| Denumire | ABC CONSTAL SRL |
| CUI | 37397830 |
| Nr. Registrul Comertului | J2017000557045 |
| EUID | ROONRC.J2017000557045 |
| CAEN | 4100 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Stare (ONRC) | 1048 funcţiune |
company_people (căutare după CUI, fallback după Nr. Reg. Comerțului)
| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| COROBANĂ ALINA MARIA | - | România |
company_people pentru această firmă.company_people pentru această firmă.Microîntreprinderi , Bacău
| Număr dosar | Instanță / Secție | Stadiu / Categorie | Ultimul termen | Acțiuni |
|---|
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2 969 278 | 986 531 | 1 361 970 | 2 384 146 | 8 |
| 2024 | 1 859 674 | 774 018 | 587 630 | 1 365 903 | 7 |
| 2023 | 890 003 | 379 663 | 394 584 | 774 534 | 4 |
| 2022 | 691 282 | 336 122 | 267 064 | 603 426 | 1 |
| 2021 | 752 923 | 298 175 | 168 778 | 514 836 | 1 |
| 2020 | 437 752 | 283 122 | 144 795 | 772 031 | 3 |
| 2019 | 364 791 | 232 526 | 81 981 | 426 095 | 3 |
| 2018 | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — |
| Cod CAEN preponderent | 4100 Rev. 0 (echivalent: 4100 Rev. 1, 4100 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei |
| Descriere Activitate | — |
| Cod CAEN principal | 41 Construcții de clădiri |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
| Active imobilizate | 26.403 |
| Active circulante | 1.339.500 |
| Stocuri | 117.533 |
| Creante | 1.185.060 |
| Disponibilitati | 36.907 |
| Datorii | 587.630 |
| Capitaluri proprii | 778.273 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.859.674 |
| Venituri totale | 1.911.925 |
| Cheltuieli totale | 1.082.492 |
| Profit brut | 829.433 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 774.018 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 7 |
| Active imobilizate | 3.840 |
| Active circulante | 770.694 |
| Stocuri | 27.401 |
| Creante | 666.849 |
| Disponibilitati | 76.444 |
| Datorii | 394.584 |
| Capitaluri proprii | 379.950 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 890.003 |
| Venituri totale | 890.003 |
| Cheltuieli totale | 501.440 |
| Profit brut | 388.563 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 379.663 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 3.301 |
| Active circulante | 600.125 |
| Stocuri | 9.464 |
| Creante | 567.847 |
| Disponibilitati | 22.814 |
| Datorii | 267.064 |
| Capitaluri proprii | 336.362 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 691.282 |
| Venituri totale | 691.282 |
| Cheltuieli totale | 348.247 |
| Profit brut | 343.035 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 336.122 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 6.601 |
| Active circulante | 508.235 |
| Creante | 79.380 |
| Disponibilitati | 428.855 |
| Datorii | 168.778 |
| Capitaluri proprii | 346.058 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 752.923 |
| Venituri totale | 778.319 |
| Cheltuieli totale | 472.516 |
| Profit brut | 305.803 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 298.175 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 15.191 |
| Active circulante | 756.840 |
| Stocuri | 16.537 |
| Creante | 91.896 |
| Disponibilitati | 648.407 |
| Datorii | 144.795 |
| Capitaluri proprii | 627.236 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 437.752 |
| Venituri totale | 450.314 |
| Cheltuieli totale | 162.814 |
| Profit brut | 287.500 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 283.122 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active circulante | 426.095 |
| Stocuri | 8.214 |
| Creante | 85.411 |
| Disponibilitati | 332.470 |
| Datorii | 81.981 |
| Capitaluri proprii | 344.114 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 364.791 |
| Venituri totale | 364.791 |
| Cheltuieli totale | 128.616 |
| Profit brut | 236.175 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 232.526 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 0 |
| Active circulante | 170.292 |
| Stocuri | 7.441 |
| Creante | 7.032 |
| Disponibilitati | 155.819 |
| Datorii | 58.664 |
| Capitaluri proprii | 111.628 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 160.397 |
| Venituri totale | 160.397 |
| Cheltuieli totale | 48.171 |
| Profit brut | 112.226 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 110.602 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 0 |
| Active circulante | 23.205 |
| Stocuri | 2.000 |
| Creante | 600 |
| Disponibilitati | 20.605 |
| Datorii | 22.219 |
| Capitaluri proprii | 986 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 44.460 |
| Venituri totale | 46.460 |
| Cheltuieli totale | 45.141 |
| Profit brut | 1.319 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 786 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |