| Denumire | STEELFORT CONSTRUCT SRL |
| CUI | 36425975 |
| Nr. Registrul Comertului | J2016001696083 |
| EUID | ROONRC.J2016001696083 |
| CAEN | 2511 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Stare (ONRC) | 1048 funcţiune |
company_people (căutare după CUI, fallback după Nr. Reg. Comerțului)
| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| CEPOSU CĂTĂLIN | - | România |
company_people pentru această firmă.company_people pentru această firmă.Microîntreprinderi , Braşov , domeniul 2511: Fabricarea pneurilor și a camerelor de aer
| Număr dosar | Instanță / Secție | Stadiu / Categorie | Ultimul termen | Acțiuni |
|---|
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 4 150 699 | 264 052 | 2 425 239 | 3 204 805 | 6 |
| 2024 | 2 087 591 | 501 404 | 696 689 | 1 500 258 | 1 |
| 2023 | 117 493 | 18 418 | 506 392 | 806 718 | 3 |
| 2022 | 1 193 956 | 38 269 | 775 037 | 1 082 004 | 5 |
| 2021 | 1 159 758 | 112 826 | 407 265 | 684 963 | 5 |
| 2020 | 1 178 559 | 124 449 | 254 834 | 430 207 | 8 |
| 2019 | 160 607 | 4 923 | 37 649 | 43 523 | 9 |
| 2018 | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — |
| Cod CAEN preponderent | 2511 Rev. 2 (echivalent: 2511 Rev. 1, 2511 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice |
| Descriere Activitate | — |
| Cod CAEN principal | 25 Industria construcțiilor metalice și a produselor din metal, exclusiv mașini, utilaje și instalații |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
| Active imobilizate | 647.942 |
| Active circulante | 851.186 |
| Stocuri | 1.686 |
| Creante | 826.041 |
| Disponibilitati | 23.459 |
| Cheltuieli in avans | 1.130 |
| Datorii | 696.689 |
| Provizioane | 2.279 |
| Capitaluri proprii | 801.290 |
| Capital social | 36.250 |
| Cifra de afaceri | 2.087.591 |
| Venituri totale | 2.094.108 |
| Cheltuieli totale | 1.509.810 |
| Profit brut | 584.298 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 501.404 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 15.124 |
| Active circulante | 790.853 |
| Stocuri | 9.887 |
| Creante | 780.952 |
| Disponibilitati | 14 |
| Cheltuieli in avans | 741 |
| Datorii | 506.392 |
| Provizioane | 440 |
| Capitaluri proprii | 299.886 |
| Capital social | 36.250 |
| Cifra de afaceri | 117.493 |
| Venituri totale | 391.635 |
| Cheltuieli totale | 366.993 |
| Profit brut | 24.642 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 18.418 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 228.191 |
| Active circulante | 853.698 |
| Stocuri | 11.013 |
| Creante | 842.730 |
| Disponibilitati | -45 |
| Cheltuieli in avans | 115 |
| Datorii | 775.037 |
| Venituri in avans | 25.500 |
| Capitaluri proprii | 281.467 |
| Capital social | 36.250 |
| Cifra de afaceri | 1.193.956 |
| Venituri totale | 922.956 |
| Cheltuieli totale | 872.657 |
| Profit brut | 50.299 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 38.269 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active imobilizate | 310.182 |
| Active circulante | 364.567 |
| Stocuri | 288.340 |
| Creante | 60.589 |
| Disponibilitati | 15.638 |
| Cheltuieli in avans | 10.214 |
| Datorii | 407.265 |
| Venituri in avans | 34.500 |
| Capitaluri proprii | 243.198 |
| Capital social | 36.250 |
| Cifra de afaceri | 1.159.758 |
| Venituri totale | 1.450.356 |
| Cheltuieli totale | 1.325.826 |
| Profit brut | 124.530 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 112.826 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active imobilizate | 395.916 |
| Active circulante | 33.138 |
| Stocuri | 9.014 |
| Creante | 22.632 |
| Disponibilitati | 1.492 |
| Cheltuieli in avans | 1.153 |
| Datorii | 254.834 |
| Venituri in avans | 45.000 |
| Capitaluri proprii | 130.373 |
| Capital social | 36.250 |
| Cifra de afaceri | 1.178.559 |
| Venituri totale | 1.178.559 |
| Cheltuieli totale | 1.043.019 |
| Profit brut | 135.540 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 124.449 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 8 |
| Active imobilizate | 2.565 |
| Active circulante | 40.958 |
| Stocuri | 3.326 |
| Creante | 31.534 |
| Disponibilitati | 6.098 |
| Datorii | 37.649 |
| Capitaluri proprii | 5.874 |
| Capital social | 36.000 |
| Cifra de afaceri | 160.607 |
| Venituri totale | 160.607 |
| Cheltuieli totale | 154.078 |
| Profit brut | 6.529 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 4.923 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 9 |
| Active circulante | 1.693 |
| Creante | 1.383 |
| Disponibilitati | 310 |
| Datorii | 942 |
| Capitaluri proprii | 751 |
| Capital social | 36.000 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 1.587 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 1.587 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 1.587 |
| Active circulante | 3.180 |
| Creante | 1.832 |
| Disponibilitati | 1.348 |
| Datorii | 842 |
| Capitaluri proprii | 2.338 |
| Capital social | 36.000 |
| Cifra de afaceri | 1.500 |
| Venituri totale | 1.501 |
| Cheltuieli totale | 20.959 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 19.458 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 19.503 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 440 |
| Active circulante | 23.104 |
| Disponibilitati | 23.104 |
| Datorii | 1.703 |
| Capitaluri proprii | 21.841 |
| Capital social | 36.000 |
| Venituri totale | 1 |
| Cheltuieli totale | 14.160 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 14.159 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 14.159 |
| Nr. salariati | 1 |