| Denumire | RALBI DEVELOPMENT SRL |
| CUI | 17344564 |
| Nr. Registrul Comertului | J2005004727405 |
| EUID | ROONRC.J2005004727405 |
| CAEN | 4100 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Stare (ONRC) | 1048 funcţiune |
company_people (căutare după CUI, fallback după Nr. Reg. Comerțului)
| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| MIHALCEA PARASCHIV | - | România |
company_people pentru această firmă.company_people pentru această firmă.Întreprinderi mijlocii , Bucureşti
| Număr dosar | Instanță / Secție | Stadiu / Categorie | Ultimul termen | Acțiuni |
|---|
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 25 631 334 | -1 476 853 | 4 015 660 | 3 890 979 | 44 |
| 2024 | 50 610 902 | 496 878 | 7 340 908 | 8 970 857 | 52 |
| 2023 | 38 190 548 | 2 160 717 | 4 510 184 | 6 337 567 | 47 |
| 2022 | 32 759 661 | 283 583 | 6 904 866 | 6 571 531 | 43 |
| 2021 | 13 839 829 | 1 292 965 | 1 440 067 | 823 149 | 35 |
| 2020 | 5 385 874 | -1 621 404 | 2 483 160 | 573 278 | 33 |
| 2019 | 6 947 900 | 56 013 | 1 290 733 | 1 002 254 | 44 |
| 2018 | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — |
| Cod CAEN preponderent | 4100 Rev. 0 (echivalent: 4100 Rev. 1, 4100 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei |
| Descriere Activitate | — |
| Cod CAEN principal | 41 Construcții de clădiri |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 6.480.983 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.489.874 |
| Stocuri | 1.887.206 |
| Creante | 594.462 |
| Casa si conturi la banci | 8.206 |
| DATORII | 7.340.908 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.629.949 |
| Capital subscris varsat | 45.000 |
| Cifra de afaceri neta | 50.610.902 |
| VENITURI TOTALE | 50.693.049 |
| CHELTUIELI TOTALE | 50.102.835 |
| Profitul brut | 590.214 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 496.878 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 52 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.246.374 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.091.193 |
| Stocuri | 489.655 |
| Creante | 1.495.910 |
| Casa si conturi la banci | 105.628 |
| DATORII | 4.510.184 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.827.383 |
| Capital subscris varsat | 45.000 |
| Cifra de afaceri neta | 38.190.548 |
| VENITURI TOTALE | 38.406.575 |
| CHELTUIELI TOTALE | 35.856.177 |
| Profitul brut | 2.550.398 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.160.717 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 47 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.921.818 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.649.713 |
| Stocuri | 2.307.943 |
| Creante | 2.306.989 |
| Casa si conturi la banci | 34.781 |
| DATORII | 6.852.778 |
| CAPITALURI - TOTAL | -281.247 |
| Capital subscris varsat | 45.000 |
| Cifra de afaceri neta | 32.759.661 |
| VENITURI TOTALE | 32.877.029 |
| CHELTUIELI TOTALE | 32.541.358 |
| Profitul brut | 335.671 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 335.671 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 43 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 442.252 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 380.897 |
| Stocuri | 445.680 |
| Creante | 184.790 |
| Casa si conturi la banci | -249.573 |
| DATORII | 1.440.067 |
| CAPITALURI - TOTAL | -616.918 |
| Capital subscris varsat | 45.000 |
| Cifra de afaceri neta | 13.839.829 |
| VENITURI TOTALE | 13.826.273 |
| CHELTUIELI TOTALE | 12.533.308 |
| Profitul brut | 1.292.965 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.292.965 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 35 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 456.545 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 116.733 |
| Stocuri | 246.440 |
| Creante | 215.092 |
| Casa si conturi la banci | -344.799 |
| DATORII | 2.483.160 |
| CAPITALURI - TOTAL | -1.909.882 |
| Capital subscris varsat | 45.000 |
| Cifra de afaceri neta | 5.385.874 |
| VENITURI TOTALE | 5.441.824 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.063.228 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 1.621.404 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 1.621.404 |
| Numar mediu de salariati | 33 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 528.128 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 474.126 |
| Stocuri | 8.602 |
| Creante | 756.631 |
| Casa si conturi la banci | -291.107 |
| DATORII | 1.290.733 |
| CAPITALURI - TOTAL | -288.479 |
| Capital subscris varsat | 45.000 |
| Cifra de afaceri neta | 6.947.900 |
| VENITURI TOTALE | 6.956.901 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.900.888 |
| Profitul brut | 56.013 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 56.013 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 44 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 136.048 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 122.064 |
| Stocuri | 111.549 |
| Creante | 347.625 |
| Casa si conturi la banci | -337.110 |
| DATORII | 647.404 |
| CAPITALURI - TOTAL | -389.292 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 3.781.778 |
| VENITURI TOTALE | 3.853.910 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.243.442 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 389.532 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 389.532 |
| Numar mediu de salariati | 33 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 201.205 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.601.717 |
| Stocuri | 3.179 |
| Creante | 623.243 |
| Casa si conturi la banci | 975.295 |
| DATORII | 817.363 |
| CAPITALURI - TOTAL | 985.559 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 9.177.704 |
| VENITURI TOTALE | 9.177.742 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.993.559 |
| Profitul brut | 1.184.183 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 976.832 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 59 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 202.212 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 558.164 |
| Stocuri | 58.318 |
| Creante | 774.746 |
| Casa si conturi la banci | -274.900 |
| DATORII | 751.649 |
| CAPITALURI - TOTAL | 8.727 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 3.379.751 |
| VENITURI TOTALE | 3.381.596 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.355.936 |
| Profitul brut | 25.660 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 8.487 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 40 |