| Denumire | OLD & NEW CONSTRUCT SRL |
| CUI | 32240508 |
| Nr. Registrul Comertului | J2013000531289 |
| EUID | ROONRC.J2013000531289 |
| CAEN | 4100 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Stare (ONRC) | 1048 funcţiune |
company_people (căutare după CUI, fallback după Nr. Reg. Comerțului)
| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| GHEORGHE LILIANA | - | România |
company_people pentru această firmă.company_people pentru această firmă.Întreprinderi mijlocii , Olt , domeniul 4120: Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei
| Număr dosar | Instanță / Secție | Stadiu / Categorie | Ultimul termen | Acțiuni |
|---|
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 26 043 559 | -7 145 216 | 16 583 756 | 29 742 661 | 135 |
| 2024 | 39 951 578 | 837 657 | 12 745 953 | 31 823 559 | 166 |
| 2023 | 44 270 604 | 452 210 | 13 323 753 | 30 494 785 | 182 |
| 2022 | 44 168 639 | -9 429 919 | 15 376 524 | 36 379 321 | 211 |
| 2021 | 52 241 752 | 234 249 | 17 273 427 | 59 807 605 | 164 |
| 2020 | 39 772 749 | 455 901 | 37 438 603 | 76 231 720 | 189 |
| 2019 | 113 463 294 | 45 296 140 | 23 250 024 | 79 685 311 | 164 |
| 2018 | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — |
| Cod CAEN preponderent | 4100 Rev. 0 (echivalent: 4100 Rev. 1, 4100 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei |
| Descriere Activitate | — |
| Cod CAEN principal | 41 Construcții de clădiri |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 10.815.964 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 21.007.595 |
| Stocuri | 10.600.418 |
| Creante | 9.943.666 |
| Casa si conturi la banci | 463.511 |
| DATORII | 12.745.953 |
| PROVIZIOANE | 1.668.927 |
| CAPITALURI - TOTAL | 17.408.679 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 39.951.578 |
| VENITURI TOTALE | 43.458.576 |
| CHELTUIELI TOTALE | 42.491.309 |
| Profitul brut | 967.267 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 837.657 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 166 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 11.524.295 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 18.970.490 |
| Stocuri | 8.432.394 |
| Creante | 10.438.284 |
| Casa si conturi la banci | 99.812 |
| DATORII | 13.323.753 |
| CAPITALURI - TOTAL | 17.171.032 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 44.270.604 |
| VENITURI TOTALE | 44.698.456 |
| CHELTUIELI TOTALE | 44.246.246 |
| Profitul brut | 452.210 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 452.210 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 182 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 8.809.748 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 27.569.573 |
| Stocuri | 10.180.866 |
| Creante | 16.894.060 |
| Casa si conturi la banci | 494.647 |
| DATORII | 15.376.524 |
| VENITURI IN AVANS | 3.588.322 |
| CAPITALURI - TOTAL | 17.414.475 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 44.168.639 |
| VENITURI TOTALE | 51.619.660 |
| CHELTUIELI TOTALE | 61.049.579 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 9.429.919 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 9.429.919 |
| Numar mediu de salariati | 211 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 9.960.416 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 49.847.189 |
| Stocuri | 14.449.748 |
| Creante | 19.730.603 |
| Casa si conturi la banci | 15.666.838 |
| DATORII | 17.273.427 |
| VENITURI IN AVANS | 3.588.322 |
| CAPITALURI - TOTAL | 38.945.856 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 52.241.752 |
| VENITURI TOTALE | 54.927.653 |
| CHELTUIELI TOTALE | 54.440.984 |
| Profitul brut | 486.669 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 234.249 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 164 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 10.407.054 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 65.824.666 |
| Stocuri | 14.669.533 |
| Creante | 45.755.565 |
| Casa si conturi la banci | 5.399.568 |
| DATORII | 37.438.603 |
| CAPITALURI - TOTAL | 38.793.117 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 39.772.749 |
| VENITURI TOTALE | 49.587.536 |
| CHELTUIELI TOTALE | 48.903.129 |
| Profitul brut | 684.407 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 455.901 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 189 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 12.401.963 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 67.283.348 |
| Stocuri | 4.105.841 |
| Creante | 61.813.278 |
| Casa si conturi la banci | 1.364.229 |
| DATORII | 23.250.024 |
| CAPITALURI - TOTAL | 56.435.287 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 113.463.294 |
| VENITURI TOTALE | 117.606.497 |
| CHELTUIELI TOTALE | 64.129.957 |
| Profitul brut | 53.476.540 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 45.296.140 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 164 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 8.690.989 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 13.253.258 |
| Stocuri | 2.334.213 |
| Creante | 3.943.876 |
| Casa si conturi la banci | 6.975.169 |
| DATORII | 7.235.888 |
| CAPITALURI - TOTAL | 14.708.359 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 52.645.136 |
| VENITURI TOTALE | 53.460.778 |
| CHELTUIELI TOTALE | 37.890.112 |
| Profitul brut | 15.570.666 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 13.219.374 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 95 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.935.894 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.050.339 |
| Stocuri | 1.080.809 |
| Creante | 1.599.113 |
| Casa si conturi la banci | 370.417 |
| DATORII | 2.549.881 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.436.352 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 26.236.983 |
| VENITURI TOTALE | 25.840.534 |
| CHELTUIELI TOTALE | 22.551.776 |
| Profitul brut | 3.288.758 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.901.822 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 72 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 6.001.924 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.045.961 |
| Stocuri | 1.424.097 |
| Creante | 1.150.024 |
| Casa si conturi la banci | 471.840 |
| DATORII | 5.319.144 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.728.741 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 20.600.803 |
| VENITURI TOTALE | 21.937.529 |
| CHELTUIELI TOTALE | 19.193.757 |
| Profitul brut | 2.743.772 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.398.734 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 60 |