| Denumire | EDICAT CONS S.R.L. |
| CUI | 18443434 |
| Nr. Registrul Comertului | J13/608/2006 |
| EUID | ROONRC.J13/608/2006 |
| CAEN | 4120 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Stare (ONRC) | 1048 funcţiune |
company_people (căutare după CUI, fallback după Nr. Reg. Comerțului)
| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| PASCARU EDUARD | - | România |
company_people pentru această firmă.company_people pentru această firmă.Întreprinderi mici , Constanţa , domeniul 4120: Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
| Număr dosar | Instanță / Secție | Stadiu / Categorie | Ultimul termen | Acțiuni |
|---|
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1 090 112 | 138 605 | 318 419 | 2 530 651 | 10 |
| 2024 | 1 694 576 | 511 977 | 264 694 | 2 338 321 | 11 |
| 2023 | 1 344 435 | 408 678 | 295 853 | 1 857 503 | 11 |
| 2022 | 1 456 041 | 467 321 | 548 229 | 3 286 291 | 18 |
| 2021 | 1 516 149 | 356 606 | 561 524 | 3 216 732 | 24 |
| 2020 | 1 765 344 | 448 779 | 576 072 | 2 890 207 | 22 |
| 2019 | 1 932 732 | 661 178 | 648 935 | 2 621 258 | 19 |
| 2018 | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — |
| 2016 | — | — | — | — | — |
| Cod CAEN preponderent | 4120 Rev. 2 |
| Obiect Activitate | Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale |
| Descriere Activitate | — |
| Cod CAEN principal | 41 Construcții de clădiri |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.194.328 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.143.993 |
| Creante | 960.331 |
| Casa si conturi la banci | 183.662 |
| DATORII | 264.694 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.073.627 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 1.694.576 |
| VENITURI TOTALE | 1.694.576 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.131.762 |
| Profitul brut | 562.814 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 511.977 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 11 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 839.566 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.017.937 |
| Creante | 793.342 |
| Casa si conturi la banci | 224.595 |
| DATORII | 295.853 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.561.650 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 1.344.435 |
| VENITURI TOTALE | 1.344.435 |
| CHELTUIELI TOTALE | 922.313 |
| Profitul brut | 422.122 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 408.678 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 11 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 614.436 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.671.855 |
| Creante | 2.139.186 |
| Casa si conturi la banci | 532.669 |
| DATORII | 548.229 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.738.062 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 1.456.041 |
| VENITURI TOTALE | 1.474.534 |
| CHELTUIELI TOTALE | 992.468 |
| Profitul brut | 482.066 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 467.321 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 18 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 653.364 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.563.368 |
| Creante | 1.664.106 |
| Casa si conturi la banci | 899.262 |
| DATORII | 561.524 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.655.208 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 1.516.149 |
| VENITURI TOTALE | 1.516.149 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.144.382 |
| Profitul brut | 371.767 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 356.606 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 24 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 711.416 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.178.791 |
| Creante | 1.708.658 |
| Casa si conturi la banci | 470.133 |
| DATORII | 576.072 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.314.135 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 1.765.344 |
| VENITURI TOTALE | 1.765.344 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.298.912 |
| Profitul brut | 466.432 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 448.779 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 22 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 786.546 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.834.712 |
| Creante | 1.479.964 |
| Casa si conturi la banci | 354.748 |
| DATORII | 648.935 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.972.323 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 1.932.732 |
| VENITURI TOTALE | 2.201.643 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.518.449 |
| Profitul brut | 683.194 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 661.178 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 19 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 406.277 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.264.613 |
| Creante | 1.186.706 |
| Casa si conturi la banci | 77.907 |
| DATORII | 359.745 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.311.145 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 1.371.155 |
| VENITURI TOTALE | 1.420.389 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.155.962 |
| Profitul brut | 264.427 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 250.301 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 21 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 567.149 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 892.021 |
| Stocuri | 4.000 |
| Creante | 634.224 |
| Casa si conturi la banci | 253.797 |
| DATORII | 382.792 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.076.378 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 1.102.362 |
| VENITURI TOTALE | 1.107.962 |
| CHELTUIELI TOTALE | 694.005 |
| Profitul brut | 413.957 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 402.916 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 17 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 565.600 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 407.175 |
| Creante | 342.072 |
| Casa si conturi la banci | 65.103 |
| DATORII | 375.345 |
| CAPITALURI - TOTAL | 597.430 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 818.533 |
| VENITURI TOTALE | 818.533 |
| CHELTUIELI TOTALE | 753.608 |
| Profitul brut | 64.925 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 54.537 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 16 |
| An | Tip | Ultima actualizare |
|---|---|---|
| 2024 | WEBASIG | 2026-01-27 10:55:06 |
| 2024 | WEBBROK | 2026-01-27 10:55:06 |
| 2023 | WEBASIG | 2026-01-27 10:55:06 |
| 2023 | WEBBROK | 2026-01-27 10:55:06 |
| 2022 | WEBASIG | 2026-01-27 10:55:06 |
| 2022 | WEBBROK | 2026-01-27 10:55:06 |
| 2021 | WEBASIG | 2026-01-27 10:55:06 |
| 2021 | WEBBROK | 2026-01-27 10:55:06 |
| 2020 | WEBASIG | 2026-01-27 10:55:06 |
| 2020 | WEBBROK | 2026-01-27 10:55:06 |
| 2019 | WEBASIG | 2026-01-27 10:55:06 |
| 2019 | WEBBROK | 2026-01-27 10:55:06 |
| 2018 | WEBASIG | 2026-01-27 10:55:06 |
| 2018 | WEBBROK | 2026-01-27 10:55:06 |
| 2017 | WEBASIG | 2026-01-27 10:55:06 |
| 2017 | WEBBROK | 2026-01-27 10:55:06 |
| 2016 | WEBASIG | 2026-01-27 10:55:06 |
| 2016 | WEBBROK | 2026-01-27 10:55:06 |