| Denumire | GRANDE GLORIA PRODUCTION S.A. |
| CUI | 33844286 |
| Nr. Registrul Comertului | J2014001268176 |
| EUID | ROONRC.J2014001268176 |
| CAEN | 1722 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ PE ACŢIUNI |
| Stare (ONRC) | 1107 insolvenţă |
company_people (căutare după CUI, fallback după Nr. Reg. Comerțului)
| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| INFINEXA RESTRUCTURING SPRL FILIALA BUCUREŞTI | - | România |
| PUIU TUDOR | - | România |
company_people pentru această firmă.company_people pentru această firmă.Întreprinderi mijlocii , Galaţi
| Număr dosar | Instanță / Secție | Stadiu / Categorie | Ultimul termen | Acțiuni |
|---|
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 61 106 834 | -8 546 481 | 75 270 982 | 123 438 080 | 210 |
| 2024 | 74 685 967 | 779 250 | 70 632 526 | 134 998 201 | 243 |
| 2023 | 80 926 173 | 2 954 279 | 69 229 723 | 132 816 148 | 243 |
| 2022 | 70 302 893 | 2 883 281 | 61 434 974 | 122 081 569 | 240 |
| 2021 | 73 567 134 | 10 699 941 | 62 458 603 | 120 226 135 | 333 |
| 2020 | 147 337 497 | 38 267 775 | 40 515 778 | 88 088 307 | 363 |
| 2019 | 80 683 730 | 6 281 914 | 21 218 630 | 31 371 112 | 314 |
| 2018 | 81 238 497 | 1 187 577 | 14 638 786 | 18 514 975 | 299 |
| 2017 | 36 578 910 | 1 671 149 | 8 986 000 | 11 652 580 | 113 |
| Cod CAEN preponderent | 1722 Rev. 2 (echivalent: 1722 Rev. 1, 1722 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Fabricarea produselor de uz gospodăresc și sanitar, din hârtie sau carton |
| Descriere Activitate | — |
| Cod CAEN principal | 17 Fabricarea hârtiei și a produselor din hârtie |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 30.069.300 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 102.798.186 |
| Stocuri | 26.853.053 |
| Creante | 75.073.773 |
| Casa si conturi la banci | 871.360 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 2.130.715 |
| DATORII | 70.632.526 |
| VENITURI IN AVANS | 13.500 |
| CAPITALURI - TOTAL | 64.352.175 |
| Capital subscris varsat | 5.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 74.685.967 |
| VENITURI TOTALE | 75.134.632 |
| CHELTUIELI TOTALE | 74.344.800 |
| Profitul brut | 789.832 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 779.250 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 243 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 31.175.873 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 100.128.966 |
| Stocuri | 26.627.091 |
| Creante | 73.138.947 |
| Casa si conturi la banci | 362.928 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.511.309 |
| DATORII | 69.229.723 |
| VENITURI IN AVANS | 13.500 |
| CAPITALURI - TOTAL | 63.572.925 |
| Capital subscris varsat | 5.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 80.926.173 |
| VENITURI TOTALE | 86.592.182 |
| CHELTUIELI TOTALE | 83.553.869 |
| Profitul brut | 3.038.313 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.954.279 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 243 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 28.459.153 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 89.287.705 |
| Stocuri | 20.375.801 |
| Creante | 68.035.794 |
| Casa si conturi la banci | 876.110 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 4.334.711 |
| DATORII | 61.434.974 |
| VENITURI IN AVANS | 27.949 |
| CAPITALURI - TOTAL | 60.618.646 |
| Capital subscris varsat | 5.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 70.302.893 |
| VENITURI TOTALE | 71.328.071 |
| CHELTUIELI TOTALE | 68.444.790 |
| Profitul brut | 2.883.281 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.883.281 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 240 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 19.839.217 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 99.996.493 |
| Stocuri | 16.256.888 |
| Creante | 83.315.733 |
| Casa si conturi la banci | 423.872 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 390.425 |
| DATORII | 62.458.603 |
| VENITURI IN AVANS | 32.166 |
| CAPITALURI - TOTAL | 57.735.366 |
| Capital subscris varsat | 5.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 73.567.134 |
| VENITURI TOTALE | 72.660.337 |
| CHELTUIELI TOTALE | 60.710.526 |
| Profitul brut | 11.949.811 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 10.699.941 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 333 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 11.113.467 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 76.850.830 |
| Stocuri | 10.186.519 |
| Creante | 65.115.997 |
| Casa si conturi la banci | 1.548.314 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 124.010 |
| DATORII | 40.515.778 |
| VENITURI IN AVANS | 10.788 |
| CAPITALURI - TOTAL | 47.561.741 |
| Capital subscris varsat | 1.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 147.337.497 |
| VENITURI TOTALE | 152.481.606 |
| CHELTUIELI TOTALE | 109.132.674 |
| Profitul brut | 43.348.932 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 38.267.775 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 363 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 6.780.254 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 24.583.289 |
| Stocuri | 10.315.110 |
| Creante | 13.977.440 |
| Casa si conturi la banci | 290.739 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 7.569 |
| DATORII | 21.218.630 |
| VENITURI IN AVANS | 16.410 |
| CAPITALURI - TOTAL | 10.136.072 |
| Capital subscris varsat | 1.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 80.683.730 |
| VENITURI TOTALE | 81.296.355 |
| CHELTUIELI TOTALE | 74.446.758 |
| Profitul brut | 6.849.597 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 6.281.914 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 314 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.907.953 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 16.597.081 |
| Stocuri | 10.307.497 |
| Creante | 6.013.192 |
| Casa si conturi la banci | 276.392 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 9.941 |
| DATORII | 14.638.786 |
| VENITURI IN AVANS | 22.032 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.854.157 |
| Capital subscris varsat | 500.000 |
| Cifra de afaceri neta | 81.238.497 |
| VENITURI TOTALE | 82.308.553 |
| CHELTUIELI TOTALE | 80.919.316 |
| Profitul brut | 1.389.237 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.187.577 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 299 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.069.014 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 10.567.005 |
| Stocuri | 7.004.220 |
| Creante | 3.546.248 |
| Casa si conturi la banci | 16.537 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 16.561 |
| DATORII | 8.986.000 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.666.580 |
| Capital subscris varsat | 500.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 36.578.910 |
| VENITURI TOTALE | 36.673.982 |
| CHELTUIELI TOTALE | 34.754.474 |
| Profitul brut | 1.919.508 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.671.149 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 113 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.514.933 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.478.162 |
| Stocuri | 2.560.836 |
| Creante | 2.904.691 |
| Casa si conturi la banci | 12.635 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 21.434 |
| DATORII | 6.019.098 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 995.431 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 10.848.082 |
| VENITURI TOTALE | 10.901.139 |
| CHELTUIELI TOTALE | 10.189.733 |
| Profitul brut | 711.406 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 612.144 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 49 |