| Denumire | FIRE ENGINEERING & CONSULTING SRL |
| CUI | 35542101 |
| EUID | ROONRC.J16/189/2016 |
| CAEN | 7112 |
| Stare (ONRC) | 1048 funcţiune |
company_people (căutare după CUI, fallback după Nr. Reg. Comerțului)
| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| IVAN BOGDAN-MIHAI | - | România |
company_people pentru această firmă.company_people pentru această firmă.Microîntreprinderi , Dolj
| Număr dosar | Instanță / Secție | Stadiu / Categorie | Ultimul termen | Acțiuni |
|---|
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1 127 907 | 901 312 | 943 321 | 1 844 873 | 1 |
| 2024 | 920 521 | 759 189 | 412 226 | 1 171 655 | 1 |
| 2023 | 742 629 | 617 506 | 56 729 | 674 475 | 1 |
| 2022 | 653 794 | 474 419 | 139 840 | 614 499 | 2 |
| 2021 | 451 249 | 388 767 | 68 109 | 457 116 | 1 |
| 2020 | 383 048 | 314 427 | 43 418 | 678 604 | 2 |
| 2019 | 462 834 | 320 519 | 146 196 | 466 955 | 1 |
| 2018 | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — |
| Cod CAEN preponderent | 7112 Rev. 2 (echivalent: 7112 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea |
| Descriere Activitate | — |
| Cod CAEN principal | 71 Activități de arhitectură și inginerie; activități de testări și analiză tehnică |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
| Active imobilizate | 16.773 |
| Active circulante | 1.154.882 |
| Creante | 874.595 |
| Disponibilitati | 280.287 |
| Datorii | 412.226 |
| Capitaluri proprii | 759.429 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 920.521 |
| Venituri totale | 920.521 |
| Cheltuieli totale | 139.439 |
| Profit brut | 781.082 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 759.189 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 674.475 |
| Creante | 618.860 |
| Disponibilitati | 55.615 |
| Datorii | 56.729 |
| Capitaluri proprii | 617.746 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 742.629 |
| Venituri totale | 742.629 |
| Cheltuieli totale | 117.845 |
| Profit brut | 624.784 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 617.506 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 614.499 |
| Creante | 319.617 |
| Disponibilitati | 294.882 |
| Datorii | 139.840 |
| Capitaluri proprii | 474.659 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 653.794 |
| Venituri totale | 653.794 |
| Cheltuieli totale | 172.968 |
| Profit brut | 480.826 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 474.419 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active circulante | 457.116 |
| Creante | 159.897 |
| Disponibilitati | 297.219 |
| Datorii | 68.109 |
| Capitaluri proprii | 389.007 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 451.249 |
| Venituri totale | 451.249 |
| Cheltuieli totale | 57.969 |
| Profit brut | 393.280 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 388.767 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 263 |
| Active circulante | 678.341 |
| Creante | 231.030 |
| Disponibilitati | 447.311 |
| Datorii | 43.418 |
| Capitaluri proprii | 635.186 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 383.048 |
| Venituri totale | 383.048 |
| Cheltuieli totale | 65.039 |
| Profit brut | 318.009 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 314.427 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 893 |
| Active circulante | 466.062 |
| Creante | 270.839 |
| Disponibilitati | 195.223 |
| Datorii | 146.196 |
| Capitaluri proprii | 320.759 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 462.834 |
| Venituri totale | 462.834 |
| Cheltuieli totale | 137.687 |
| Profit brut | 325.147 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 320.519 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 2.671 |
| Active circulante | 218.006 |
| Creante | 58.884 |
| Disponibilitati | 159.122 |
| Datorii | 42.880 |
| Capitaluri proprii | 177.797 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 236.471 |
| Venituri totale | 236.471 |
| Cheltuieli totale | 56.550 |
| Profit brut | 179.921 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 177.557 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 5.709 |
| Active circulante | 345.416 |
| Creante | 197.745 |
| Disponibilitati | 147.671 |
| Datorii | 77.869 |
| Capitaluri proprii | 273.256 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 418.977 |
| Venituri totale | 418.977 |
| Cheltuieli totale | 141.771 |
| Profit brut | 277.206 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 273.016 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 5.963 |
| Active circulante | 219.664 |
| Creante | 16.076 |
| Disponibilitati | 203.588 |
| Datorii | 65.010 |
| Capitaluri proprii | 160.617 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 393.652 |
| Venituri totale | 393.652 |
| Cheltuieli totale | 229.298 |
| Profit brut | 164.354 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 160.417 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |