| Denumire | Lindstrom SRL |
| CUI | 17586860 |
| Nr. Registrul Comertului | J2005008800401 |
| EUID | ROONRC.J2005008800401 |
| CAEN | 7722 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Stare (ONRC) | 1048 funcţiune |
company_people (căutare după CUI, fallback după Nr. Reg. Comerțului)
| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| HARTIKAINEN MIKA PETRI | - | Finlanda |
company_people pentru această firmă.company_people pentru această firmă.Întreprinderi mici , Bucureşti , domeniul 7722: Închirierea de casete video și discuri (CD-uri, DVD-uri)
| Număr dosar | Instanță / Secție | Stadiu / Categorie | Ultimul termen | Acțiuni |
|---|
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 25 738 630 | 703 508 | 4 109 272 | 9 781 249 | 46 |
| 2024 | 23 850 689 | 824 480 | 4 482 030 | 9 450 500 | 41 |
| 2023 | 21 644 263 | 685 840 | 4 125 745 | 8 269 734 | 38 |
| 2022 | 18 864 998 | 687 651 | 4 642 354 | 8 100 502 | 38 |
| 2021 | 19 313 324 | 668 698 | 4 432 327 | 7 202 824 | 42 |
| 2020 | 17 728 246 | 585 585 | 5 315 173 | 7 416 972 | 47 |
| 2019 | 17 450 032 | 630 239 | 6 922 350 | 8 438 565 | 43 |
| 2018 | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — |
| 2016 | — | — | — | — | — |
| Cod CAEN preponderent | 7722 Rev. 2 (echivalent: 7722 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Închirierea de casete video și discuri (CD-uri, DVD-uri) |
| Descriere Activitate | — |
| Cod CAEN principal | 77 Activități de închiriere și leasing |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.950.122 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.498.989 |
| Stocuri | 2.148.796 |
| Creante | 4.130.532 |
| Casa si conturi la banci | 1.219.661 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.389 |
| DATORII | 4.482.030 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.968.470 |
| Capital subscris varsat | 17.799.540 |
| Cifra de afaceri neta | 23.850.689 |
| VENITURI TOTALE | 23.868.959 |
| CHELTUIELI TOTALE | 22.980.250 |
| Profitul brut | 888.709 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 824.480 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 41 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.185.056 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.079.295 |
| Stocuri | 1.048.980 |
| Creante | 3.724.075 |
| Casa si conturi la banci | 1.306.240 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 5.383 |
| DATORII | 4.125.745 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.143.989 |
| Capital subscris varsat | 17.799.540 |
| Cifra de afaceri neta | 21.644.263 |
| VENITURI TOTALE | 21.756.288 |
| CHELTUIELI TOTALE | 21.070.448 |
| Profitul brut | 685.840 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 685.840 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 38 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.322.251 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.635.207 |
| Stocuri | 1.075.457 |
| Creante | 3.595.373 |
| Casa si conturi la banci | 964.377 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 143.044 |
| DATORII | 4.642.354 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.458.148 |
| Capital subscris varsat | 17.799.540 |
| Cifra de afaceri neta | 18.864.998 |
| VENITURI TOTALE | 18.915.682 |
| CHELTUIELI TOTALE | 18.228.031 |
| Profitul brut | 687.651 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 687.651 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 38 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.291.742 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.910.858 |
| Stocuri | 766.420 |
| Creante | 3.467.931 |
| Casa si conturi la banci | 676.507 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 224 |
| DATORII | 4.432.327 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.770.497 |
| Capital subscris varsat | 17.799.540 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 19.313.324 |
| VENITURI TOTALE | 19.345.748 |
| CHELTUIELI TOTALE | 18.677.050 |
| Profitul brut | 668.698 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 668.698 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 42 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.419.411 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.997.561 |
| Stocuri | 1.288.933 |
| Creante | 3.230.267 |
| Casa si conturi la banci | 478.361 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 5.315.173 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.101.799 |
| Capital subscris varsat | 17.799.540 |
| Cifra de afaceri neta | 17.728.246 |
| VENITURI TOTALE | 17.962.456 |
| CHELTUIELI TOTALE | 17.376.871 |
| Profitul brut | 585.585 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 585.585 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 47 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.347.454 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.077.875 |
| Stocuri | 1.653.118 |
| Creante | 4.268.648 |
| Casa si conturi la banci | 156.109 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 13.236 |
| DATORII | 6.922.350 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.516.215 |
| Capital subscris varsat | 17.799.540 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 17.450.032 |
| VENITURI TOTALE | 17.706.018 |
| CHELTUIELI TOTALE | 17.075.779 |
| Profitul brut | 630.239 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 630.239 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 43 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 815.543 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.131.596 |
| Stocuri | 1.740.713 |
| Creante | 3.191.243 |
| Casa si conturi la banci | 199.640 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 17.379 |
| DATORII | 4.692.767 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.271.751 |
| Capital subscris varsat | 17.799.540 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 15.628.895 |
| VENITURI TOTALE | 15.891.322 |
| CHELTUIELI TOTALE | 14.682.705 |
| Profitul brut | 1.208.617 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.208.617 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 44 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.115.655 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.166.135 |
| Stocuri | 1.255.823 |
| Creante | 2.845.559 |
| Casa si conturi la banci | 64.753 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 12.856 |
| DATORII | 5.231.511 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 63.135 |
| Capital subscris varsat | 17.799.540 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 14.311.050 |
| VENITURI TOTALE | 14.648.602 |
| CHELTUIELI TOTALE | 14.247.077 |
| Profitul brut | 401.525 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 401.525 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 42 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.566.950 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.574.358 |
| Stocuri | 766.022 |
| Creante | 2.585.434 |
| Casa si conturi la banci | 222.902 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 14.698 |
| DATORII | 5.494.397 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | -338.391 |
| Capital subscris varsat | 17.799.540 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 12.722.735 |
| VENITURI TOTALE | 13.034.093 |
| CHELTUIELI TOTALE | 11.152.578 |
| Profitul brut | 1.881.515 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.881.515 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 38 |
| An | Tip | Ultima actualizare |
|---|---|---|
| 2024 | WEBASIG | 2026-01-20 16:10:27 |
| 2024 | WEBBROK | 2026-01-20 16:10:27 |
| 2023 | WEBASIG | 2026-01-20 16:10:27 |
| 2023 | WEBBROK | 2026-01-20 16:10:27 |
| 2022 | WEBASIG | 2026-01-20 16:10:27 |
| 2022 | WEBBROK | 2026-01-20 16:10:27 |
| 2021 | WEBASIG | 2026-01-20 16:10:27 |
| 2021 | WEBBROK | 2026-01-20 16:10:27 |
| 2020 | WEBASIG | 2026-01-20 16:10:27 |
| 2020 | WEBBROK | 2026-01-20 16:10:27 |
| 2019 | WEBASIG | 2026-01-20 16:10:27 |
| 2019 | WEBBROK | 2026-01-20 16:10:27 |
| 2018 | WEBASIG | 2026-01-20 16:10:27 |
| 2018 | WEBBROK | 2026-01-20 16:10:27 |
| 2017 | WEBASIG | 2026-01-20 16:10:27 |
| 2017 | WEBBROK | 2026-01-20 16:10:27 |
| 2016 | WEBASIG | 2026-01-20 16:10:27 |
| 2016 | WEBBROK | 2026-01-20 16:10:27 |