| Denumire | TENCUIELI MECANIZATE PASCARU SRL |
| CUI | 35768398 |
| Nr. Registrul Comertului | J23/981/2016 |
| EUID | ROONRC.J2016000981236 |
| CAEN | 4335 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Stare (ONRC) | 1048 funcţiune |
company_people (căutare după CUI, fallback după Nr. Reg. Comerțului)
| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| PASCARU RADU EUGEN | - | România |
company_people pentru această firmă.company_people pentru această firmă.Microîntreprinderi , Ilfov , domeniul 4335: Alte lucrări de finisare
| Număr dosar | Instanță / Secție | Stadiu / Categorie | Ultimul termen | Acțiuni |
|---|
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 61 697 | 22 362 | 27 539 | 50 201 | 0 |
| 2024 | 1 876 766 | 794 434 | 50 551 | 845 285 | 7 |
| 2023 | 198 694 | 57 943 | 15 588 | 73 831 | 2 |
| 2022 | 271 561 | 194 186 | 17 963 | 18 263 | 2 |
| 2021 | 293 710 | -5 772 | 5 749 | 277 | 1 |
| 2020 | 293 470 | 215 042 | 7 055 | 222 397 | 1 |
| 2019 | 287 692 | 202 089 | 26 090 | 26 390 | 1 |
| 2018 | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — |
| Cod CAEN preponderent | 4335 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Alte lucrări de finisare |
| Descriere Activitate | — |
| Cod CAEN principal | 43 Lucrări speciale de construcții |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 23.225 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 822.060 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 816.095 |
| Casa si conturi la banci | 5.965 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 50.551 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 794.734 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 1.876.766 |
| VENITURI TOTALE | 1.876.766 |
| CHELTUIELI TOTALE | 967.385 |
| Profitul brut | 909.381 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 794.434 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 7 |
| Active circulante | 18.263 |
| Creante | 8.967 |
| Disponibilitati | 9.296 |
| Datorii | 17.963 |
| Capitaluri proprii | 300 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 271.561 |
| Venituri totale | 271.561 |
| Cheltuieli totale | 74.659 |
| Profit brut | 196.902 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 194.186 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active circulante | 277 |
| Disponibilitati | 277 |
| Datorii | 5.749 |
| Capitaluri proprii | -5.472 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 293.710 |
| Venituri totale | 293.710 |
| Cheltuieli totale | 296.555 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 2.845 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 5.772 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 23.508 |
| Disponibilitati | 23.508 |
| Datorii | 32.036 |
| Capitaluri proprii | -8.528 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 297.265 |
| Venituri totale | 297.265 |
| Cheltuieli totale | 204.054 |
| Profit brut | 93.211 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 90.238 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 4.755 |
| Creante | 4.419 |
| Disponibilitati | 336 |
| Datorii | 103.521 |
| Capitaluri proprii | -98.766 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 211.963 |
| Venituri totale | 211.963 |
| Cheltuieli totale | 454.689 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 242.726 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 244.846 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 150.014 |
| Creante | 7.802 |
| Disponibilitati | 142.212 |
| Datorii | 3.934 |
| Capitaluri proprii | 146.080 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 205.203 |
| Venituri totale | 205.203 |
| Cheltuieli totale | 57.271 |
| Profit brut | 147.932 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 145.880 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |