| Denumire | BERTONI CONSTRUCT S.R.L. |
| CUI | 31620860 |
| Nr. Registrul Comertului | J2023001115234 |
| EUID | ROONRC.J40/487/2016 |
| CAEN | 4211 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Stare (ONRC) | 1084 radiată |
company_people (căutare după CUI, fallback după Nr. Reg. Comerțului)
| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| GRIGORE VASILE VIOREL | - | România |
company_people pentru această firmă.company_people pentru această firmă.Întreprinderi mici , Ilfov , domeniul 4211: Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
| Număr dosar | Instanță / Secție | Stadiu / Categorie | Ultimul termen | Acțiuni |
|---|
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 5 650 414 | -8 415 900 | 20 990 034 | 23 399 197 | 27 |
| 2024 | 24 169 276 | 831 697 | 25 284 112 | 36 231 667 | 42 |
| 2023 | 49 729 667 | 16 507 650 | 27 692 682 | 51 136 202 | 58 |
| 2022 | 51 886 849 | 1 153 687 | 13 925 097 | 25 642 595 | 113 |
| 2021 | 54 757 643 | 1 002 578 | 21 557 893 | 35 615 160 | 154 |
| 2020 | 112 540 833 | 12 042 122 | 40 123 789 | 58 189 139 | 155 |
| 2019 | 87 660 182 | 856 352 | 38 807 440 | 42 436 745 | 175 |
| 2018 | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — |
| Cod CAEN preponderent | 4211 Rev. 2 (echivalent: 4211 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor |
| Descriere Activitate | — |
| Cod CAEN principal | 42 Lucrări de geniu civil |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.334.165 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 25.917.943 |
| Stocuri | 2.803.824 |
| Creante | 22.634.750 |
| Casa si conturi la banci | 479.369 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 4.979.559 |
| DATORII | 25.284.112 |
| VENITURI IN AVANS | 540.000 |
| CAPITALURI - TOTAL | 10.407.555 |
| Capital subscris varsat | 5.980.400 |
| Cifra de afaceri neta | 24.169.276 |
| VENITURI TOTALE | 22.008.373 |
| CHELTUIELI TOTALE | 21.020.298 |
| Profitul brut | 988.075 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 831.697 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 42 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.270.454 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 42.876.708 |
| Stocuri | 5.726.437 |
| Creante | 36.570.487 |
| Casa si conturi la banci | 579.784 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 4.989.040 |
| DATORII | 27.692.682 |
| VENITURI IN AVANS | 708.067 |
| CAPITALURI - TOTAL | 22.735.453 |
| Capital subscris varsat | 5.980.400 |
| Cifra de afaceri neta | 49.729.667 |
| VENITURI TOTALE | 59.210.475 |
| CHELTUIELI TOTALE | 39.615.579 |
| Profitul brut | 19.594.896 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 16.507.650 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 58 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.972.232 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 21.668.961 |
| Stocuri | 2.531.138 |
| Creante | 13.268.045 |
| Casa si conturi la banci | 5.869.778 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.402 |
| DATORII | 13.925.097 |
| CAPITALURI - TOTAL | 11.717.498 |
| Capital subscris varsat | 5.980.400 |
| Cifra de afaceri neta | 51.886.849 |
| VENITURI TOTALE | 59.263.125 |
| CHELTUIELI TOTALE | 57.889.688 |
| Profitul brut | 1.373.437 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.153.687 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 113 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 10.651.252 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 24.918.235 |
| Stocuri | 3.719.775 |
| Creante | 12.285.263 |
| Casa si conturi la banci | 8.913.197 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 45.673 |
| DATORII | 21.557.893 |
| CAPITALURI - TOTAL | 14.057.267 |
| Capital subscris varsat | 5.980.300 |
| Cifra de afaceri neta | 54.757.643 |
| VENITURI TOTALE | 62.240.230 |
| CHELTUIELI TOTALE | 61.144.916 |
| Profitul brut | 1.095.314 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.002.578 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 154 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 11.774.701 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 46.398.035 |
| Stocuri | 525.687 |
| Creante | 35.878.330 |
| Casa si conturi la banci | 9.994.018 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 16.403 |
| DATORII | 40.123.789 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 18.065.350 |
| Capital subscris varsat | 5.980.300 |
| Cifra de afaceri neta | 112.540.833 |
| VENITURI TOTALE | 135.225.248 |
| CHELTUIELI TOTALE | 121.051.135 |
| Profitul brut | 14.174.113 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 12.042.122 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 155 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 12.308.422 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 30.128.323 |
| Stocuri | 8.076.397 |
| Creante | 14.234.090 |
| Casa si conturi la banci | 7.817.836 |
| DATORII | 38.807.440 |
| VENITURI IN AVANS | 1.605.981 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.023.324 |
| Capital subscris varsat | 300.000 |
| Cifra de afaceri neta | 87.660.182 |
| VENITURI TOTALE | 113.096.443 |
| CHELTUIELI TOTALE | 112.040.598 |
| Profitul brut | 1.055.845 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 856.352 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 175 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 16.833.434 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 14.044.092 |
| Stocuri | 266.554 |
| Creante | 10.304.798 |
| Casa si conturi la banci | 3.472.740 |
| DATORII | 23.977.168 |
| VENITURI IN AVANS | 5.942.826 |
| CAPITALURI - TOTAL | 957.532 |
| Capital subscris varsat | 90.560 |
| Cifra de afaceri neta | 33.675.500 |
| VENITURI TOTALE | 37.393.418 |
| CHELTUIELI TOTALE | 37.025.318 |
| Profitul brut | 368.100 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 299.674 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 119 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 11.329.750 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.637.629 |
| Stocuri | 1.634 |
| Creante | 4.900.172 |
| Casa si conturi la banci | 735.823 |
| DATORII | 13.392.017 |
| VENITURI IN AVANS | 2.966.733 |
| CAPITALURI - TOTAL | 608.629 |
| Capital subscris varsat | 90.560 |
| Cifra de afaceri neta | 19.376.471 |
| VENITURI TOTALE | 20.385.909 |
| CHELTUIELI TOTALE | 19.983.501 |
| Profitul brut | 402.408 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 344.764 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 78 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 336.311 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 597.352 |
| Stocuri | 525.000 |
| Creante | 60.000 |
| Casa si conturi la banci | 12.352 |
| DATORII | 232.578 |
| VENITURI IN AVANS | 524.630 |
| CAPITALURI - TOTAL | 176.455 |
| Capital subscris varsat | 550 |
| Cifra de afaceri neta | 1.101.125 |
| VENITURI TOTALE | 1.627.245 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.417.842 |
| Profitul brut | 209.403 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 175.905 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 34 |