Cauta alta firma:
IRBIS GUARD GRUP SRL
CUI: 24325417RegCom: J2008013578402EUID: ROONRC.J2008013578402CAEN: 8001Stare: 1048 funcţiuneTVA: DAActiv fiscal: NU
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 5, STR BUZOIENI, NR.9, CAMERA 1, BL.M43, SC.1, ET.2, AP.11

Denumire IRBIS GUARD GRUP SRL
CUI 24325417
Nr. Registrul Comertului J2008013578402
EUID ROONRC.J2008013578402
CAEN 8001
Forma juridica SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Stare (ONRC) 1048 funcţiune

Adresa MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 5, STR BUZOIENI, NR.9, CAMERA 1, BL.M43, SC.1, ET.2, AP.11
Telefon mobil 0727846468
RO e-Factura 1
Notite
Daca ai alte surse (ONRC, OSIM etc.), aici putem adauga module viitoare.

Placeholder pentru module viitoare: asociati, administratori, puncte de lucru, marci OSIM, litigii etc.
Persoane din conducere
Date din company_people (căutare după CUI, fallback după Nr. Reg. Comerțului)
Administratori: 0 Asociați: 0 Beneficiari: 0
Administratori / reprezentanți
Propune modificare
Nu există înregistrări în company_people pentru această firmă.
Nu există înregistrări în company_people pentru această firmă.
Nu există înregistrări în company_people pentru această firmă.
Localizare pe hartă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 5, STR BUZOIENI, NR.9, CAMERA 1, BL.M43, SC.1, ET.2, AP.11
Descrierea firmei
Propune descriere
Nu există descriere pentru această firmă. Propune o descriere pentru a ajuta vizitatorii să afle mai multe.
Prezentări video
Adaugă video
Nu există videoclipuri de prezentare pentru această firmă. Adaugă un video pentru a prezenta activitatea firmei.
Poziția în Topul Firmelor 2025
Poziția IRBIS GUARD GRUP SRL în Topul Firmelor 2025:
Locul 12802 în Top Profit România

Întreprinderi mici , Bucureşti , domeniul 8001: Activități de investigații și servicii private de protecție

Locul 3215 în Bucureşti pe categoria Întreprinderi mici
Vezi clasamentul complet
Profit 2024
799.433 RON
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)
Se verifică...
Se încarcă...
Se caută dosare pentru „IRBIS GUARD GRUP SRL"...
Eroare la interogare
Status
Ultima verificare
Ultima activitate
Dosare găsite: 0
Pagina 1 din 1
Număr dosar Instanță / Secție Stadiu / Categorie Ultimul termen Acțiuni
Nu au fost găsite dosare pentru această firmă în ultimii 10 ani.
Limitare: o verificare la fiecare 5 secunde
Statistics
Commercial networks and enterprises
945 043 lei
-73%
Tabel financiar pe ani
An Cifra de afaceri Profit net Datorii Active Salariati
2025 945 043 111 100 415 631 1 263 884 13
2024 3 536 678 799 433 389 777 2 983 041 47
2023 6 826 958 1 218 492 1 287 252 3 488 146 103
2022 8 774 562 2 048 336 1 534 401 3 991 032 150
2021 10 008 718 1 496 672 1 359 649 3 142 374 201
2020 11 547 747 3 301 098 1 469 712 4 947 481 246
2019 13 182 910 3 825 471 -799 696 4 475 280 291
2018
2017
Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Graficele se desenează din seria pe ani (dacă există valori). Dacă nu apar, înseamnă că nu avem date pe ani pentru acest CUI în sursa aleasă.
Cifra de afaceri
Profit
Datorii
Active
Salariați (medie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “IRBIS GUARD GRUP SRL”
Cod CAEN preponderent 8001 Rev. 3
Obiect Activitate Activități de investigații și servicii private de protecție
Descriere Activitate
Cod CAEN principal 80 Activități de investigații și protecție
Descriere activitate (principal)
Număr asociați 0
Număr administratori 0
Număr beneficiari 0
Sucursale (UE) 0
Număr sedii secundare
Categorie de mărime întreprindere mică (estimare, 2025)
TVA
Platitor TVA
Activ fiscal
Inactiv
RTVAI / Split TVA
RTVAI NU
Split TVA NU
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
Date din registrul MFinanțe (data.gov.ro) - toți anii disponibili
9 înregistrări găsite în baza de date pentru acest CUI MySQL

WEB_BL_BS_SL CAEN: 8010
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 631.501
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 2.350.400
Stocuri 3.763
Creante 1.898.155
Casa si conturi la banci 448.482
CHELTUIELI IN AVANS 1.140
DATORII 389.777
CAPITALURI - TOTAL 2.593.264
Capital subscris varsat 51.000
Cifra de afaceri neta 3.536.678
VENITURI TOTALE 3.546.807
CHELTUIELI TOTALE 2.619.380
Profitul brut 927.427
Pierdere bruta 0
Profitul net 799.433
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 47

WEB_BL_BS_SL CAEN: 8010
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 749.085
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 2.737.741
Stocuri 3.763
Creante 2.264.476
Casa si conturi la banci 469.502
CHELTUIELI IN AVANS 1.320
DATORII 1.287.252
CAPITALURI - TOTAL 2.200.894
Capital subscris varsat 51.000
Cifra de afaceri neta 6.826.958
VENITURI TOTALE 6.939.200
CHELTUIELI TOTALE 5.520.160
Profitul brut 1.419.040
Pierdere bruta 0
Profitul net 1.218.492
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 103

WEB_BL_BS_SL CAEN: 8010
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 792.689
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 3.196.963
Stocuri 29.164
Creante 2.391.164
Casa si conturi la banci 776.635
CHELTUIELI IN AVANS 1.380
DATORII 1.534.401
CAPITALURI - TOTAL 2.456.631
Capital subscris varsat 51.000
Cifra de afaceri neta 8.774.562
VENITURI TOTALE 8.850.409
CHELTUIELI TOTALE 6.469.372
Profitul brut 2.381.037
Pierdere bruta 0
Profitul net 2.048.336
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 150

WEB_BL_BS_SL CAEN: 8010
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 224.693
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 2.917.288
Creante 2.376.194
Casa si conturi la banci 541.094
CHELTUIELI IN AVANS 393
DATORII 1.359.649
CAPITALURI - TOTAL 1.782.725
Capital subscris varsat 51.000
Cifra de afaceri neta 10.008.718
VENITURI TOTALE 10.151.650
CHELTUIELI TOTALE 8.276.544
Profitul brut 1.875.106
Pierdere bruta 0
Profitul net 1.496.672
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 201

WEB_BL_BS_SL CAEN: 8010
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 4.947.481
Stocuri 0
Creante 4.731.484
Casa si conturi la banci 215.997
DATORII 1.469.712
CAPITALURI - TOTAL 3.477.769
Capital subscris varsat 51.000
Cifra de afaceri neta 11.547.747
VENITURI TOTALE 11.547.747
CHELTUIELI TOTALE 7.633.214
Profitul brut 3.914.533
Pierdere bruta 0
Profitul net 3.301.098
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 246

WEB_BL_BS_SL CAEN: 8010
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 2.559
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 4.472.721
Stocuri 24.586
Creante 4.129.529
Casa si conturi la banci 318.606
DATORII -799.696
CAPITALURI - TOTAL 5.274.976
Capital subscris varsat 51.000
Cifra de afaceri neta 13.182.910
VENITURI TOTALE 13.182.910
CHELTUIELI TOTALE 8.630.444
Profitul brut 4.552.466
Pierdere bruta 0
Profitul net 3.825.471
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 291

WEB_BL_BS_SL CAEN: 8010
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 5.561
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 3.112.941
Creante 3.063.465
Casa si conturi la banci 49.476
DATORII 1.718.997
CAPITALURI - TOTAL 1.399.505
Capital subscris varsat 1.000
Cifra de afaceri neta 13.311.689
VENITURI TOTALE 13.312.529
CHELTUIELI TOTALE 10.559.609
Profitul brut 2.752.920
Pierdere bruta 0
Profitul net 2.312.042
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 337

WEB_BL_BS_SL CAEN: 8010
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 80.645
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 2.423.801
Stocuri 26.231
Creante 2.247.903
Casa si conturi la banci 149.667
DATORII 1.053.824
CAPITALURI - TOTAL 1.450.622
Capital subscris varsat 1.000
Cifra de afaceri neta 9.392.052
VENITURI TOTALE 9.392.052
CHELTUIELI TOTALE 8.328.749
Profitul brut 1.063.303
Pierdere bruta 0
Profitul net 897.613
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 308

WEB_BL_BS_SL CAEN: 8010
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 348.584
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 1.756.281
Stocuri -998
Creante 1.727.596
Casa si conturi la banci 29.683
DATORII 1.101.856
CAPITALURI - TOTAL 1.003.009
Capital subscris varsat 1.000
Cifra de afaceri neta 7.572.306
VENITURI TOTALE 7.625.342
CHELTUIELI TOTALE 7.180.400
Profitul brut 444.942
Pierdere bruta 0
Profitul net 369.375
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 267
SEAP (Contracte / Achiziții Publice)
Ani: 2026, 2025, 2024, 2023, 2022 Total înregistrări: 0
Nu există rezultate SEAP pentru acest CUI în intervalul selectat.
Erori / Debug
  • MFinante: Indexul nu exista. Ruleaza build index pentru anul/tipul selectat.