| Denumire | D & L GUARD ELITE SECURITY SRL |
| CUI | 35251455 |
| Nr. Registrul Comertului | J2015001288023 |
| EUID | ROONRC.J2015001288023 |
| CAEN | 8001 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Stare (ONRC) | 1048 funcţiune |
company_people (căutare după CUI, fallback după Nr. Reg. Comerțului)
| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| LĂZĂRESCU LAURENŢIU | - | România |
company_people pentru această firmă.company_people pentru această firmă.Întreprinderi mijlocii , Arad , domeniul 8001: Activități de investigații și servicii private de protecție
| Număr dosar | Instanță / Secție | Stadiu / Categorie | Ultimul termen | Acțiuni |
|---|
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 6 206 493 | 612 583 | 863 105 | 2 038 372 | 80 |
| 2024 | 5 886 455 | 505 484 | 1 253 853 | 1 826 537 | 85 |
| 2023 | 5 762 415 | 592 744 | 1 597 510 | 2 314 169 | 92 |
| 2022 | 4 421 842 | 67 875 | 1 383 887 | 1 452 012 | 88 |
| 2021 | 3 735 263 | 80 844 | 931 453 | 1 012 537 | 80 |
| 2020 | 2 853 277 | 242 577 | 727 124 | 1 119 941 | 62 |
| 2019 | 3 063 356 | 313 481 | 428 709 | 1 202 646 | 78 |
| 2018 | 3 095 371 | 320 978 | 584 957 | 1 045 413 | 90 |
| 2017 | 2 914 550 | 139 238 | 584 515 | 723 993 | 100 |
| Cod CAEN preponderent | 8001 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Activități de investigații și servicii private de protecție |
| Descriere Activitate | — |
| Cod CAEN principal | 80 Activități de investigații și protecție |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 325.129 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.492.076 |
| Stocuri | 70.516 |
| Creante | 1.384.606 |
| Casa si conturi la banci | 36.954 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 9.332 |
| DATORII | 1.253.853 |
| CAPITALURI - TOTAL | 572.684 |
| Capital subscris varsat | 56.000 |
| Cifra de afaceri neta | 5.886.455 |
| VENITURI TOTALE | 5.925.016 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.274.133 |
| Profitul brut | 650.883 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 505.484 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 85 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 535.530 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.777.743 |
| Creante | 1.669.405 |
| Casa si conturi la banci | 108.338 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 896 |
| DATORII | 1.597.510 |
| CAPITALURI - TOTAL | 716.659 |
| Capital subscris varsat | 56.000 |
| Cifra de afaceri neta | 5.762.415 |
| VENITURI TOTALE | 5.765.135 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.071.825 |
| Profitul brut | 693.310 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 592.744 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 92 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 184.058 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.267.051 |
| Creante | 1.206.488 |
| Casa si conturi la banci | 60.563 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 903 |
| DATORII | 1.383.887 |
| CAPITALURI - TOTAL | 68.125 |
| Capital subscris varsat | 210 |
| Cifra de afaceri neta | 4.421.842 |
| VENITURI TOTALE | 4.423.748 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.312.521 |
| Profitul brut | 111.227 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 67.875 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 88 |
| Active imobilizate | 185.910 |
| Active circulante | 826.295 |
| Stocuri | 4.231 |
| Creante | 795.787 |
| Disponibilitati | 26.277 |
| Cheltuieli in avans | 332 |
| Datorii | 931.453 |
| Capitaluri proprii | 81.084 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 3.735.263 |
| Venituri totale | 3.765.748 |
| Cheltuieli totale | 3.648.072 |
| Profit brut | 117.676 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 80.844 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 80 |
| Active imobilizate | 245.487 |
| Active circulante | 874.454 |
| Stocuri | 4.953 |
| Creante | 586.231 |
| Disponibilitati | 283.270 |
| Datorii | 727.124 |
| Capitaluri proprii | 392.817 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 2.853.277 |
| Venituri totale | 2.853.351 |
| Cheltuieli totale | 2.581.554 |
| Profit brut | 271.797 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 242.577 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 62 |
| Active imobilizate | 73.011 |
| Active circulante | 1.129.635 |
| Stocuri | 5.029 |
| Creante | 855.490 |
| Disponibilitati | 269.116 |
| Datorii | 428.709 |
| Capitaluri proprii | 773.937 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 3.063.356 |
| Venituri totale | 3.063.436 |
| Cheltuieli totale | 2.719.321 |
| Profit brut | 344.115 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 313.481 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 78 |
| Active imobilizate | 38.695 |
| Active circulante | 1.006.718 |
| Stocuri | 5.029 |
| Creante | 597.643 |
| Disponibilitati | 404.046 |
| Datorii | 584.957 |
| Capitaluri proprii | 460.456 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 3.095.371 |
| Venituri totale | 3.099.612 |
| Cheltuieli totale | 2.747.638 |
| Profit brut | 351.974 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 320.978 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 90 |
| Active imobilizate | 75.509 |
| Active circulante | 648.484 |
| Stocuri | 2.009 |
| Creante | 301.959 |
| Disponibilitati | 344.516 |
| Datorii | 584.515 |
| Capitaluri proprii | 139.478 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 2.914.550 |
| Venituri totale | 2.914.581 |
| Cheltuieli totale | 2.745.955 |
| Profit brut | 168.626 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 139.238 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 100 |
| Active imobilizate | 55.008 |
| Active circulante | 507.253 |
| Stocuri | 1.609 |
| Creante | 260.319 |
| Disponibilitati | 245.325 |
| Datorii | 401.741 |
| Capitaluri proprii | 160.520 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.916.656 |
| Venituri totale | 1.916.680 |
| Cheltuieli totale | 1.725.552 |
| Profit brut | 191.128 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 161.239 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 73 |