| Denumire | ARTS & ATHLETICS WHOLE ANIMAL DEVELOPMENT S.R.L. |
| CUI | 32022716 |
| Nr. Registrul Comertului | J2013002268121 |
| EUID | ROONRC.J12/2268/2013 |
| CAEN | 8559 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Stare (ONRC) | 1048 funcţiune |
company_people (căutare după CUI, fallback după Nr. Reg. Comerțului)
| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| CRAINIC ȘTEFAN | - | România |
company_people pentru această firmă.company_people pentru această firmă.Microîntreprinderi , Cluj , domeniul 8559: Alte forme de învățământ n.c.a.
| Număr dosar | Instanță / Secție | Stadiu / Categorie | Ultimul termen | Acțiuni |
|---|
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 957 279 | 799 350 | 29 670 | 829 260 | 1 |
| 2024 | 634 993 | 510 560 | 47 097 | 557 604 | 1 |
| 2023 | 0 | -1 125 | 3 448 | 3 395 | 1 |
| 2022 | 0 | 0 | 2 323 | 3 395 | 0 |
| 2021 | 0 | 0 | 2 323 | 3 395 | 0 |
| 2020 | 0 | 0 | 2 323 | 3 395 | 0 |
| 2019 | 0 | 0 | 2 428 | 3 500 | 0 |
| 2018 | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — |
| Cod CAEN preponderent | 8559 Rev. 2 (echivalent: 8559 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Alte forme de învățământ n.c.a. |
| Descriere Activitate | — |
| Cod CAEN principal | 85 Învățământ |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
| Active circulante | 557.155 |
| Creante | 318.936 |
| Disponibilitati | 238.219 |
| Cheltuieli in avans | 449 |
| Datorii | 47.097 |
| Capitaluri proprii | 510.507 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 634.993 |
| Venituri totale | 635.028 |
| Cheltuieli totale | 110.656 |
| Profit brut | 524.372 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 510.560 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 3.395 |
| Disponibilitati | 3.395 |
| Datorii | 3.448 |
| Capitaluri proprii | -53 |
| Capital social | 200 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 1.125 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 1.125 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 1.125 |
| Nr. salariati | 1 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.395 |
| Casa si conturi la banci | 3.395 |
| DATORII | 2.323 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.072 |
| Cifra de afaceri neta | 0 |
| VENITURI TOTALE | 0 |
| CHELTUIELI TOTALE | 0 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 0 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.395 |
| Casa si conturi la banci | 3.395 |
| DATORII | 2.323 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.072 |
| Cifra de afaceri neta | 0 |
| VENITURI TOTALE | 0 |
| CHELTUIELI TOTALE | 0 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 0 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.395 |
| Casa si conturi la banci | 3.395 |
| DATORII | 2.323 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.072 |
| Cifra de afaceri neta | 0 |
| VENITURI TOTALE | 0 |
| CHELTUIELI TOTALE | 0 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 0 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.500 |
| Casa si conturi la banci | 3.500 |
| DATORII | 2.428 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.072 |
| Cifra de afaceri neta | 0 |
| VENITURI TOTALE | 0 |
| CHELTUIELI TOTALE | 0 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 0 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 7.935 |
| DATORII | 2.323 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.612 |
| Cifra de afaceri neta | 0 |
| VENITURI TOTALE | 0 |
| CHELTUIELI TOTALE | 0 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active imobilizate | 7.935 |
| Datorii | 2.323 |
| Capitaluri proprii | 5.612 |
| Venituri totale | 0 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active imobilizate | 7.935 |
| Datorii | 2.323 |
| Capitaluri proprii | 5.612 |
| Venituri totale | 0 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 0 |