| Denumire | MHV TECHNOLOGY S.R.L. |
| CUI | 31947897 |
| Nr. Registrul Comertului | J2013000707026 |
| EUID | ROONRC.J2013000707026 |
| CAEN | 3313 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Stare (ONRC) | 1048 funcţiune |
company_people (căutare după CUI, fallback după Nr. Reg. Comerțului)
| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| HONŢAN LAVINIA-ANCUŢA | - | România |
company_people pentru această firmă.company_people pentru această firmă.Întreprinderi mici , Arad
| Număr dosar | Instanță / Secție | Stadiu / Categorie | Ultimul termen | Acțiuni |
|---|
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 6 795 403 | 1 537 634 | 2 173 811 | 4 523 563 | 15 |
| 2024 | 3 411 702 | 833 126 | 2 164 779 | 2 998 265 | 12 |
| 2023 | 3 430 958 | 382 312 | 298 510 | 1 134 521 | 10 |
| 2022 | 4 580 500 | 2 514 437 | 32 993 | 2 547 790 | 8 |
| 2021 | 1 666 988 | 952 407 | 57 643 | 1 151 524 | 3 |
| 2020 | 268 331 | 99 867 | 9 092 | 111 843 | 2 |
| 2019 | 2 045 | -11 013 | 7 942 | 10 826 | 0 |
| 2018 | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — |
| Cod CAEN preponderent | 3313 Rev. 2 (echivalent: 3313 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Repararea echipamentelor electronice și optice |
| Descriere Activitate | — |
| Cod CAEN principal | 33 Repararea, întreținerea și instalarea mașinilor și echipamentelor |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 67.260 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.931.005 |
| Stocuri | 1.494.425 |
| Creante | 1.353.969 |
| Casa si conturi la banci | 82.611 |
| DATORII | 2.164.779 |
| CAPITALURI - TOTAL | 833.486 |
| Capital subscris varsat | 300 |
| Cifra de afaceri neta | 3.411.702 |
| VENITURI TOTALE | 3.412.604 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.424.087 |
| Profitul brut | 988.517 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 833.126 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 12 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 101.309 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.013.212 |
| Stocuri | 209.650 |
| Creante | 386.386 |
| Casa si conturi la banci | 417.176 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 20.000 |
| DATORII | 298.510 |
| CAPITALURI - TOTAL | 836.011 |
| Capital subscris varsat | 300 |
| Cifra de afaceri neta | 3.430.958 |
| VENITURI TOTALE | 3.433.237 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.908.829 |
| Profitul brut | 524.408 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 382.312 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 10 |
| Active imobilizate | 150.543 |
| Active circulante | 1.688.754 |
| Stocuri | 1.428 |
| Creante | 860.307 |
| Disponibilitati | 827.019 |
| Cheltuieli in avans | 708.493 |
| Datorii | 32.993 |
| Capitaluri proprii | 2.514.797 |
| Capital social | 300 |
| Cifra de afaceri | 4.580.500 |
| Venituri totale | 4.580.769 |
| Cheltuieli totale | 2.021.440 |
| Profit brut | 2.559.329 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 2.514.437 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 8 |
| Active imobilizate | 127.238 |
| Active circulante | 1.018.632 |
| Stocuri | 64.846 |
| Creante | 871.370 |
| Disponibilitati | 82.416 |
| Cheltuieli in avans | 5.654 |
| Datorii | 57.643 |
| Venituri in avans | 138.723 |
| Capitaluri proprii | 955.158 |
| Capital social | 300 |
| Cifra de afaceri | 1.666.988 |
| Venituri totale | 1.670.844 |
| Cheltuieli totale | 702.039 |
| Profit brut | 968.805 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 952.407 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 3.922 |
| Active circulante | 107.921 |
| Stocuri | 5.253 |
| Creante | 86.199 |
| Disponibilitati | 16.469 |
| Datorii | 9.092 |
| Capitaluri proprii | 102.751 |
| Capital social | 300 |
| Cifra de afaceri | 268.331 |
| Venituri totale | 275.254 |
| Cheltuieli totale | 172.622 |
| Profit brut | 102.632 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 99.867 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 7.249 |
| Active circulante | 3.577 |
| Stocuri | 746 |
| Creante | 217 |
| Disponibilitati | 2.614 |
| Datorii | 7.942 |
| Capitaluri proprii | 2.884 |
| Capital social | 300 |
| Cifra de afaceri | 2.045 |
| Venituri totale | 2.045 |
| Cheltuieli totale | 13.025 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 10.980 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 11.013 |
| Nr. salariati | 0 |
| Active imobilizate | 0 |
| Active circulante | 18.409 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 0 |
| Disponibilitati | 18.409 |
| Datorii | 12 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 18.397 |
| Capital social | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 5.232 |
| Venituri totale | 5.232 |
| Cheltuieli totale | 1.296 |
| Profit brut | 3.936 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 3.780 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 0 |
| Active imobilizate | 0 |
| Active circulante | 27.736 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 0 |
| Disponibilitati | 27.736 |
| Cheltuieli in avans | 0 |
| Datorii | 4.119 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 23.617 |
| Capital social | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 19.002 |
| Venituri totale | 19.002 |
| Cheltuieli totale | 3.191 |
| Profit brut | 15.811 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 15.240 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 0 |
| Active circulante | 25.517 |
| Disponibilitati | 25.517 |
| Datorii | 140 |
| Capitaluri proprii | 25.377 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 19.145 |
| Venituri totale | 19.145 |
| Cheltuieli totale | 3.996 |
| Profit brut | 15.149 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 14.577 |
| Pierdere neta | 0 |