| Denumire | PERLA INVEST SRL |
| CUI | 19101430 |
| EUID | ROONRC.J2006001193275 |
| CAEN | 4934 |
| Stare (ONRC) | 1048 funcţiune |
company_people (căutare după CUI, fallback după Nr. Reg. Comerțului)
| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| ASAVEI ALEXANDRINA | - | România |
| DIACONIȚA OCTAVIAN | - | România |
| ZAMĂ VIOREL | - | România |
| NISTOR OLGA | - | România |
| MILOIU CRISTIAN-COSMIN | - | România |
company_people pentru această firmă.company_people pentru această firmă.Întreprinderi mici , Neamţ , domeniul 4934: Transporturi de pasageri cu funiculare, teleferice și schilifturi
| Număr dosar | Instanță / Secție | Stadiu / Categorie | Ultimul termen | Acțiuni |
|---|
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 5 210 135 | 243 291 | 28 979 606 | 56 724 617 | 30 |
| 2024 | 4 958 774 | 784 833 | 36 884 094 | 64 394 053 | 26 |
| 2023 | 4 658 858 | 857 484 | 36 995 759 | 63 720 886 | 25 |
| 2022 | 4 035 998 | 929 631 | 50 669 009 | 74 468 573 | 26 |
| 2021 | 3 725 576 | 820 507 | 52 262 147 | 75 132 080 | 25 |
| 2020 | 2 714 083 | 413 859 | 53 674 750 | 75 758 991 | 23 |
| 2019 | 3 599 661 | 916 486 | 51 108 964 | 74 442 187 | 26 |
| 2018 | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — |
| Cod CAEN preponderent | 4934 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Transporturi de pasageri cu funiculare, teleferice și schilifturi |
| Descriere Activitate | — |
| Cod CAEN principal | 49 Transporturi terestre și transporturi prin conducte |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 5 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 57.506.809 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.887.244 |
| Stocuri | 217.092 |
| Creante | 3.420.938 |
| Casa si conturi la banci | 3.249.214 |
| DATORII | 36.884.094 |
| VENITURI IN AVANS | 7.971 |
| CAPITALURI - TOTAL | 27.501.988 |
| Capital subscris varsat | 30.871.000 |
| Cifra de afaceri neta | 4.958.774 |
| VENITURI TOTALE | 4.983.012 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.067.323 |
| Profitul brut | 915.689 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 784.833 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 26 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 58.301.138 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.417.166 |
| Stocuri | 165.731 |
| Creante | 3.455.398 |
| Casa si conturi la banci | 1.796.037 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 2.582 |
| DATORII | 36.995.759 |
| VENITURI IN AVANS | 7.971 |
| CAPITALURI - TOTAL | 26.717.156 |
| Capital subscris varsat | 30.871.000 |
| Cifra de afaceri neta | 4.658.858 |
| VENITURI TOTALE | 4.654.284 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.657.395 |
| Profitul brut | 996.889 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 857.484 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 25 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 59.073.415 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.142.453 |
| Stocuri | 163.599 |
| Creante | 4.571.983 |
| Casa si conturi la banci | 2.406.871 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 8.252.705 |
| DATORII | 50.669.009 |
| VENITURI IN AVANS | 612.155 |
| CAPITALURI - TOTAL | 23.187.409 |
| Capital subscris varsat | 28.281.800 |
| Cifra de afaceri neta | 4.035.998 |
| VENITURI TOTALE | 4.058.444 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.128.813 |
| Profitul brut | 929.631 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 929.631 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 26 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 59.890.834 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.781.372 |
| Stocuri | 186.324 |
| Creante | 4.578.258 |
| Casa si conturi la banci | 1.016.790 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 9.459.874 |
| DATORII | 52.262.147 |
| VENITURI IN AVANS | 612.155 |
| CAPITALURI - TOTAL | 22.257.778 |
| Capital subscris varsat | 28.281.800 |
| Cifra de afaceri neta | 3.725.576 |
| VENITURI TOTALE | 3.758.178 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.937.671 |
| Profitul brut | 820.507 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 820.507 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 25 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 60.715.982 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.107.079 |
| Stocuri | 126.413 |
| Creante | 4.615.563 |
| Casa si conturi la banci | 1.365.103 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 8.935.930 |
| DATORII | 53.674.750 |
| VENITURI IN AVANS | 612.155 |
| CAPITALURI - TOTAL | 21.472.086 |
| Capital subscris varsat | 28.281.800 |
| Cifra de afaceri neta | 2.714.083 |
| VENITURI TOTALE | 2.828.904 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.415.045 |
| Profitul brut | 413.859 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 413.859 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 23 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 61.435.174 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.051.218 |
| Stocuri | 102.452 |
| Creante | 1.130.737 |
| Casa si conturi la banci | 3.818.029 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 7.955.795 |
| DATORII | 51.108.964 |
| VENITURI IN AVANS | 7.971 |
| CAPITALURI - TOTAL | 23.325.252 |
| Capital subscris varsat | 28.281.800 |
| Cifra de afaceri neta | 3.599.661 |
| VENITURI TOTALE | 3.649.179 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.732.693 |
| Profitul brut | 916.486 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 916.486 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 26 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 62.224.172 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.545.445 |
| Stocuri | 119.151 |
| Creante | 1.468.191 |
| Casa si conturi la banci | 2.958.103 |
| DATORII | 44.766.994 |
| VENITURI IN AVANS | 7.600 |
| CAPITALURI - TOTAL | 21.995.023 |
| Capital subscris varsat | 28.281.800 |
| Cifra de afaceri neta | 2.960.765 |
| VENITURI TOTALE | 2.977.176 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.480.822 |
| Profitul brut | 496.354 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 496.354 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 27 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 62.963.307 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.611.561 |
| Stocuri | 195.818 |
| Creante | 1.512.817 |
| Casa si conturi la banci | 1.902.926 |
| DATORII | 44.693.731 |
| VENITURI IN AVANS | 7.600 |
| CAPITALURI - TOTAL | 21.873.537 |
| Capital subscris varsat | 28.281.800 |
| Cifra de afaceri neta | 2.735.611 |
| VENITURI TOTALE | 2.799.170 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.765.906 |
| Profitul brut | 33.264 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 33.264 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 30 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 64.019.088 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.342.907 |
| Stocuri | 116.838 |
| Creante | 1.380.077 |
| Casa si conturi la banci | 845.992 |
| DATORII | 44.514.271 |
| VENITURI IN AVANS | 7.600 |
| CAPITALURI - TOTAL | 21.840.124 |
| Capital subscris varsat | 28.281.800 |
| Cifra de afaceri neta | 2.477.247 |
| VENITURI TOTALE | 919.373 |
| CHELTUIELI TOTALE | -319.847 |
| Profitul brut | 1.239.220 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.239.220 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 30 |