| Denumire | A.J.T. FARMING SRL |
| CUI | 30774100 |
| Nr. Registrul Comertului | J2012001602086 |
| EUID | ROONRC.J2012001602086 |
| CAEN | 148 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Stare (ONRC) | 1048 funcţiune |
company_people (căutare după CUI, fallback după Nr. Reg. Comerțului)
| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| EMMEN MAURICE HENDRIKUS HUBERTUS | - | Olanda |
| GORTAT ARKADIUSZ | - | România |
company_people pentru această firmă.company_people pentru această firmă.Întreprinderi mici , Braşov
| Număr dosar | Instanță / Secție | Stadiu / Categorie | Ultimul termen | Acțiuni |
|---|
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 39 080 214 | 2 205 416 | 74 168 690 | 75 373 412 | 52 |
| 2024 | 34 089 396 | 770 480 | 76 055 719 | 80 095 505 | 49 |
| 2023 | 16 572 033 | -6 344 554 | 108 358 963 | 95 398 592 | 40 |
| 2022 | 26 026 250 | -17 680 661 | 102 097 312 | 95 483 250 | 53 |
| 2021 | 20 012 508 | -2 075 971 | 96 839 193 | 107 887 712 | 39 |
| 2020 | 10 866 033 | -9 969 734 | 89 345 891 | 102 421 434 | 41 |
| 2019 | 13 171 534 | -5 243 309 | 79 882 022 | 86 067 975 | 40 |
| 2018 | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — |
| Cod CAEN preponderent | 148 |
| Obiect Activitate | — |
| Descriere Activitate | — |
| Cod CAEN principal | 14 Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 24.091.960 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 56.003.545 |
| Stocuri | 47.084.928 |
| Creante | 4.479.192 |
| Casa si conturi la banci | 4.439.425 |
| DATORII | 76.055.719 |
| PROVIZIOANE | 112.528 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.927.258 |
| Capital subscris varsat | 7.170.920 |
| Cifra de afaceri neta | 34.089.396 |
| VENITURI TOTALE | 35.090.215 |
| CHELTUIELI TOTALE | 34.271.023 |
| Profitul brut | 819.192 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 770.480 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 49 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 25.121.770 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 70.276.822 |
| Stocuri | 46.178.556 |
| Creante | 22.027.698 |
| Casa si conturi la banci | 2.070.568 |
| DATORII | 108.358.963 |
| PROVIZIOANE | 65.271 |
| CAPITALURI - TOTAL | -13.025.642 |
| Capital subscris varsat | 35.988.500 |
| Cifra de afaceri neta | 16.572.033 |
| VENITURI TOTALE | 24.790.359 |
| CHELTUIELI TOTALE | 31.134.913 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 6.344.554 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 6.344.554 |
| Numar mediu de salariati | 40 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 26.471.174 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 69.012.076 |
| Stocuri | 41.228.582 |
| Creante | 26.921.488 |
| Casa si conturi la banci | 862.006 |
| DATORII | 102.097.312 |
| PROVIZIOANE | 67.026 |
| CAPITALURI - TOTAL | -6.681.088 |
| Capital subscris varsat | 35.988.500 |
| Cifra de afaceri neta | 26.026.250 |
| VENITURI TOTALE | 32.184.310 |
| CHELTUIELI TOTALE | 49.864.971 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 17.680.661 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 17.680.661 |
| Numar mediu de salariati | 53 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 28.305.017 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 79.582.695 |
| Stocuri | 41.060.851 |
| Creante | 34.587.442 |
| Casa si conturi la banci | 3.934.402 |
| DATORII | 96.839.193 |
| PROVIZIOANE | 48.947 |
| CAPITALURI - TOTAL | 10.999.572 |
| Capital subscris varsat | 35.988.500 |
| Cifra de afaceri neta | 20.012.508 |
| VENITURI TOTALE | 24.744.202 |
| CHELTUIELI TOTALE | 26.820.173 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 2.075.971 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 2.075.971 |
| Numar mediu de salariati | 39 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 30.419.902 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 72.001.532 |
| Stocuri | 37.781.355 |
| Creante | 33.901.547 |
| Casa si conturi la banci | 318.630 |
| DATORII | 89.345.891 |
| CAPITALURI - TOTAL | 13.075.543 |
| Capital subscris varsat | 35.988.500 |
| Cifra de afaceri neta | 10.866.033 |
| VENITURI TOTALE | 14.481.615 |
| CHELTUIELI TOTALE | 24.451.349 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 9.969.734 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 9.969.734 |
| Numar mediu de salariati | 41 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 32.865.750 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 53.202.225 |
| Stocuri | 36.040.676 |
| Creante | 16.662.819 |
| Casa si conturi la banci | 498.730 |
| DATORII | 79.882.022 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.185.953 |
| Capital subscris varsat | 35.988.500 |
| Cifra de afaceri neta | 13.171.534 |
| VENITURI TOTALE | 19.846.808 |
| CHELTUIELI TOTALE | 25.090.117 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 5.243.309 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 5.243.309 |
| Numar mediu de salariati | 40 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 37.203.395 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 47.351.813 |
| Stocuri | 30.567.952 |
| Creante | 15.863.668 |
| Casa si conturi la banci | 920.193 |
| DATORII | 71.248.334 |
| CAPITALURI - TOTAL | 13.306.874 |
| Capital subscris varsat | 35.988.500 |
| Cifra de afaceri neta | 17.947.647 |
| VENITURI TOTALE | 22.900.327 |
| CHELTUIELI TOTALE | 29.537.607 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 6.637.280 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 6.637.280 |
| Numar mediu de salariati | 50 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 41.084.032 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 40.413.590 |
| Stocuri | 27.343.481 |
| Creante | 12.808.187 |
| Casa si conturi la banci | 261.922 |
| DATORII | 62.134.127 |
| CAPITALURI - TOTAL | 19.363.495 |
| Capital subscris varsat | 35.988.500 |
| Cifra de afaceri neta | 27.326.435 |
| VENITURI TOTALE | 39.505.681 |
| CHELTUIELI TOTALE | 39.808.324 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 302.643 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 302.643 |
| Numar mediu de salariati | 58 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 48.470.367 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 27.568.648 |
| Stocuri | 18.562.081 |
| Creante | 4.790.762 |
| Casa si conturi la banci | 4.215.805 |
| DATORII | 55.496.742 |
| CAPITALURI - TOTAL | 20.542.273 |
| Capital subscris varsat | 35.988.500 |
| Cifra de afaceri neta | 25.004.752 |
| VENITURI TOTALE | 34.541.560 |
| CHELTUIELI TOTALE | 35.677.985 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 1.136.425 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 1.136.425 |
| Numar mediu de salariati | 60 |