| Denumire | ELECTROPRECIZIA A.G. SRL |
| CUI | 25609735 |
| Nr. Registrul Comertului | J2009000839083 |
| EUID | ROONRC.J2009000839083 |
| CAEN | 4222 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Stare (ONRC) | 1048 funcţiune |
company_people (căutare după CUI, fallback după Nr. Reg. Comerțului)
| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| ZAVARACHE DRAGOŞ | - | România |
company_people pentru această firmă.company_people pentru această firmă.Întreprinderi mijlocii , Braşov , domeniul 4222: Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
| Număr dosar | Instanță / Secție | Stadiu / Categorie | Ultimul termen | Acțiuni |
|---|
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 72 070 888 | -3 183 580 | 21 929 711 | 31 708 286 | 112 |
| 2024 | 74 141 825 | 775 338 | 23 763 071 | 30 705 924 | 153 |
| 2023 | 67 637 791 | -756 909 | 43 710 825 | 50 119 287 | 165 |
| 2022 | 57 920 531 | 679 408 | 25 849 891 | 33 097 540 | 129 |
| 2021 | 52 260 332 | 3 074 620 | 22 135 576 | 31 600 047 | 184 |
| 2020 | 41 094 440 | 2 619 580 | 12 313 710 | 21 697 859 | 147 |
| 2019 | 47 823 348 | 2 523 800 | 14 793 180 | 25 074 573 | 133 |
| 2018 | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — |
| Cod CAEN preponderent | 4222 Rev. 2 (echivalent: 4222 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații |
| Descriere Activitate | — |
| Cod CAEN principal | 42 Lucrări de geniu civil |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.178.772 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 27.249.627 |
| Stocuri | 12.438.359 |
| Creante | 14.607.412 |
| Casa si conturi la banci | 203.856 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 277.525 |
| DATORII | 23.763.071 |
| VENITURI IN AVANS | 13.050 |
| PROVIZIOANE | 328.625 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.601.178 |
| Capital subscris varsat | 1.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 74.141.825 |
| VENITURI TOTALE | 72.215.629 |
| CHELTUIELI TOTALE | 71.213.527 |
| Profitul brut | 1.002.102 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 775.338 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 153 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.680.685 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 46.223.402 |
| Stocuri | 21.617.239 |
| Creante | 10.733.185 |
| Casa si conturi la banci | 9.572.978 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 215.200 |
| DATORII | 43.710.825 |
| VENITURI IN AVANS | 12.933 |
| PROVIZIOANE | 569.689 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.825.840 |
| Capital subscris varsat | 1.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 67.637.791 |
| VENITURI TOTALE | 71.954.007 |
| CHELTUIELI TOTALE | 72.664.157 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 710.150 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 756.909 |
| Numar mediu de salariati | 165 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.433.120 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 28.512.096 |
| Stocuri | 18.268.591 |
| Creante | 10.216.942 |
| Casa si conturi la banci | 26.563 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 152.324 |
| DATORII | 25.849.891 |
| VENITURI IN AVANS | 381.445 |
| PROVIZIOANE | 283.456 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.582.748 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 57.920.531 |
| VENITURI TOTALE | 60.356.137 |
| CHELTUIELI TOTALE | 59.498.496 |
| Profitul brut | 857.641 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 679.408 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 129 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.586.308 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 26.288.951 |
| Stocuri | 15.576.379 |
| Creante | 10.049.368 |
| Casa si conturi la banci | 663.204 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 724.788 |
| DATORII | 22.135.576 |
| VENITURI IN AVANS | 1.233.708 |
| PROVIZIOANE | 327.422 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.903.341 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 52.260.332 |
| VENITURI TOTALE | 57.192.415 |
| CHELTUIELI TOTALE | 53.631.566 |
| Profitul brut | 3.560.849 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.074.620 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 184 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.136.356 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 16.477.547 |
| Stocuri | 7.748.360 |
| Creante | 8.105.109 |
| Casa si conturi la banci | 624.078 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.083.956 |
| DATORII | 12.313.710 |
| VENITURI IN AVANS | 2.238.420 |
| PROVIZIOANE | 317.008 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.828.721 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 41.094.440 |
| VENITURI TOTALE | 46.032.274 |
| CHELTUIELI TOTALE | 43.051.891 |
| Profitul brut | 2.980.383 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.619.580 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 147 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.313.123 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 20.554.460 |
| Stocuri | 3.665.054 |
| Creante | 12.334.040 |
| Casa si conturi la banci | 4.555.366 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 206.990 |
| DATORII | 14.793.180 |
| VENITURI IN AVANS | 3.496.500 |
| PROVIZIOANE | 628.384 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.156.509 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 47.823.348 |
| VENITURI TOTALE | 49.398.458 |
| CHELTUIELI TOTALE | 46.448.227 |
| Profitul brut | 2.950.231 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.523.800 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 133 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.624.867 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 12.983.584 |
| Stocuri | 3.221.393 |
| Creante | 8.897.525 |
| Casa si conturi la banci | 864.666 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 461.713 |
| DATORII | 11.426.410 |
| VENITURI IN AVANS | 543.574 |
| PROVIZIOANE | 467.471 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.632.709 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 30.272.022 |
| VENITURI TOTALE | 32.529.276 |
| CHELTUIELI TOTALE | 31.143.313 |
| Profitul brut | 1.385.963 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.159.976 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 95 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.387.398 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 12.260.148 |
| Stocuri | 1.522.659 |
| Creante | 10.262.325 |
| Casa si conturi la banci | 475.164 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 296.036 |
| DATORII | 10.188.767 |
| PROVIZIOANE | 218.816 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.535.999 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 23.608.203 |
| VENITURI TOTALE | 23.630.729 |
| CHELTUIELI TOTALE | 22.500.380 |
| Profitul brut | 1.130.349 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 969.878 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 68 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 782.850 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.414.857 |
| Stocuri | 497.798 |
| Creante | 6.104.761 |
| Casa si conturi la banci | 1.812.298 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 64.487 |
| DATORII | 6.571.239 |
| PROVIZIOANE | 124.834 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.566.121 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 21.575.307 |
| VENITURI TOTALE | 21.590.426 |
| CHELTUIELI TOTALE | 18.675.514 |
| Profitul brut | 2.914.912 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.500.677 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 101 |