| Denumire | IRBIS GUARD GRUP SRL |
| CUI | 24325417 |
| Nr. Registrul Comertului | J2008013578402 |
| EUID | ROONRC.J2008013578402 |
| CAEN | 8001 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Stare (ONRC) | 1048 funcţiune |
company_people (căutare după CUI, fallback după Nr. Reg. Comerțului)
company_people pentru această firmă.company_people pentru această firmă.company_people pentru această firmă.Întreprinderi mici , Bucureşti , domeniul 8001: Activități de investigații și servicii private de protecție
| Număr dosar | Instanță / Secție | Stadiu / Categorie | Ultimul termen | Acțiuni |
|---|
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 945 043 | 111 100 | 415 631 | 1 263 884 | 13 |
| 2024 | 3 536 678 | 799 433 | 389 777 | 2 983 041 | 47 |
| 2023 | 6 826 958 | 1 218 492 | 1 287 252 | 3 488 146 | 103 |
| 2022 | 8 774 562 | 2 048 336 | 1 534 401 | 3 991 032 | 150 |
| 2021 | 10 008 718 | 1 496 672 | 1 359 649 | 3 142 374 | 201 |
| 2020 | 11 547 747 | 3 301 098 | 1 469 712 | 4 947 481 | 246 |
| 2019 | 13 182 910 | 3 825 471 | -799 696 | 4 475 280 | 291 |
| 2018 | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — |
| Cod CAEN preponderent | 8001 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Activități de investigații și servicii private de protecție |
| Descriere Activitate | — |
| Cod CAEN principal | 80 Activități de investigații și protecție |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 0 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 631.501 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.350.400 |
| Stocuri | 3.763 |
| Creante | 1.898.155 |
| Casa si conturi la banci | 448.482 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.140 |
| DATORII | 389.777 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.593.264 |
| Capital subscris varsat | 51.000 |
| Cifra de afaceri neta | 3.536.678 |
| VENITURI TOTALE | 3.546.807 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.619.380 |
| Profitul brut | 927.427 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 799.433 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 47 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 749.085 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.737.741 |
| Stocuri | 3.763 |
| Creante | 2.264.476 |
| Casa si conturi la banci | 469.502 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.320 |
| DATORII | 1.287.252 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.200.894 |
| Capital subscris varsat | 51.000 |
| Cifra de afaceri neta | 6.826.958 |
| VENITURI TOTALE | 6.939.200 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.520.160 |
| Profitul brut | 1.419.040 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.218.492 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 103 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 792.689 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.196.963 |
| Stocuri | 29.164 |
| Creante | 2.391.164 |
| Casa si conturi la banci | 776.635 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.380 |
| DATORII | 1.534.401 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.456.631 |
| Capital subscris varsat | 51.000 |
| Cifra de afaceri neta | 8.774.562 |
| VENITURI TOTALE | 8.850.409 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.469.372 |
| Profitul brut | 2.381.037 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.048.336 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 150 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 224.693 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.917.288 |
| Creante | 2.376.194 |
| Casa si conturi la banci | 541.094 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 393 |
| DATORII | 1.359.649 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.782.725 |
| Capital subscris varsat | 51.000 |
| Cifra de afaceri neta | 10.008.718 |
| VENITURI TOTALE | 10.151.650 |
| CHELTUIELI TOTALE | 8.276.544 |
| Profitul brut | 1.875.106 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.496.672 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 201 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.947.481 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 4.731.484 |
| Casa si conturi la banci | 215.997 |
| DATORII | 1.469.712 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.477.769 |
| Capital subscris varsat | 51.000 |
| Cifra de afaceri neta | 11.547.747 |
| VENITURI TOTALE | 11.547.747 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.633.214 |
| Profitul brut | 3.914.533 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.301.098 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 246 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.559 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.472.721 |
| Stocuri | 24.586 |
| Creante | 4.129.529 |
| Casa si conturi la banci | 318.606 |
| DATORII | -799.696 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.274.976 |
| Capital subscris varsat | 51.000 |
| Cifra de afaceri neta | 13.182.910 |
| VENITURI TOTALE | 13.182.910 |
| CHELTUIELI TOTALE | 8.630.444 |
| Profitul brut | 4.552.466 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.825.471 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 291 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.561 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.112.941 |
| Creante | 3.063.465 |
| Casa si conturi la banci | 49.476 |
| DATORII | 1.718.997 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.399.505 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 13.311.689 |
| VENITURI TOTALE | 13.312.529 |
| CHELTUIELI TOTALE | 10.559.609 |
| Profitul brut | 2.752.920 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.312.042 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 337 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 80.645 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.423.801 |
| Stocuri | 26.231 |
| Creante | 2.247.903 |
| Casa si conturi la banci | 149.667 |
| DATORII | 1.053.824 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.450.622 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 9.392.052 |
| VENITURI TOTALE | 9.392.052 |
| CHELTUIELI TOTALE | 8.328.749 |
| Profitul brut | 1.063.303 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 897.613 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 308 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 348.584 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.756.281 |
| Stocuri | -998 |
| Creante | 1.727.596 |
| Casa si conturi la banci | 29.683 |
| DATORII | 1.101.856 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.003.009 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 7.572.306 |
| VENITURI TOTALE | 7.625.342 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.180.400 |
| Profitul brut | 444.942 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 369.375 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 267 |