| Denumire | MAKEUP HARMAN SRL-D |
| CUI | 35038954 |
| Nr. Registrul Comertului | J26/972/2015 |
| EUID | ROONRC.J26/972/2015 |
| CAEN | 8230 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Stare (ONRC) | 1048 funcţiune |
company_people (căutare după CUI, fallback după Nr. Reg. Comerțului)
| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| MURESAN CIPRIAN | - | România |
company_people pentru această firmă.company_people pentru această firmă.Microîntreprinderi , Mureş , domeniul 8230: Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor
| Număr dosar | Instanță / Secție | Stadiu / Categorie | Ultimul termen | Acțiuni |
|---|
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 717 284 | 305 136 | 56 645 | 632 480 | 2 |
| 2024 | 711 724 | 516 019 | 85 527 | 601 973 | 1 |
| 2023 | 339 913 | 74 800 | 25 319 | 107 451 | 1 |
| 2022 | 296 668 | 17 973 | 9 197 | 104 902 | 1 |
| 2021 | 59 300 | 56 929 | 1 779 | 79 511 | 0 |
| 2020 | 3 893 | -13 378 | 117 | 20 920 | 0 |
| 2019 | 140 598 | 40 683 | 1 446 | 110 346 | 0 |
| 2018 | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — |
| Cod CAEN preponderent | 8230 Rev. 2 (echivalent: 8230 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor |
| Descriere Activitate | — |
| Cod CAEN principal | 82 Activități de secretariat, servicii suport și alte activități de servicii prestate în principal întreprinderilor |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 64.694 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 537.279 |
| Creante | 369.675 |
| Casa si conturi la banci | 167.604 |
| DATORII | 85.527 |
| CAPITALURI - TOTAL | 516.446 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 711.724 |
| VENITURI TOTALE | 711.934 |
| CHELTUIELI TOTALE | 174.557 |
| Profitul brut | 537.377 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 516.019 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 1 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 107.451 |
| Creante | 64.413 |
| Casa si conturi la banci | 43.038 |
| DATORII | 25.319 |
| CAPITALURI - TOTAL | 82.132 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 339.913 |
| VENITURI TOTALE | 339.958 |
| CHELTUIELI TOTALE | 261.758 |
| Profitul brut | 78.200 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 74.800 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 1 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 104.902 |
| Creante | 68.190 |
| Casa si conturi la banci | 36.712 |
| DATORII | 9.197 |
| CAPITALURI - TOTAL | 95.705 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 296.668 |
| VENITURI TOTALE | 296.668 |
| CHELTUIELI TOTALE | 269.795 |
| Profitul brut | 26.873 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 17.973 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 1 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 79.511 |
| Creante | 54.311 |
| Casa si conturi la banci | 25.200 |
| DATORII | 1.779 |
| CAPITALURI - TOTAL | 77.732 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 59.300 |
| VENITURI TOTALE | 59.300 |
| CHELTUIELI TOTALE | 592 |
| Profitul brut | 58.708 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 56.929 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active circulante | 20.920 |
| Disponibilitati | 20.920 |
| Datorii | 117 |
| Capitaluri proprii | 20.803 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 3.893 |
| Venituri totale | 13.572 |
| Cheltuieli totale | 26.833 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 13.261 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 13.378 |
| Active imobilizate | 0 |
| Active circulante | 71.052 |
| Creante | 0 |
| Disponibilitati | 71.052 |
| Datorii | 2.835 |
| Capitaluri proprii | 68.217 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 191.410 |
| Venituri totale | 191.410 |
| Cheltuieli totale | 132.205 |
| Profit brut | 59.205 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 53.463 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active imobilizate | 58 |
| Active circulante | 38.377 |
| Creante | 3.273 |
| Disponibilitati | 35.104 |
| Datorii | 1.181 |
| Capitaluri proprii | 37.254 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 39.402 |
| Venituri totale | 39.402 |
| Cheltuieli totale | 1.166 |
| Profit brut | 38.236 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 37.054 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active imobilizate | 411 |
| Datorii | 211 |
| Capitaluri proprii | 200 |
| Capital social | 200 |
| Venituri totale | 0 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 0 |