| Denumire | B & B AGRO HOLDING SRL |
| CUI | 26368260 |
| Nr. Registrul Comertului | J2012009928401 |
| EUID | ROONRC.J17/7/2010 |
| CAEN | 111 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Stare (ONRC) | 1084 radiată |
company_people (căutare după CUI, fallback după Nr. Reg. Comerțului)
| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| BUJOR CRISTINA | - | România |
| BANAGA GABRIELA-VIORICA | - | România |
company_people pentru această firmă.company_people pentru această firmă.Întreprinderi mici , Bucureşti , domeniul 111: Extracția petrolului brut
| Număr dosar | Instanță / Secție | Stadiu / Categorie | Ultimul termen | Acțiuni |
|---|
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 6 296 115 | -834 182 | 12 549 339 | 19 078 300 | 13 |
| 2024 | 5 117 176 | 838 326 | 10 986 479 | 18 682 627 | 12 |
| 2023 | 5 211 773 | 148 256 | 5 786 038 | 12 761 968 | 12 |
| 2022 | 5 252 589 | 1 996 013 | 5 640 834 | 12 569 044 | 15 |
| 2021 | 10 108 447 | 871 681 | 7 719 591 | 12 757 206 | 18 |
| 2020 | 4 855 114 | -804 657 | 6 073 868 | 10 459 549 | 21 |
| 2019 | 6 187 260 | 31 264 | 5 247 735 | 10 460 657 | 22 |
| 2018 | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — |
| Cod CAEN preponderent | 111 Rev. 0 (echivalent: 111 Rev. 1) |
| Obiect Activitate | Extracția petrolului brut |
| Descriere Activitate | — |
| Cod CAEN principal | 11 Fabricarea băuturilor |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 9.200.908 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 9.481.719 |
| Stocuri | 1.979.159 |
| Creante | 6.639.106 |
| Casa si conturi la banci | 163.454 |
| DATORII | 10.986.479 |
| VENITURI IN AVANS | 492.924 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.203.224 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 5.117.176 |
| VENITURI TOTALE | 7.937.434 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.060.986 |
| Profitul brut | 876.448 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 838.326 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 12 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.891.139 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.787.579 |
| Stocuri | 2.130.580 |
| Creante | 6.027.866 |
| Casa si conturi la banci | 629.133 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 83.250 |
| DATORII | 5.786.038 |
| VENITURI IN AVANS | 611.032 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.364.898 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 5.211.773 |
| VENITURI TOTALE | 7.044.727 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.896.471 |
| Profitul brut | 148.256 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 148.256 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 12 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.766.487 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.599.380 |
| Stocuri | 2.424.892 |
| Creante | 4.962.577 |
| Casa si conturi la banci | 1.211.911 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 203.177 |
| DATORII | 5.640.834 |
| VENITURI IN AVANS | 711.568 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.216.642 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 5.252.589 |
| VENITURI TOTALE | 8.011.068 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.015.055 |
| Profitul brut | 1.996.013 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.996.013 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 15 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.315.753 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 9.265.921 |
| Stocuri | 699.110 |
| Creante | 4.668.640 |
| Casa si conturi la banci | 3.898.171 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 175.532 |
| DATORII | 7.719.591 |
| VENITURI IN AVANS | 816.986 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.220.629 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 10.108.447 |
| VENITURI TOTALE | 10.555.595 |
| CHELTUIELI TOTALE | 9.683.914 |
| Profitul brut | 871.681 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 871.681 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 18 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.596.964 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.622.464 |
| Stocuri | 1.117.864 |
| Creante | 3.150.604 |
| Casa si conturi la banci | 353.996 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 240.121 |
| DATORII | 6.073.868 |
| VENITURI IN AVANS | -22.584 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.408.265 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 4.855.114 |
| VENITURI TOTALE | 5.337.742 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.142.399 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 804.657 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 804.657 |
| Numar mediu de salariati | 21 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 6.435.139 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.810.133 |
| Stocuri | 1.402.918 |
| Creante | 2.112.172 |
| Casa si conturi la banci | 202.942 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 215.385 |
| DATORII | 5.247.735 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.212.922 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 6.187.260 |
| VENITURI TOTALE | 6.525.811 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.494.547 |
| Profitul brut | 31.264 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 31.264 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 22 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 7.130.148 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.723.095 |
| Stocuri | 1.327.295 |
| Creante | 4.141.291 |
| Casa si conturi la banci | 162.408 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 3.299 |
| DATORII | 7.674.884 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.181.658 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 4.735.963 |
| VENITURI TOTALE | 5.016.423 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.511.016 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 1.494.593 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 1.494.593 |
| Numar mediu de salariati | 22 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 8.290.855 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.514.352 |
| Stocuri | 1.775.851 |
| Creante | 4.557.059 |
| Casa si conturi la banci | 95.324 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 3.299 |
| DATORII | 7.666.739 |
| VENITURI IN AVANS | 465.517 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.676.250 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 6.207.368 |
| VENITURI TOTALE | 7.615.406 |
| CHELTUIELI TOTALE | 8.315.028 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 699.622 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 699.622 |
| Numar mediu de salariati | 27 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 7.457.100 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 10.454.261 |
| Stocuri | 2.817.206 |
| Creante | 7.537.678 |
| Casa si conturi la banci | 56.081 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 3.243 |
| DATORII | 3.280.775 |
| VENITURI IN AVANS | 378.844 |
| CAPITALURI - TOTAL | 14.254.985 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 4.839.615 |
| VENITURI TOTALE | 7.623.418 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.574.157 |
| Profitul brut | 49.261 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 37.044 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 33 |