Cauta alta firma:
PANDORA LADIES FASHION INTERNATIONAL SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ
CUI: 21898118RegCom: J2017000028396EUID: ROONRC.J17/794/2015CAEN: 1421Stare: 1084 radiatăTVA: DAActiv fiscal: NU
JUD. VRANCEA, MUN. FOCŞANI, STR. CUZA VODĂ, NR.73

Denumire PANDORA LADIES FASHION INTERNATIONAL SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ
CUI 21898118
Nr. Registrul Comertului J2017000028396
EUID ROONRC.J17/794/2015
CAEN 1421
Forma juridica SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Stare (ONRC) 1084 radiată

Adresa JUD. VRANCEA, MUN. FOCŞANI, STR. CUZA VODĂ, NR.73
Telefon mobil 0726694334
Fax 0212692635
RO e-Factura
Notite
Daca ai alte surse (ONRC, OSIM etc.), aici putem adauga module viitoare.

Placeholder pentru module viitoare: asociati, administratori, puncte de lucru, marci OSIM, litigii etc.
Persoane din conducere
Date din company_people (căutare după CUI, fallback după Nr. Reg. Comerțului)
Administratori: 1 Asociați: 0 Beneficiari: 0
Administratori / reprezentanți
Propune modificare
NumeCalitateȚara nașterii
CIUNGAN ADRIANA MADALINA-România
Nu există înregistrări în company_people pentru această firmă.
Nu există înregistrări în company_people pentru această firmă.
Localizare pe hartă
JUD. VRANCEA, MUN. FOCŞANI, STR. CUZA VODĂ, NR.73
Descrierea firmei
Propune descriere
Nu există descriere pentru această firmă. Propune o descriere pentru a ajuta vizitatorii să afle mai multe.
Prezentări video
Adaugă video
Nu există videoclipuri de prezentare pentru această firmă. Adaugă un video pentru a prezenta activitatea firmei.
Poziția în Topul Firmelor 2025
Poziția PANDORA LADIES FASHION INTERNATIONAL SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ în Topul Firmelor 2025:
Locul 5839 în Top Profit România

Întreprinderi mijlocii , Vrancea , domeniul 1421: Extracția pietrișului și nisipului

Locul 49 în Vrancea pe categoria Întreprinderi mijlocii
Vezi clasamentul complet
Profit 2024
767.707 RON
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)
Se verifică...
Se încarcă...
Se caută dosare pentru „PANDORA LADIES FASHION INTERNATIONAL SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ"...
Eroare la interogare
Status
Ultima verificare
Ultima activitate
Dosare găsite: 0
Pagina 1 din 1
Număr dosar Instanță / Secție Stadiu / Categorie Ultimul termen Acțiuni
Nu au fost găsite dosare pentru această firmă în ultimii 10 ani.
Limitare: o verificare la fiecare 5 secunde
Statistics
Commercial networks and enterprises
8 586 813 lei
41%
Tabel financiar pe ani
An Cifra de afaceri Profit net Datorii Active Salariati
2025 8 586 813 1 782 448 865 492 3 679 417 74
2024 6 069 947 767 707 422 004 1 754 807 62
2023 5 045 480 -334 677 678 195 739 251 70
2022 3 289 093 533 809 473 418 869 151 39
2021 1 983 489 15 485 1 016 289 878 212 11
2020 1 905 465 21 369 669 333 515 772 20
2019 1 206 797 39 157 545 860 369 489 26
2018
2017
Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Graficele se desenează din seria pe ani (dacă există valori). Dacă nu apar, înseamnă că nu avem date pe ani pentru acest CUI în sursa aleasă.
Cifra de afaceri
Profit
Datorii
Active
Salariați (medie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “PANDORA LADIES FASHION INTERNATIONAL SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ”
Cod CAEN preponderent 1421 Rev. 0 (echivalent: 1421 Rev. 1, 1421 Rev. 3)
Obiect Activitate Extracția pietrișului și nisipului
Descriere Activitate
Cod CAEN principal 14 Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte
Descriere activitate (principal)
Număr asociați 0
Număr administratori 1
Număr beneficiari 0
Sucursale (UE) 0
Număr sedii secundare
Categorie de mărime întreprindere mijlocie (estimare, 2025)
TVA
Platitor TVA
Activ fiscal
Inactiv
RTVAI / Split TVA
RTVAI NU
Split TVA NU
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
Date din registrul MFinanțe (data.gov.ro) - toți anii disponibili
9 înregistrări găsite în baza de date pentru acest CUI MySQL

WEB_BL_BS_SL CAEN: 1413
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 1.008.755
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 518.712
Stocuri 194.246
Creante 317.430
Casa si conturi la banci 7.036
CHELTUIELI IN AVANS 227.340
DATORII 422.004
VENITURI IN AVANS 509
CAPITALURI - TOTAL 1.332.294
Capital subscris varsat 964.810
Cifra de afaceri neta 6.069.947
VENITURI TOTALE 6.148.559
CHELTUIELI TOTALE 5.222.286
Profitul brut 926.273
Pierdere bruta 0
Profitul net 767.707
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 62

WEB_BL_BS_SL CAEN: 1413
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 41.006
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 690.498
Stocuri 52.538
Creante 480.592
Casa si conturi la banci 157.368
CHELTUIELI IN AVANS 7.747
DATORII 678.195
CAPITALURI - TOTAL 61.056
Capital subscris varsat 140.410
Cifra de afaceri neta 5.045.480
VENITURI TOTALE 5.146.737
CHELTUIELI TOTALE 5.441.473
Profitul brut 0
Pierdere bruta 294.736
Profitul net 0
Pierdere neta 334.677
Numar mediu de salariati 70

WEB_BL_BS_SL CAEN: 1413
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 869.151
Stocuri 43.081
Creante 815.984
Casa si conturi la banci 10.086
DATORII 473.418
CAPITALURI - TOTAL 395.733
Capital subscris varsat 140.410
Cifra de afaceri neta 3.289.093
VENITURI TOTALE 3.455.484
CHELTUIELI TOTALE 2.882.250
Profitul brut 573.234
Pierdere bruta 0
Profitul net 533.809
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 39

WEB_UU_AN CAEN: 1413
Active circulante 878.212
Stocuri 56.522
Creante 783.291
Disponibilitati 38.399
Datorii 1.016.289
Capitaluri proprii -138.077
Capital social 140.410
Cifra de afaceri 1.983.489
Venituri totale 2.056.038
Cheltuieli totale 2.021.181
Profit brut 34.857
Pierdere bruta 0
Profit net 15.485
Pierdere neta 0
Nr. salariati 11

WEB_UU_AN CAEN: 1413
Active circulante 512.272
Stocuri 34.779
Creante 288.533
Disponibilitati 188.960
Cheltuieli in avans 3.500
Datorii 669.333
Capitaluri proprii -153.561
Capital social 140.410
Cifra de afaceri 1.905.465
Venituri totale 1.965.809
Cheltuieli totale 1.933.067
Profit brut 32.742
Pierdere bruta 0
Profit net 21.369
Pierdere neta 0
Nr. salariati 20

WEB_BL_BS_SL CAEN: 1413
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 13.697
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 289.793
Stocuri 104.651
Creante 184.893
Casa si conturi la banci 249
CHELTUIELI IN AVANS 65.999
DATORII 545.860
CAPITALURI - TOTAL -176.371
Capital subscris varsat 138.970
Cifra de afaceri neta 1.206.797
VENITURI TOTALE 1.254.083
CHELTUIELI TOTALE 1.202.859
Profitul brut 51.224
Pierdere bruta 0
Profitul net 39.157
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 26

WEB_BL_BS_SL CAEN: 1413
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 14.242
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 440.225
Stocuri 51.489
Creante 376.532
Casa si conturi la banci 12.204
DATORII 669.995
CAPITALURI - TOTAL -215.528
Capital subscris varsat 138.970
Cifra de afaceri neta 1.464.542
VENITURI TOTALE 1.464.589
CHELTUIELI TOTALE 1.442.838
Profitul brut 21.751
Pierdere bruta 0
Profitul net 5.946
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 47

WEB_BL_BS_SL CAEN: 1413
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 14.695
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 294.837
Stocuri 51.489
Creante 232.571
Casa si conturi la banci 10.777
DATORII 535.496
CAPITALURI - TOTAL -225.964
Capital subscris varsat 134.480
Cifra de afaceri neta 236.956
VENITURI TOTALE 236.956
CHELTUIELI TOTALE 234.873
Profitul brut 2.083
Pierdere bruta 0
Profitul net 2.083
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 49

WEB_BL_BS_SL CAEN: 1413
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 14.967
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 103.493
Stocuri 51.489
Creante 28.417
Casa si conturi la banci 23.587
CHELTUIELI IN AVANS 0
DATORII 346.506
CAPITALURI - TOTAL -228.046
Capital subscris varsat 134.480
Cifra de afaceri neta 3.174.108
VENITURI TOTALE 3.218.370
CHELTUIELI TOTALE 3.472.900
Profitul brut 0
Pierdere bruta 254.530
Profitul net 0
Pierdere neta 254.530
Numar mediu de salariati 150
SEAP (Contracte / Achiziții Publice)
Ani: 2026, 2025, 2024, 2023, 2022 Total înregistrări: 0
Nu există rezultate SEAP pentru acest CUI în intervalul selectat.
Erori / Debug
  • MFinante: Indexul nu exista. Ruleaza build index pentru anul/tipul selectat.