| Denumire | OPUS INVESTMENT SOLUTIONS SRL |
| CUI | 38027356 |
| Nr. Registrul Comertului | J40/13485/2017 |
| EUID | ROONRC.J40/13485/2017 |
| CAEN | 4110 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Stare (ONRC) | 1048 funcţiune |
company_people (căutare după CUI, fallback după Nr. Reg. Comerțului)
| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| DIACONESCU MIHAI | - | România |
company_people pentru această firmă.company_people pentru această firmă.Microîntreprinderi , Bucureşti , domeniul 4110: Dezvoltare (promovare) imobiliară
| Număr dosar | Instanță / Secție | Stadiu / Categorie | Ultimul termen | Acțiuni |
|---|
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1 030 887 | 693 061 | 353 249 | 1 014 269 | 3 |
| 2024 | 1 049 862 | 752 581 | 553 378 | 879 994 | 3 |
| 2023 | 1 319 480 | 1 139 968 | 156 713 | 406 608 | 3 |
| 2022 | 941 026 | 761 818 | 36 502 | 44 852 | 3 |
| 2021 | 995 448 | 851 095 | 74 998 | 144 169 | 2 |
| 2020 | 968 807 | 823 287 | 0 | 823 487 | 2 |
| 2019 | 895 672 | 661 777 | 44 972 | 706 949 | 2 |
| 2018 | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — |
| 2016 | — | — | — | — | — |
| Cod CAEN preponderent | 4110 Rev. 2 |
| Obiect Activitate | Dezvoltare (promovare) imobiliară |
| Descriere Activitate | — |
| Cod CAEN principal | 41 Construcții de clădiri |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
| Active imobilizate | 10.442 |
| Active circulante | 869.552 |
| Creante | 398.081 |
| Disponibilitati | 471.471 |
| Datorii | 553.378 |
| Capitaluri proprii | 326.616 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.049.862 |
| Venituri totale | 1.049.862 |
| Cheltuieli totale | 270.300 |
| Profit brut | 779.562 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 752.581 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 3.504 |
| Active circulante | 403.104 |
| Creante | 11.641 |
| Disponibilitati | 391.463 |
| Datorii | 156.713 |
| Capitaluri proprii | 249.895 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.319.480 |
| Venituri totale | 1.319.491 |
| Cheltuieli totale | 166.592 |
| Profit brut | 1.152.899 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 1.139.968 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 4.255 |
| Active circulante | 40.597 |
| Creante | 11.641 |
| Disponibilitati | 28.956 |
| Datorii | 36.502 |
| Capitaluri proprii | 8.350 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 941.026 |
| Venituri totale | 941.026 |
| Cheltuieli totale | 170.268 |
| Profit brut | 770.758 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 761.818 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active circulante | 144.169 |
| Creante | 103.335 |
| Disponibilitati | 40.834 |
| Datorii | 74.998 |
| Capitaluri proprii | 69.171 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 995.448 |
| Venituri totale | 996.078 |
| Cheltuieli totale | 135.222 |
| Profit brut | 860.856 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 851.095 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active circulante | 823.487 |
| Creante | 388.429 |
| Disponibilitati | 435.058 |
| Datorii | 0 |
| Capitaluri proprii | 823.487 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 968.807 |
| Venituri totale | 968.807 |
| Cheltuieli totale | 136.442 |
| Profit brut | 832.365 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 823.287 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active circulante | 706.949 |
| Creante | 501.929 |
| Disponibilitati | 205.020 |
| Datorii | 44.972 |
| Capitaluri proprii | 661.977 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 895.672 |
| Venituri totale | 895.672 |
| Cheltuieli totale | 224.938 |
| Profit brut | 670.734 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 661.777 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active circulante | 641.710 |
| Stocuri | -10 |
| Creante | 440.905 |
| Disponibilitati | 200.815 |
| Datorii | 53.474 |
| Capitaluri proprii | 588.236 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 747.583 |
| Venituri totale | 747.583 |
| Cheltuieli totale | 141.246 |
| Profit brut | 606.337 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 588.036 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active circulante | 178.789 |
| Disponibilitati | 178.789 |
| Datorii | 5.494 |
| Capitaluri proprii | 173.295 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 183.088 |
| Venituri totale | 183.088 |
| Cheltuieli totale | 4.500 |
| Profit brut | 178.588 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 173.095 |
| Pierdere neta | 0 |
| An | Tip | Ultima actualizare |
|---|---|---|
| 2024 | WEBASIG | 2026-01-28 02:10:23 |
| 2024 | WEBBROK | 2026-01-28 02:10:23 |
| 2023 | WEBASIG | 2026-01-28 02:10:23 |
| 2023 | WEBBROK | 2026-01-28 02:10:23 |
| 2022 | WEBASIG | 2026-01-28 02:10:23 |
| 2022 | WEBBROK | 2026-01-28 02:10:23 |
| 2021 | WEBASIG | 2026-01-28 02:10:23 |
| 2021 | WEBBROK | 2026-01-28 02:10:23 |
| 2020 | WEBASIG | 2026-01-28 02:10:23 |
| 2020 | WEBBROK | 2026-01-28 02:10:23 |
| 2019 | WEBASIG | 2026-01-28 02:10:23 |
| 2019 | WEBBROK | 2026-01-28 02:10:23 |
| 2018 | WEBASIG | 2026-01-28 02:10:23 |
| 2018 | WEBBROK | 2026-01-28 02:10:23 |
| 2017 | WEBASIG | 2026-01-28 02:10:23 |
| 2017 | WEBBROK | 2026-01-28 02:10:23 |
| 2016 | WEBASIG | 2026-01-28 02:10:23 |
| 2016 | WEBBROK | 2026-01-28 02:10:23 |