| Denumire | LORAN CONSTRUCT SRL |
| CUI | 20442805 |
| Nr. Registrul Comertului | J2007000014233 |
| EUID | ROONRC.J23/14/2007 |
| CAEN | 4781 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Stare (ONRC) | 1048 funcţiune |
company_people (căutare după CUI, fallback după Nr. Reg. Comerțului)
| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| APOSTOLACHE CARMEN-ADRIANA | - | România |
company_people pentru această firmă.company_people pentru această firmă.Microîntreprinderi , Ilfov , domeniul 4511: Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe
| Număr dosar | Instanță / Secție | Stadiu / Categorie | Ultimul termen | Acțiuni |
|---|
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1 591 525 | 357 627 | 804 457 | 1 034 450 | 8 |
| 2024 | 1 647 593 | 505 547 | 1 075 477 | 947 844 | 8 |
| 2023 | 76 062 | -15 785 | 1 079 597 | 446 417 | 1 |
| 2022 | 52 438 | -27 323 | 809 924 | 192 529 | 1 |
| 2021 | 27 962 | -18 322 | 824 047 | 235 181 | 1 |
| 2020 | 24 445 | -25 380 | 883 160 | 312 616 | 1 |
| 2019 | 38 374 | 90 650 | 894 616 | 327 400 | 1 |
| 2018 | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — |
| Cod CAEN preponderent | 4781 Rev. 2 (echivalent: 4781 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe |
| Descriere Activitate | — |
| Cod CAEN principal | 47 Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
| Active imobilizate | 475.234 |
| Active circulante | 472.610 |
| Creante | 187.170 |
| Disponibilitati | 285.440 |
| Datorii | 1.075.477 |
| Capitaluri proprii | -127.633 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.647.593 |
| Venituri totale | 1.771.543 |
| Cheltuieli totale | 1.215.416 |
| Profit brut | 556.127 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 505.547 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 8 |
| Active imobilizate | 269.807 |
| Active circulante | 176.610 |
| Creante | 156.943 |
| Disponibilitati | 19.667 |
| Datorii | 1.079.597 |
| Capitaluri proprii | -633.180 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 76.062 |
| Venituri totale | 108.421 |
| Cheltuieli totale | 124.206 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 15.785 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 15.785 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 42.947 |
| Active circulante | 149.582 |
| Creante | 140.902 |
| Disponibilitati | 8.680 |
| Datorii | 809.924 |
| Capitaluri proprii | -617.395 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 52.438 |
| Venituri totale | 52.438 |
| Cheltuieli totale | 78.457 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 26.019 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 27.323 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 43.764 |
| Active circulante | 191.417 |
| Stocuri | 250 |
| Creante | 132.927 |
| Disponibilitati | 58.240 |
| Datorii | 824.047 |
| Capitaluri proprii | -588.866 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 27.962 |
| Venituri totale | 27.962 |
| Cheltuieli totale | 46.004 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 18.042 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 18.322 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 41.609 |
| Active circulante | 271.007 |
| Stocuri | 250 |
| Creante | 128.769 |
| Disponibilitati | 141.988 |
| Datorii | 883.160 |
| Capitaluri proprii | -570.544 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 24.445 |
| Venituri totale | 24.445 |
| Cheltuieli totale | 49.580 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 25.135 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 25.380 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 25.660 |
| Active circulante | 301.740 |
| Stocuri | 4.742 |
| Creante | 124.066 |
| Disponibilitati | 172.932 |
| Datorii | 894.616 |
| Capitaluri proprii | -567.216 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 38.374 |
| Venituri totale | 191.584 |
| Cheltuieli totale | 99.018 |
| Profit brut | 92.566 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 90.650 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 74.005 |
| Active circulante | 162.262 |
| Stocuri | 3.242 |
| Creante | 154.021 |
| Disponibilitati | 4.999 |
| Cheltuieli in avans | 258 |
| Datorii | 894.391 |
| Capitaluri proprii | -657.866 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 42.502 |
| Venituri totale | 52.540 |
| Cheltuieli totale | 80.942 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 28.402 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 28.827 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 111.669 |
| Active circulante | 166.381 |
| Stocuri | 3.242 |
| Creante | 160.737 |
| Disponibilitati | 2.402 |
| Cheltuieli in avans | 258 |
| Datorii | 907.347 |
| Capitaluri proprii | -629.039 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 32.658 |
| Venituri totale | 32.658 |
| Cheltuieli totale | 245.029 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 212.371 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 213.181 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 329.519 |
| Active circulante | 180.792 |
| Stocuri | 952 |
| Creante | 177.170 |
| Disponibilitati | 2.670 |
| Datorii | 926.169 |
| Capitaluri proprii | -415.858 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 56.507 |
| Venituri totale | 56.507 |
| Cheltuieli totale | 115.686 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 59.179 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 60.904 |