| Denumire | CASA DE FIRE S.R.L. |
| CUI | 37548879 |
| Nr. Registrul Comertului | J24/740/2017 |
| EUID | ROONRC.J24/740/2017 |
| CAEN | 1399 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Stare (ONRC) | 1048 funcţiune |
company_people (căutare după CUI, fallback după Nr. Reg. Comerțului)
| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| VANCIU AURELIA | - | România |
company_people pentru această firmă.company_people pentru această firmă.Microîntreprinderi , Maramureş
| Număr dosar | Instanță / Secție | Stadiu / Categorie | Ultimul termen | Acțiuni |
|---|
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 423 034 | 224 017 | 313 939 | 1 138 500 | 1 |
| 2024 | 857 582 | 510 281 | 419 022 | 1 819 526 | 1 |
| 2023 | 1 296 047 | 102 153 | 1 174 664 | 2 211 713 | 1 |
| 2022 | 132 237 | 97 791 | 118 371 | 1 077 029 | 1 |
| 2021 | 77 407 | 44 183 | 1 614 | 557 174 | 5 |
| 2020 | 0 | -20 186 | 2 196 | 528 473 | 5 |
| 2019 | 12 300 | 9 894 | 0 | 357 638 | 0 |
| 2018 | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — |
| Cod CAEN preponderent | 1399 Rev. 2 (echivalent: 1399 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Fabricarea altor articole textile n.c.a. |
| Descriere Activitate | — |
| Cod CAEN principal | 13 Fabricarea produselor textile |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
| Active imobilizate | 971.543 |
| Active circulante | 847.983 |
| Creante | 676.621 |
| Disponibilitati | 72.908 |
| Datorii | 419.022 |
| Venituri in avans | 767.195 |
| Capitaluri proprii | 633.309 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 857.582 |
| Venituri totale | 931.069 |
| Cheltuieli totale | 396.223 |
| Profit brut | 534.846 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 510.281 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 545.743 |
| Active circulante | 1.628.709 |
| Creante | 827.138 |
| Disponibilitati | 49.379 |
| Cheltuieli in avans | 37.261 |
| Datorii | 1.174.664 |
| Venituri in avans | 836.304 |
| Capitaluri proprii | 200.745 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.296.047 |
| Venituri totale | 1.322.831 |
| Cheltuieli totale | 1.217.512 |
| Profit brut | 105.319 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 102.153 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 159.026 |
| Active circulante | 918.003 |
| Creante | 738.137 |
| Disponibilitati | 81.925 |
| Datorii | 118.371 |
| Venituri in avans | 860.066 |
| Capitaluri proprii | 98.592 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 132.237 |
| Venituri totale | 147.578 |
| Cheltuieli totale | 45.887 |
| Profit brut | 101.691 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 97.791 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 173.925 |
| Active circulante | 383.249 |
| Disponibilitati | 381.249 |
| Datorii | 1.614 |
| Venituri in avans | 173.925 |
| Capitaluri proprii | 381.635 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 77.407 |
| Venituri totale | 92.307 |
| Cheltuieli totale | 47.350 |
| Profit brut | 44.957 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 44.183 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active imobilizate | 188.825 |
| Active circulante | 339.648 |
| Disponibilitati | 339.648 |
| Datorii | 2.196 |
| Venituri in avans | 188.825 |
| Capitaluri proprii | 337.452 |
| Capital social | 200 |
| Venituri totale | 11.175 |
| Cheltuieli totale | 31.361 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 20.186 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 20.186 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active circulante | 357.638 |
| Disponibilitati | 357.638 |
| Datorii | 0 |
| Capitaluri proprii | 357.638 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 12.300 |
| Venituri totale | 12.300 |
| Cheltuieli totale | 2.037 |
| Profit brut | 10.263 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 9.894 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 0 |
| Active circulante | 347.744 |
| Disponibilitati | 347.744 |
| Datorii | 0 |
| Capitaluri proprii | 347.744 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 250.950 |
| Venituri totale | 250.950 |
| Cheltuieli totale | 38.997 |
| Profit brut | 211.953 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 208.804 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 143.233 |
| Creante | 143.100 |
| Disponibilitati | 133 |
| Datorii | 4.293 |
| Capitaluri proprii | 138.940 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 143.100 |
| Venituri totale | 143.100 |
| Cheltuieli totale | 67 |
| Profit brut | 143.033 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 138.740 |
| Pierdere neta | 0 |