| Denumire | EVENTS MARKETING & ADVERTISING SRL |
| CUI | 25211763 |
| Nr. Registrul Comertului | J40/2695/2009 |
| EUID | ROONRC.J40/2695/2009 |
| CAEN | 7311 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Stare (ONRC) | 1048 funcţiune |
company_people (căutare după CUI, fallback după Nr. Reg. Comerțului)
| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| CARAMACI NICU FLORIAN | - | România |
company_people pentru această firmă.company_people pentru această firmă.Microîntreprinderi , Bucureşti , domeniul 7311: Activități ale agențiilor de publicitate
| Număr dosar | Instanță / Secție | Stadiu / Categorie | Ultimul termen | Acțiuni |
|---|
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 499 595 | 33 603 | 1 223 136 | 7 496 029 | 1 |
| 2024 | 1 364 476 | 511 865 | 194 554 | 6 433 844 | 2 |
| 2023 | 1 990 407 | 1 353 223 | 539 203 | 6 364 455 | 2 |
| 2022 | 850 480 | 731 858 | 973 599 | 5 445 628 | 1 |
| 2021 | 831 985 | 794 830 | 938 009 | 4 678 180 | 1 |
| 2020 | 769 338 | 580 112 | 986 377 | 3 931 718 | 0 |
| 2019 | 2 602 120 | 1 439 319 | 1 751 112 | 4 116 341 | 3 |
| 2018 | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — |
| Cod CAEN preponderent | 7311 Rev. 2 (echivalent: 7311 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Activități ale agențiilor de publicitate |
| Descriere Activitate | — |
| Cod CAEN principal | 73 Publicitate și activități de studiere a pieței |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
| Active imobilizate | 3.525.302 |
| Active circulante | 2.908.542 |
| Stocuri | 2.815.470 |
| Creante | 40.974 |
| Disponibilitati | 52.098 |
| Datorii | 194.554 |
| Capitaluri proprii | 6.239.290 |
| Capital social | 25.200 |
| Cifra de afaceri | 1.364.476 |
| Venituri totale | 2.235.417 |
| Cheltuieli totale | 1.626.054 |
| Profit brut | 609.363 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 511.865 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 2.230.156 |
| Active circulante | 4.134.299 |
| Stocuri | 2.821.235 |
| Disponibilitati | 1.313.064 |
| Datorii | 539.203 |
| Capitaluri proprii | 5.825.252 |
| Capital social | 25.200 |
| Cifra de afaceri | 1.990.407 |
| Venituri totale | 1.990.407 |
| Cheltuieli totale | 617.280 |
| Profit brut | 1.373.127 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 1.353.223 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 2.230.156 |
| Active circulante | 3.215.472 |
| Stocuri | 3.007.142 |
| Disponibilitati | 208.330 |
| Datorii | 973.599 |
| Capitaluri proprii | 4.472.029 |
| Capital social | 25.200 |
| Cifra de afaceri | 850.480 |
| Venituri totale | 850.480 |
| Cheltuieli totale | 111.246 |
| Profit brut | 739.234 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 731.858 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 2.230.156 |
| Active circulante | 2.448.024 |
| Stocuri | 1.283.463 |
| Creante | 86.026 |
| Disponibilitati | 1.078.535 |
| Datorii | 938.009 |
| Capitaluri proprii | 3.740.171 |
| Capital social | 25.200 |
| Cifra de afaceri | 831.985 |
| Venituri totale | 1.681.846 |
| Cheltuieli totale | 878.697 |
| Profit brut | 803.149 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 794.830 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 537.500 |
| Active circulante | 3.394.218 |
| Stocuri | 2.126.257 |
| Creante | 163 |
| Disponibilitati | 1.267.798 |
| Datorii | 986.377 |
| Capitaluri proprii | 2.945.341 |
| Capital social | 25.200 |
| Cifra de afaceri | 769.338 |
| Venituri totale | 769.338 |
| Cheltuieli totale | 180.636 |
| Profit brut | 588.702 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 580.112 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active imobilizate | 537.500 |
| Active circulante | 3.578.841 |
| Stocuri | 2.731.750 |
| Creante | 761 |
| Disponibilitati | 846.330 |
| Datorii | 1.751.112 |
| Capitaluri proprii | 2.365.229 |
| Capital social | 25.200 |
| Cifra de afaceri | 2.602.120 |
| Venituri totale | 2.602.120 |
| Cheltuieli totale | 1.131.461 |
| Profit brut | 1.470.659 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 1.439.319 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 537.500 |
| Active circulante | 2.182.450 |
| Stocuri | 1.826.087 |
| Creante | 73.442 |
| Disponibilitati | 282.921 |
| Datorii | 1.794.040 |
| Capitaluri proprii | 925.910 |
| Capital social | 25.200 |
| Cifra de afaceri | 366.027 |
| Venituri totale | 832.111 |
| Cheltuieli totale | 507.089 |
| Profit brut | 325.022 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 316.629 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 537.500 |
| Active circulante | 1.045.359 |
| Stocuri | 902.192 |
| Creante | 62.530 |
| Disponibilitati | 80.637 |
| Datorii | 973.578 |
| Capitaluri proprii | 609.281 |
| Capital social | 25.200 |
| Cifra de afaceri | 453.950 |
| Venituri totale | 1.356.142 |
| Cheltuieli totale | 1.105.086 |
| Profit brut | 251.056 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 246.516 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 762.285 |
| Active circulante | 119.045 |
| Disponibilitati | 119.045 |
| Datorii | 543.565 |
| Capitaluri proprii | 337.765 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 406.930 |
| Venituri totale | 406.930 |
| Cheltuieli totale | 61.226 |
| Profit brut | 345.704 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 337.565 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |