| Denumire | ULMA COFRAJE SRL |
| CUI | 22679140 |
| Nr. Registrul Comertului | J2013000289234 |
| EUID | ROONRC.J2013000289234 |
| CAEN | 7732 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Stare (ONRC) | 1048 funcţiune |
company_people (căutare după CUI, fallback după Nr. Reg. Comerțului)
| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| RODOLFO CARLOS MUNIZ URDAMPILLETA | - | Polonia |
| AYASTUY AYASTUY AITOR | - | Spania |
| Mărgineanu Ovidiu-Emilian | - | România |
company_people pentru această firmă.company_people pentru această firmă.Întreprinderi mici , Bucureşti , domeniul 7732: Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții
| Număr dosar | Instanță / Secție | Stadiu / Categorie | Ultimul termen | Acțiuni |
|---|
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 26 393 529 | -3 067 921 | 21 380 770 | 30 710 428 | 19 |
| 2024 | 24 146 082 | 784 883 | 15 110 619 | 27 516 198 | 19 |
| 2023 | 25 387 955 | 2 030 435 | 12 772 765 | 24 623 974 | 17 |
| 2022 | 20 179 198 | 1 397 163 | 11 324 726 | 21 017 026 | 14 |
| 2021 | 15 358 290 | -801 114 | 9 337 219 | 17 543 689 | 15 |
| 2020 | 16 511 212 | -232 016 | 9 503 615 | 18 451 199 | 17 |
| 2019 | 16 666 284 | 1 852 868 | 11 613 668 | 20 794 573 | 0 |
| 2018 | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — |
| Cod CAEN preponderent | 7732 Rev. 2 (echivalent: 7732 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții |
| Descriere Activitate | — |
| Cod CAEN principal | 77 Activități de închiriere și leasing |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 3 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 15.283.093 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 12.156.920 |
| Stocuri | 5.019.676 |
| Creante | 6.411.567 |
| Casa si conturi la banci | 77.008 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 76.185 |
| DATORII | 15.110.619 |
| VENITURI IN AVANS | 13.888 |
| PROVIZIOANE | 273.483 |
| CAPITALURI - TOTAL | 12.118.208 |
| Capital subscris varsat | 14.420.000 |
| Cifra de afaceri neta | 24.146.082 |
| VENITURI TOTALE | 24.291.326 |
| CHELTUIELI TOTALE | 23.259.684 |
| Profitul brut | 1.031.642 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 784.883 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 19 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 13.633.639 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 10.789.997 |
| Stocuri | 2.856.135 |
| Creante | 6.582.923 |
| Casa si conturi la banci | 66.148 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 200.338 |
| DATORII | 12.772.765 |
| VENITURI IN AVANS | 21.888 |
| PROVIZIOANE | 495.995 |
| CAPITALURI - TOTAL | 11.333.326 |
| Capital subscris varsat | 14.420.000 |
| Cifra de afaceri neta | 25.387.955 |
| VENITURI TOTALE | 25.502.174 |
| CHELTUIELI TOTALE | 23.151.764 |
| Profitul brut | 2.350.410 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.030.435 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 17 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 10.483.672 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 10.503.254 |
| Stocuri | 3.132.149 |
| Creante | 6.386.545 |
| Casa si conturi la banci | 52.908 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 30.100 |
| DATORII | 11.324.726 |
| VENITURI IN AVANS | 29.888 |
| PROVIZIOANE | 359.520 |
| CAPITALURI - TOTAL | 9.302.892 |
| Capital subscris varsat | 14.420.000 |
| Cifra de afaceri neta | 20.179.198 |
| VENITURI TOTALE | 20.503.103 |
| CHELTUIELI TOTALE | 19.105.940 |
| Profitul brut | 1.397.163 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.397.163 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 14 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 9.373.481 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.989.697 |
| Stocuri | 1.805.038 |
| Creante | 5.341.976 |
| Casa si conturi la banci | 37.878 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 180.511 |
| DATORII | 9.337.219 |
| VENITURI IN AVANS | 1.221 |
| PROVIZIOANE | 299.520 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.905.729 |
| Capital subscris varsat | 14.420.000 |
| Cifra de afaceri neta | 15.358.290 |
| VENITURI TOTALE | 15.573.018 |
| CHELTUIELI TOTALE | 16.374.132 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 801.114 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 801.114 |
| Numar mediu de salariati | 15 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 9.811.684 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.414.195 |
| Stocuri | 1.992.038 |
| Creante | 5.186.908 |
| Casa si conturi la banci | 32.405 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 225.320 |
| DATORII | 9.503.615 |
| VENITURI IN AVANS | 1.221 |
| PROVIZIOANE | 239.520 |
| CAPITALURI - TOTAL | 8.706.843 |
| Capital subscris varsat | 14.420.000 |
| Cifra de afaceri neta | 16.511.212 |
| VENITURI TOTALE | 16.634.483 |
| CHELTUIELI TOTALE | 16.866.499 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 232.016 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 232.016 |
| Numar mediu de salariati | 17 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 10.885.557 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 9.684.549 |
| Stocuri | 2.378.397 |
| Creante | 5.997.345 |
| Casa si conturi la banci | 122.192 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 224.467 |
| DATORII | 11.613.668 |
| VENITURI IN AVANS | 62.526 |
| PROVIZIOANE | 179.520 |
| CAPITALURI - TOTAL | 8.938.859 |
| Capital subscris varsat | 14.420.000 |
| Cifra de afaceri neta | 16.666.284 |
| VENITURI TOTALE | 16.898.893 |
| CHELTUIELI TOTALE | 15.046.025 |
| Profitul brut | 1.852.868 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.852.868 |
| Pierdere neta | 0 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 7.923.886 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 9.339.712 |
| Stocuri | 3.332.325 |
| Creante | 4.318.227 |
| Casa si conturi la banci | 111.054 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 239.261 |
| DATORII | 10.085.374 |
| VENITURI IN AVANS | 108.999 |
| PROVIZIOANE | 222.495 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.085.991 |
| Capital subscris varsat | 14.420.000 |
| Cifra de afaceri neta | 15.936.087 |
| VENITURI TOTALE | 16.100.780 |
| CHELTUIELI TOTALE | 13.835.166 |
| Profitul brut | 2.265.614 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.265.614 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 16 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.820.235 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.123.099 |
| Stocuri | 842.146 |
| Creante | 3.907.637 |
| Casa si conturi la banci | 265.375 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 181.382 |
| DATORII | 7.195.564 |
| VENITURI IN AVANS | 49.255 |
| PROVIZIOANE | 59.520 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.820.377 |
| Capital subscris varsat | 14.420.000 |
| Cifra de afaceri neta | 13.876.132 |
| VENITURI TOTALE | 14.178.974 |
| CHELTUIELI TOTALE | 14.218.105 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 39.131 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 39.131 |
| Numar mediu de salariati | 16 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 8.716.461 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.453.506 |
| Stocuri | 720.476 |
| Creante | 2.882.953 |
| Casa si conturi la banci | 153.353 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 161.054 |
| DATORII | 12.298.046 |
| VENITURI IN AVANS | 23.467 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.009.508 |
| Capital subscris varsat | 10.570.000 |
| Cifra de afaceri neta | 10.396.340 |
| VENITURI TOTALE | 10.826.553 |
| CHELTUIELI TOTALE | 12.533.718 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 1.707.165 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 1.707.165 |
| Numar mediu de salariati | 18 |