| Denumire | HOLLEMAN SPECIAL TRANSPORT & PROJECT CARGO SRL |
| CUI | 22941739 |
| Nr. Registrul Comertului | J2007023700409 |
| EUID | ROONRC.J2007023700409 |
| CAEN | 4941 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Stare (ONRC) | 1048 funcţiune |
company_people (căutare după CUI, fallback după Nr. Reg. Comerțului)
| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| NIŢĂ GHEORGHE | - | România |
company_people pentru această firmă.company_people pentru această firmă.Întreprinderi mijlocii , Bucureşti
| Număr dosar | Instanță / Secție | Stadiu / Categorie | Ultimul termen | Acțiuni |
|---|
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 246 574 326 | 15 620 810 | 141 744 702 | 213 019 291 | 153 |
| 2024 | 130 465 294 | 832 726 | 116 926 822 | 174 099 869 | 113 |
| 2023 | 156 246 956 | 5 096 540 | 77 935 169 | 134 534 196 | 112 |
| 2022 | 112 252 692 | 4 677 516 | 84 606 970 | 137 088 542 | 109 |
| 2021 | 94 112 361 | 9 718 932 | 62 529 635 | 116 449 011 | 114 |
| 2020 | 90 425 318 | 9 925 215 | 59 915 396 | 103 831 133 | 111 |
| 2019 | 95 333 948 | 4 229 460 | 65 875 998 | 99 999 063 | 109 |
| 2018 | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — |
| Cod CAEN preponderent | 4941 Rev. 2 (echivalent: 4941 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Transporturi rutiere de mărfuri |
| Descriere Activitate | — |
| Cod CAEN principal | 49 Transporturi terestre și transporturi prin conducte |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 137.684.174 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 35.991.541 |
| Stocuri | 2.500.359 |
| Creante | 31.392.837 |
| Casa si conturi la banci | 2.098.345 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 424.154 |
| DATORII | 116.926.822 |
| VENITURI IN AVANS | 324.106 |
| CAPITALURI - TOTAL | 56.848.941 |
| Capital subscris varsat | 16.500 |
| Cifra de afaceri neta | 130.465.294 |
| VENITURI TOTALE | 132.677.809 |
| CHELTUIELI TOTALE | 131.725.834 |
| Profitul brut | 951.975 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 832.726 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 113 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 97.488.120 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 36.702.228 |
| Stocuri | 2.690.851 |
| Creante | 32.871.700 |
| Casa si conturi la banci | 1.139.677 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 343.848 |
| DATORII | 77.935.169 |
| VENITURI IN AVANS | 406.716 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 56.192.311 |
| Capital subscris varsat | 16.500 |
| Cifra de afaceri neta | 156.246.956 |
| VENITURI TOTALE | 160.107.836 |
| CHELTUIELI TOTALE | 154.837.572 |
| Profitul brut | 5.270.264 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 5.096.540 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 112 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 100.160.412 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 36.645.576 |
| Stocuri | 2.397.417 |
| Creante | 32.642.355 |
| Casa si conturi la banci | 1.605.804 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 282.554 |
| DATORII | 84.606.970 |
| VENITURI IN AVANS | 489.325 |
| PROVIZIOANE | 511.523 |
| CAPITALURI - TOTAL | 51.480.724 |
| Capital subscris varsat | 16.500 |
| Cifra de afaceri neta | 112.252.692 |
| VENITURI TOTALE | 117.183.542 |
| CHELTUIELI TOTALE | 112.506.026 |
| Profitul brut | 4.677.516 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.677.516 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 109 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 89.260.753 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 27.058.860 |
| Stocuri | 1.246.916 |
| Creante | 24.417.062 |
| Casa si conturi la banci | 1.394.882 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 129.398 |
| DATORII | 62.529.635 |
| VENITURI IN AVANS | 7.667 |
| PROVIZIOANE | 683.644 |
| CAPITALURI - TOTAL | 53.228.065 |
| Capital subscris varsat | 16.500 |
| Cifra de afaceri neta | 94.112.361 |
| VENITURI TOTALE | 99.282.185 |
| CHELTUIELI TOTALE | 87.606.538 |
| Profitul brut | 11.675.647 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 9.718.932 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 114 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 83.206.974 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 20.455.970 |
| Stocuri | 994.351 |
| Creante | 18.223.389 |
| Casa si conturi la banci | 1.238.230 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 168.189 |
| DATORII | 59.915.396 |
| VENITURI IN AVANS | 9.667 |
| PROVIZIOANE | 349.921 |
| CAPITALURI - TOTAL | 43.556.149 |
| Capital subscris varsat | 16.500 |
| Cifra de afaceri neta | 90.425.318 |
| VENITURI TOTALE | 91.539.655 |
| CHELTUIELI TOTALE | 79.356.588 |
| Profitul brut | 12.183.067 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 9.925.215 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 111 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 74.304.076 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 25.310.540 |
| Stocuri | 975.907 |
| Creante | 23.677.609 |
| Casa si conturi la banci | 657.024 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 384.447 |
| DATORII | 65.875.998 |
| PROVIZIOANE | 371.457 |
| CAPITALURI - TOTAL | 33.751.608 |
| Capital subscris varsat | 16.500 |
| Cifra de afaceri neta | 95.333.948 |
| VENITURI TOTALE | 95.716.059 |
| CHELTUIELI TOTALE | 89.747.621 |
| Profitul brut | 5.968.438 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.229.460 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 109 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 64.488.305 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 24.508.233 |
| Stocuri | 1.350.639 |
| Creante | 22.734.824 |
| Casa si conturi la banci | 422.770 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 288.338 |
| DATORII | 59.365.486 |
| PROVIZIOANE | 283.912 |
| CAPITALURI - TOTAL | 29.635.478 |
| Capital subscris varsat | 16.500 |
| Cifra de afaceri neta | 84.010.091 |
| VENITURI TOTALE | 86.130.552 |
| CHELTUIELI TOTALE | 82.320.432 |
| Profitul brut | 3.810.120 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.240.537 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 108 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 47.952.357 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.876.137 |
| Stocuri | 808.943 |
| Creante | 7.608.444 |
| Casa si conturi la banci | 458.750 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 345.251 |
| DATORII | 29.964.384 |
| CAPITALURI - TOTAL | 27.209.361 |
| Capital subscris varsat | 16.500 |
| Cifra de afaceri neta | 73.925.589 |
| VENITURI TOTALE | 75.056.409 |
| CHELTUIELI TOTALE | 72.758.915 |
| Profitul brut | 2.297.494 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.935.032 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 109 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 42.833.541 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.776.015 |
| Stocuri | 538.326 |
| Creante | 7.237.508 |
| Casa si conturi la banci | 181 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 675.985 |
| DATORII | 26.074.590 |
| CAPITALURI - TOTAL | 25.210.951 |
| Capital subscris varsat | 16.500 |
| Cifra de afaceri neta | 56.370.377 |
| VENITURI TOTALE | 57.226.146 |
| CHELTUIELI TOTALE | 56.599.250 |
| Profitul brut | 626.896 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 519.782 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 79 |