervalul selectat.
Erori / Debug
  • MFinante: Indexul nu exista. Ruleaza build index pentru anul/tipul selectat.