| Denumire | SORSTE CLOTHING SRL |
| CUI | 21898118 |
| EUID | ROONRC.J17/794/2015 |
| CAEN | 1421 |
| Stare (ONRC) | 1084 radiată |
company_people (căutare după CUI, fallback după Nr. Reg. Comerțului)
| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| CIUNGAN ADRIANA MADALINA | - | România |
company_people pentru această firmă.company_people pentru această firmă.Întreprinderi mijlocii , Vrancea , domeniul 1421: Extracția pietrișului și nisipului
| Număr dosar | Instanță / Secție | Stadiu / Categorie | Ultimul termen | Acțiuni |
|---|
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 8 586 813 | 1 782 448 | 865 492 | 3 679 417 | 74 |
| 2024 | 6 069 947 | 767 707 | 422 004 | 1 754 807 | 62 |
| 2023 | 5 045 480 | -334 677 | 678 195 | 739 251 | 70 |
| 2022 | 3 289 093 | 533 809 | 473 418 | 869 151 | 39 |
| 2021 | 1 983 489 | 15 485 | 1 016 289 | 878 212 | 11 |
| 2020 | 1 905 465 | 21 369 | 669 333 | 515 772 | 20 |
| 2019 | 1 206 797 | 39 157 | 545 860 | 369 489 | 26 |
| 2018 | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — |
| Cod CAEN preponderent | 1421 Rev. 0 (echivalent: 1421 Rev. 1, 1421 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Extracția pietrișului și nisipului |
| Descriere Activitate | — |
| Cod CAEN principal | 14 Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.008.755 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 518.712 |
| Stocuri | 194.246 |
| Creante | 317.430 |
| Casa si conturi la banci | 7.036 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 227.340 |
| DATORII | 422.004 |
| VENITURI IN AVANS | 509 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.332.294 |
| Capital subscris varsat | 964.810 |
| Cifra de afaceri neta | 6.069.947 |
| VENITURI TOTALE | 6.148.559 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.222.286 |
| Profitul brut | 926.273 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 767.707 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 62 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 41.006 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 690.498 |
| Stocuri | 52.538 |
| Creante | 480.592 |
| Casa si conturi la banci | 157.368 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 7.747 |
| DATORII | 678.195 |
| CAPITALURI - TOTAL | 61.056 |
| Capital subscris varsat | 140.410 |
| Cifra de afaceri neta | 5.045.480 |
| VENITURI TOTALE | 5.146.737 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.441.473 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 294.736 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 334.677 |
| Numar mediu de salariati | 70 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 869.151 |
| Stocuri | 43.081 |
| Creante | 815.984 |
| Casa si conturi la banci | 10.086 |
| DATORII | 473.418 |
| CAPITALURI - TOTAL | 395.733 |
| Capital subscris varsat | 140.410 |
| Cifra de afaceri neta | 3.289.093 |
| VENITURI TOTALE | 3.455.484 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.882.250 |
| Profitul brut | 573.234 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 533.809 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 39 |
| Active circulante | 878.212 |
| Stocuri | 56.522 |
| Creante | 783.291 |
| Disponibilitati | 38.399 |
| Datorii | 1.016.289 |
| Capitaluri proprii | -138.077 |
| Capital social | 140.410 |
| Cifra de afaceri | 1.983.489 |
| Venituri totale | 2.056.038 |
| Cheltuieli totale | 2.021.181 |
| Profit brut | 34.857 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 15.485 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 11 |
| Active circulante | 512.272 |
| Stocuri | 34.779 |
| Creante | 288.533 |
| Disponibilitati | 188.960 |
| Cheltuieli in avans | 3.500 |
| Datorii | 669.333 |
| Capitaluri proprii | -153.561 |
| Capital social | 140.410 |
| Cifra de afaceri | 1.905.465 |
| Venituri totale | 1.965.809 |
| Cheltuieli totale | 1.933.067 |
| Profit brut | 32.742 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 21.369 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 20 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 13.697 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 289.793 |
| Stocuri | 104.651 |
| Creante | 184.893 |
| Casa si conturi la banci | 249 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 65.999 |
| DATORII | 545.860 |
| CAPITALURI - TOTAL | -176.371 |
| Capital subscris varsat | 138.970 |
| Cifra de afaceri neta | 1.206.797 |
| VENITURI TOTALE | 1.254.083 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.202.859 |
| Profitul brut | 51.224 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 39.157 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 26 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 14.242 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 440.225 |
| Stocuri | 51.489 |
| Creante | 376.532 |
| Casa si conturi la banci | 12.204 |
| DATORII | 669.995 |
| CAPITALURI - TOTAL | -215.528 |
| Capital subscris varsat | 138.970 |
| Cifra de afaceri neta | 1.464.542 |
| VENITURI TOTALE | 1.464.589 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.442.838 |
| Profitul brut | 21.751 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 5.946 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 47 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 14.695 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 294.837 |
| Stocuri | 51.489 |
| Creante | 232.571 |
| Casa si conturi la banci | 10.777 |
| DATORII | 535.496 |
| CAPITALURI - TOTAL | -225.964 |
| Capital subscris varsat | 134.480 |
| Cifra de afaceri neta | 236.956 |
| VENITURI TOTALE | 236.956 |
| CHELTUIELI TOTALE | 234.873 |
| Profitul brut | 2.083 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.083 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 49 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 14.967 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 103.493 |
| Stocuri | 51.489 |
| Creante | 28.417 |
| Casa si conturi la banci | 23.587 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 346.506 |
| CAPITALURI - TOTAL | -228.046 |
| Capital subscris varsat | 134.480 |
| Cifra de afaceri neta | 3.174.108 |
| VENITURI TOTALE | 3.218.370 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.472.900 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 254.530 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 254.530 |
| Numar mediu de salariati | 150 |