| Denumire | TUFAN GRUP CONSTRUCT SRL |
| CUI | 33578486 |
| Nr. Registrul Comertului | J2014010572400 |
| EUID | ROONRC.J2014010572400 |
| CAEN | 4100 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Stare (ONRC) | 1048 funcţiune |
company_people (căutare după CUI, fallback după Nr. Reg. Comerțului)
| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| TUFAN ALEXANDRU IULIAN | - | România |
company_people pentru această firmă.company_people pentru această firmă.Microîntreprinderi , Bucureşti , domeniul 4120: Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei
| Număr dosar | Instanță / Secție | Stadiu / Categorie | Ultimul termen | Acțiuni |
|---|
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | — | — | — | — |
| 2024 | 2 143 366 | 826 574 | 3 994 132 | 1 272 384 | 7 |
| 2023 | 1 481 203 | 389 882 | 3 810 237 | 261 915 | 15 |
| 2022 | 168 760 | -445 691 | 4 358 236 | 420 032 | 12 |
| 2021 | 0 | -3 754 419 | 4 174 521 | 682 008 | 12 |
| 2020 | 1 050 497 | 21 657 | 6 860 823 | 7 122 729 | 16 |
| 2019 | 1 041 902 | 17 199 | 6 536 210 | 6 776 459 | 21 |
| 2018 | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — |
| Cod CAEN preponderent | 4100 Rev. 0 (echivalent: 4100 Rev. 1, 4100 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei |
| Descriere Activitate | — |
| Cod CAEN principal | 41 Construcții de clădiri |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2024) |
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
| Active imobilizate | 93.310 |
| Active circulante | 1.174.706 |
| Stocuri | 56.927 |
| Creante | 1.115.323 |
| Disponibilitati | 2.456 |
| Cheltuieli in avans | 4.368 |
| Datorii | 3.994.132 |
| Capitaluri proprii | -2.721.748 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 2.143.366 |
| Venituri totale | 2.143.390 |
| Cheltuieli totale | 1.316.816 |
| Profit brut | 826.574 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 826.574 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 7 |
| Active imobilizate | 110.597 |
| Active circulante | 146.761 |
| Stocuri | 14.189 |
| Creante | 83.125 |
| Disponibilitati | 49.447 |
| Cheltuieli in avans | 4.557 |
| Datorii | 3.810.237 |
| Capitaluri proprii | -3.548.322 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.481.203 |
| Venituri totale | 1.481.203 |
| Cheltuieli totale | 1.091.321 |
| Profit brut | 389.882 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 389.882 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 15 |
| Active imobilizate | 121.643 |
| Active circulante | 293.832 |
| Stocuri | 10.000 |
| Creante | 282.493 |
| Disponibilitati | 1.339 |
| Cheltuieli in avans | 4.557 |
| Datorii | 4.358.236 |
| Capitaluri proprii | -3.938.204 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 168.760 |
| Venituri totale | 171.760 |
| Cheltuieli totale | 617.451 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 445.691 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 445.691 |
| Nr. salariati | 12 |
| Active imobilizate | 138.407 |
| Active circulante | 538.936 |
| Creante | 535.766 |
| Disponibilitati | 3.170 |
| Cheltuieli in avans | 4.665 |
| Datorii | 4.174.521 |
| Capitaluri proprii | -3.492.513 |
| Capital social | 200 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 3.754.419 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 3.754.419 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 3.754.419 |
| Nr. salariati | 12 |
| Active imobilizate | 511.809 |
| Active circulante | 6.606.363 |
| Stocuri | 539.515 |
| Creante | 6.065.704 |
| Disponibilitati | 1.144 |
| Cheltuieli in avans | 4.557 |
| Datorii | 6.860.823 |
| Capitaluri proprii | 261.906 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.050.497 |
| Venituri totale | 1.050.811 |
| Cheltuieli totale | 1.029.154 |
| Profit brut | 21.657 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 21.657 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 16 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 853.149 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.917.335 |
| Stocuri | 539.053 |
| Creante | 5.363.528 |
| Casa si conturi la banci | 14.754 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 5.975 |
| DATORII | 6.536.210 |
| CAPITALURI - TOTAL | 240.249 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 1.041.902 |
| VENITURI TOTALE | 930.653 |
| CHELTUIELI TOTALE | 913.454 |
| Profitul brut | 17.199 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 17.199 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 21 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.415.946 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.546.582 |
| Stocuri | 273.869 |
| Creante | 4.254.671 |
| Casa si conturi la banci | 18.042 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 10.022 |
| DATORII | 5.731.728 |
| VENITURI IN AVANS | 17.772 |
| CAPITALURI - TOTAL | 223.050 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 5.096.358 |
| VENITURI TOTALE | 6.448.190 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.418.811 |
| Profitul brut | 29.379 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 21.043 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 23 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.580.054 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.175.462 |
| Stocuri | 3.085.304 |
| Creante | 994.811 |
| Casa si conturi la banci | 95.347 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 2.273 |
| DATORII | 7.416.184 |
| CAPITALURI - TOTAL | 341.605 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 15.912.707 |
| VENITURI TOTALE | 14.418.378 |
| CHELTUIELI TOTALE | 14.398.959 |
| Profitul brut | 19.419 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 19.419 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 86 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.827.475 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.541.954 |
| Stocuri | 1.832.457 |
| Creante | 661.863 |
| Casa si conturi la banci | 47.634 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 16.746 |
| DATORII | 6.050.989 |
| CAPITALURI - TOTAL | 335.186 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 17.021.921 |
| VENITURI TOTALE | 18.879.104 |
| CHELTUIELI TOTALE | 19.269.029 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 389.925 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 389.925 |
| Numar mediu de salariati | 69 |