Cauta alta firma:
CEZARA IDEAL CONSTRUCT SRL
CUI: 30245703RegCom: J2020004078401EUID: ROONRC.J52/310/2012CAEN: 4100Stare: 1084 radiatăTVA: DAActiv fiscal: NU
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, DRM VALEA CĂLMĂŢUIULUI, NR.7-21, BL.1, SC.1, ET.SUBSOL, AP.S1

Denumire CEZARA IDEAL CONSTRUCT SRL
CUI 30245703
Nr. Registrul Comertului J2020004078401
EUID ROONRC.J52/310/2012
CAEN 4100
Forma juridica SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Stare (ONRC) 1084 radiată

Adresa MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, DRM VALEA CĂLMĂŢUIULUI, NR.7-21, BL.1, SC.1, ET.SUBSOL, AP.S1
RO e-Factura
Notite
Daca ai alte surse (ONRC, OSIM etc.), aici putem adauga module viitoare.

Placeholder pentru module viitoare: asociati, administratori, puncte de lucru, marci OSIM, litigii etc.
Persoane din conducere
Date din company_people (căutare după CUI, fallback după Nr. Reg. Comerțului)
Administratori: 1 Asociați: 0 Beneficiari: 0
Administratori / reprezentanți
Propune modificare
NumeCalitateȚara nașterii
MIHĂIŢĂ FLORIAN-România
Nu există înregistrări în company_people pentru această firmă.
Nu există înregistrări în company_people pentru această firmă.
Localizare pe hartă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, DRM VALEA CĂLMĂŢUIULUI, NR.7-21, BL.1, SC.1, ET.SUBSOL, AP.S1
Descrierea firmei
Propune descriere
Nu există descriere pentru această firmă. Propune o descriere pentru a ajuta vizitatorii să afle mai multe.
Prezentări video
Adaugă video
Nu există videoclipuri de prezentare pentru această firmă. Adaugă un video pentru a prezenta activitatea firmei.
Poziția în Topul Firmelor 2025
Poziția CEZARA IDEAL CONSTRUCT SRL în Topul Firmelor 2025:
Locul 6343 în Top Profit România

Întreprinderi mijlocii , Bucureşti , domeniul 4100: Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei

Locul 1735 în Bucureşti pe categoria Întreprinderi mijlocii
Vezi clasamentul complet
Profit 2024
511.335 RON
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)
Se verifică...
Se încarcă...
Se caută dosare pentru „CEZARA IDEAL CONSTRUCT SRL"...
Eroare la interogare
Status —
Ultima verificare —
Ultima activitate —
Dosare găsite: 0
Pagina 1 din 1
Număr dosar Instanță / Secție Stadiu / Categorie Ultimul termen Acțiuni
Nu au fost găsite dosare pentru această firmă în ultimii 10 ani.
Limitare: o verificare la fiecare 5 secunde
Statistics
Commercial networks and enterprises
118 112 099 lei
92%
Tabel financiar pe ani
An Cifra de afaceri Profit net Datorii Active Salariati
2025 118 112 099 1 217 803 79 029 471 104 506 833 81
2024 61 361 395 511 335 40 192 021 73 676 016 86
2023 225 950 019 33 026 464 44 114 668 77 147 110 0
2022 169 963 163 1 637 910 54 824 282 60 414 611 105
2021 136 556 271 3 343 110 32 840 431 38 145 482 109
2020 126 334 418 2 724 313 25 954 784 29 710 268 108
2019 140 814 463 4 496 900 29 994 401 34 500 572 125
2018 — — — — —
2017 — — — — —
Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Graficele se desenează din seria pe ani (dacă există valori). Dacă nu apar, înseamnă că nu avem date pe ani pentru acest CUI în sursa aleasă.
Cifra de afaceri
Profit
Datorii
Active
Salariați (medie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “CEZARA IDEAL CONSTRUCT SRL”
Cod CAEN preponderent 4100 Rev. 0 (echivalent: 4100 Rev. 1, 4100 Rev. 3)
Obiect Activitate Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei
Descriere Activitate —
Cod CAEN principal 41 Construcții de clădiri
Descriere activitate (principal) —
Număr asociați 0
Număr administratori 1
Număr beneficiari 0
Sucursale (UE) 0
Număr sedii secundare —
Categorie de mărime întreprindere mijlocie (estimare, 2025)
TVA
Platitor TVA
Activ fiscal
Inactiv
RTVAI / Split TVA
RTVAI NU
Split TVA NU
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
Date din registrul MFinanțe (data.gov.ro) - toți anii disponibili
9 înregistrări găsite în baza de date pentru acest CUI MySQL

WEB_BL_BS_SL CAEN: 4120
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 10.060.536
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 63.570.430
Stocuri 7.173.474
Creante 55.326.009
Casa si conturi la banci 1.070.947
CHELTUIELI IN AVANS 45.050
DATORII 40.192.021
CAPITALURI - TOTAL 33.483.995
Capital subscris varsat 200
Cifra de afaceri neta 61.361.395
VENITURI TOTALE 64.110.276
CHELTUIELI TOTALE 63.399.064
Profitul brut 711.212
Pierdere bruta 0
Profitul net 511.335
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 86

WEB_BL_BS_SL CAEN: 4120
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 13.341.214
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 63.758.242
Stocuri 9.058.293
Creante 53.572.695
Casa si conturi la banci 1.127.254
CHELTUIELI IN AVANS 47.654
DATORII 44.114.668
CAPITALURI - TOTAL 33.032.442
Capital subscris varsat 200
Cifra de afaceri neta 225.950.019
VENITURI TOTALE 226.759.446
CHELTUIELI TOTALE 187.535.801
Profitul brut 39.223.645
Pierdere bruta 0
Profitul net 33.026.464
Pierdere neta 0

WEB_BL_BS_SL CAEN: 4120
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 14.541.636
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 45.771.672
Stocuri 12.425.712
Creante 29.092.026
Casa si conturi la banci 4.253.934
CHELTUIELI IN AVANS 101.303
DATORII 54.824.282
CAPITALURI - TOTAL 5.590.329
Capital subscris varsat 200
Cifra de afaceri neta 169.963.163
VENITURI TOTALE 170.217.283
CHELTUIELI TOTALE 168.223.249
Profitul brut 1.994.034
Pierdere bruta 0
Profitul net 1.637.910
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 105

WEB_BL_BS_SL CAEN: 4120
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 12.746.213
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 25.379.895
Stocuri 17.115.046
Creante 6.933.173
Casa si conturi la banci 1.331.676
CHELTUIELI IN AVANS 19.374
DATORII 32.840.431
CAPITALURI - TOTAL 5.305.051
Capital subscris varsat 200
Cifra de afaceri neta 136.556.271
VENITURI TOTALE 137.467.931
CHELTUIELI TOTALE 133.456.754
Profitul brut 4.011.177
Pierdere bruta 0
Profitul net 3.343.110
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 109

WEB_BL_BS_SL CAEN: 4120
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 10.465.964
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 19.201.419
Stocuri 7.814.840
Creante 11.275.414
Casa si conturi la banci 111.165
CHELTUIELI IN AVANS 42.885
DATORII 25.954.784
CAPITALURI - TOTAL 3.755.484
Capital subscris varsat 200
Cifra de afaceri neta 126.334.418
VENITURI TOTALE 127.400.152
CHELTUIELI TOTALE 124.104.559
Profitul brut 3.295.593
Pierdere bruta 0
Profitul net 2.724.313
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 108

WEB_BL_BS_SL CAEN: 4120
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 7.658.442
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 26.842.130
Stocuri 9.195.659
Creante 14.110.102
Casa si conturi la banci 3.536.369
DATORII 29.994.401
CAPITALURI - TOTAL 4.506.171
Capital subscris varsat 200
Cifra de afaceri neta 140.814.463
VENITURI TOTALE 141.265.762
CHELTUIELI TOTALE 136.011.934
Profitul brut 5.253.828
Pierdere bruta 0
Profitul net 4.496.900
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 125

WEB_BL_BS_SL CAEN: 4120
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 5.047.501
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 25.170.678
Stocuri 7.167.819
Creante 15.302.815
Casa si conturi la banci 2.700.044
CHELTUIELI IN AVANS 2.400
DATORII 25.971.307
CAPITALURI - TOTAL 4.249.272
Capital subscris varsat 200
Cifra de afaceri neta 99.578.880
VENITURI TOTALE 100.935.844
CHELTUIELI TOTALE 95.858.700
Profitul brut 5.077.144
Pierdere bruta 0
Profitul net 4.247.331
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 130

WEB_BL_BS_SL CAEN: 4120
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 1.753.334
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 15.691.000
Stocuri 3.190.632
Creante 10.129.053
Casa si conturi la banci 2.371.315
DATORII 14.592.183
CAPITALURI - TOTAL 2.852.151
Capital subscris varsat 200
Cifra de afaceri neta 34.958.685
VENITURI TOTALE 35.016.300
CHELTUIELI TOTALE 31.597.787
Profitul brut 3.418.513
Pierdere bruta 0
Profitul net 2.848.179
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 68

WEB_BL_BS_SL CAEN: 4120
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 726.301
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 5.807.043
Stocuri 684.418
Creante 3.930.117
Casa si conturi la banci 1.192.508
DATORII 3.819.372
CAPITALURI - TOTAL 2.713.972
Capital subscris varsat 200
Cifra de afaceri neta 12.584.300
VENITURI TOTALE 12.645.275
CHELTUIELI TOTALE 9.417.222
Profitul brut 3.228.053
Pierdere bruta 0
Profitul net 2.707.078
Pierdere neta 0
SEAP (Contracte / Achiziții Publice)
Ani: 2026, 2025, 2024, 2023, 2022 Total înregistrări: 0
Nu există rezultate SEAP pentru acest CUI în intervalul selectat.
Erori / Debug
  • MFinante: Indexul nu exista. Ruleaza build index pentru anul/tipul selectat.