| Denumire | BOMAX DESIGN SRL |
| CUI | 28030990 |
| Nr. Registrul Comertului | J40/1539/2011 |
| EUID | ROONRC.J40/1539/2011 |
| CAEN | 4331 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Stare (ONRC) | 1048 funcţiune |
company_people (căutare după CUI, fallback după Nr. Reg. Comerțului)
company_people pentru această firmă.company_people pentru această firmă.company_people pentru această firmă.Întreprinderi mici , Bucureşti
| Număr dosar | Instanță / Secție | Stadiu / Categorie | Ultimul termen | Acțiuni |
|---|
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3 359 952 | 267 417 | 419 617 | 2 306 271 | 0 |
| 2024 | 3 798 809 | 814 543 | 491 956 | 2 111 193 | 27 |
| 2023 | 2 136 595 | 139 571 | 516 993 | 1 321 686 | 19 |
| 2022 | 1 983 741 | 107 035 | 193 974 | 859 097 | 23 |
| 2021 | 1 943 467 | 101 595 | 743 813 | 1 301 901 | 22 |
| 2020 | 1 922 431 | 26 601 | 911 151 | 1 367 638 | 20 |
| 2019 | 2 464 877 | 27 685 | 906 036 | 1 335 927 | 17 |
| 2018 | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — |
| Cod CAEN preponderent | 4331 Rev. 2 (echivalent: 4331 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Lucrări de ipsoserie |
| Descriere Activitate | — |
| Cod CAEN principal | 43 Lucrări speciale de construcții |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 0 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
| Active imobilizate | 1.265.590 |
| Active circulante | 845.603 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 231.221 |
| Disponibilitati | 614.382 |
| Cheltuieli in avans | 0 |
| Datorii | 491.956 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 1.619.237 |
| Capital social | 1.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 3.798.809 |
| Venituri totale | 3.800.217 |
| Cheltuieli totale | 2.871.668 |
| Profit brut | 928.549 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 814.543 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 27 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.143.296 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 178.390 |
| Creante | 165.597 |
| Casa si conturi la banci | 12.793 |
| DATORII | 516.993 |
| CAPITALURI - TOTAL | 804.693 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 2.136.595 |
| VENITURI TOTALE | 2.284.789 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.124.496 |
| Profitul brut | 160.293 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 139.571 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 19 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 609.358 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 249.739 |
| Creante | 140.544 |
| Casa si conturi la banci | 109.195 |
| DATORII | 193.974 |
| CAPITALURI - TOTAL | 665.123 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 1.983.741 |
| VENITURI TOTALE | 2.347.279 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.216.771 |
| Profitul brut | 130.508 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 107.035 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 23 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 827.681 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 474.220 |
| Creante | 424.949 |
| Casa si conturi la banci | 49.271 |
| DATORII | 743.813 |
| CAPITALURI - TOTAL | 558.088 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 1.943.467 |
| VENITURI TOTALE | 1.964.349 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.843.110 |
| Profitul brut | 121.239 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 101.595 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 22 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 905.733 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 430.905 |
| Creante | 266.108 |
| Casa si conturi la banci | 164.797 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 31.000 |
| DATORII | 911.151 |
| CAPITALURI - TOTAL | 456.487 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 1.922.431 |
| VENITURI TOTALE | 1.922.431 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.877.161 |
| Profitul brut | 45.270 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 26.601 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 20 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 905.733 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 374.194 |
| Creante | 240.955 |
| Casa si conturi la banci | 133.239 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 56.000 |
| DATORII | 906.036 |
| CAPITALURI - TOTAL | 429.891 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 2.464.877 |
| VENITURI TOTALE | 2.464.877 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.415.066 |
| Profitul brut | 49.811 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 27.685 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 17 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 905.733 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 773.001 |
| Creante | 768.349 |
| Casa si conturi la banci | 4.652 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 56.000 |
| DATORII | 1.332.528 |
| CAPITALURI - TOTAL | 402.206 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 1.938.096 |
| VENITURI TOTALE | 1.938.096 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.690.666 |
| Profitul brut | 247.430 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 228.048 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 17 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 455.772 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 688.564 |
| Creante | 678.698 |
| Casa si conturi la banci | 9.866 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 56.000 |
| DATORII | 1.026.177 |
| CAPITALURI - TOTAL | 174.159 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 2.503.065 |
| VENITURI TOTALE | 2.503.065 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.495.905 |
| Profitul brut | 7.160 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 7.160 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 14 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 121.505 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 491.591 |
| Creante | 367.243 |
| Casa si conturi la banci | 124.348 |
| DATORII | 446.097 |
| CAPITALURI - TOTAL | 166.999 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 2.527.101 |
| VENITURI TOTALE | 2.527.101 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.436.557 |
| Profitul brut | 90.544 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 76.057 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 30 |