| Denumire | COMAUTOGLOB SRL |
| CUI | 38340 |
| Nr. Registrul Comertului | J1991005057405 |
| EUID | ROONRC.J1991005057405 |
| CAEN | 4672 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Stare (ONRC) | 1048 funcţiune |
company_people (căutare după CUI, fallback după Nr. Reg. Comerțului)
| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| PREDESCU PETRU CRISTIAN | - | România |
company_people pentru această firmă.company_people pentru această firmă.Întreprinderi mici , Bucureşti , domeniul 4672: Comerț cu ridicata al metalelor și minereurilor metalice
| Număr dosar | Instanță / Secție | Stadiu / Categorie | Ultimul termen | Acțiuni |
|---|
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 13 211 626 | 453 565 | 4 948 780 | 8 934 603 | 0 |
| 2024 | 13 301 801 | 504 669 | 4 026 769 | 8 129 028 | 20 |
| 2023 | 12 963 898 | 348 965 | 3 961 005 | 7 558 596 | 18 |
| 2022 | 9 928 937 | 221 558 | 3 707 937 | 6 448 143 | 18 |
| 2021 | 9 085 836 | 90 445 | 3 422 332 | 5 940 979 | 21 |
| 2020 | 6 968 016 | -338 072 | 2 967 175 | 5 395 377 | 20 |
| 2019 | 7 753 000 | 487 327 | 2 660 362 | 5 426 637 | 19 |
| 2018 | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — |
| Cod CAEN preponderent | 4672 Rev. 2 (echivalent: 4672 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Comerț cu ridicata al metalelor și minereurilor metalice |
| Descriere Activitate | — |
| Cod CAEN principal | 46 Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.040.828 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.088.200 |
| Stocuri | 4.319.088 |
| Creante | 1.233.992 |
| Casa si conturi la banci | 535.120 |
| DATORII | 4.026.769 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.102.259 |
| Capital subscris varsat | 1.590 |
| Cifra de afaceri neta | 13.301.801 |
| VENITURI TOTALE | 13.369.976 |
| CHELTUIELI TOTALE | 12.766.418 |
| Profitul brut | 603.558 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 504.669 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 20 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.277.895 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.280.701 |
| Stocuri | 3.503.741 |
| Creante | 1.205.806 |
| Casa si conturi la banci | 571.154 |
| DATORII | 3.961.005 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.597.591 |
| Capital subscris varsat | 1.590 |
| Cifra de afaceri neta | 12.963.898 |
| VENITURI TOTALE | 12.999.781 |
| CHELTUIELI TOTALE | 12.612.056 |
| Profitul brut | 387.725 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 348.965 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 18 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.543.188 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.893.711 |
| Stocuri | 3.038.877 |
| Creante | 1.275.550 |
| Casa si conturi la banci | 579.284 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 11.244 |
| DATORII | 3.707.937 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.740.206 |
| Capital subscris varsat | 1.590 |
| Cifra de afaceri neta | 9.928.937 |
| VENITURI TOTALE | 9.945.603 |
| CHELTUIELI TOTALE | 9.724.045 |
| Profitul brut | 221.558 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 221.558 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 18 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.618.719 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.311.920 |
| Stocuri | 2.417.148 |
| Creante | 1.222.232 |
| Casa si conturi la banci | 672.540 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 10.340 |
| DATORII | 3.422.332 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.518.647 |
| Capital subscris varsat | 1.590 |
| Cifra de afaceri neta | 9.085.836 |
| VENITURI TOTALE | 9.103.939 |
| CHELTUIELI TOTALE | 9.013.494 |
| Profitul brut | 90.445 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 90.445 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 21 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.646.119 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.745.986 |
| Stocuri | 1.892.221 |
| Creante | 1.112.952 |
| Casa si conturi la banci | 740.813 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 3.272 |
| DATORII | 2.967.175 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.428.202 |
| Capital subscris varsat | 1.590 |
| Cifra de afaceri neta | 6.968.016 |
| VENITURI TOTALE | 7.043.429 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.381.501 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 338.072 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 338.072 |
| Numar mediu de salariati | 20 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.660.971 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.763.257 |
| Stocuri | 2.148.811 |
| Creante | 1.244.145 |
| Casa si conturi la banci | 370.301 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 2.409 |
| DATORII | 2.660.362 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.766.275 |
| Capital subscris varsat | 1.590 |
| Cifra de afaceri neta | 7.753.000 |
| VENITURI TOTALE | 8.421.427 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.934.100 |
| Profitul brut | 487.327 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 487.327 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 19 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.048.895 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.851.140 |
| Stocuri | 2.049.096 |
| Creante | 939.940 |
| Casa si conturi la banci | 862.104 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 5.244 |
| DATORII | 3.524.918 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.380.361 |
| Capital subscris varsat | 1.060 |
| Cifra de afaceri neta | 7.607.090 |
| VENITURI TOTALE | 7.612.019 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.503.348 |
| Profitul brut | 108.671 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 108.671 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 20 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 947.158 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.790.132 |
| Stocuri | 1.588.280 |
| Creante | 1.322.274 |
| Casa si conturi la banci | 839.840 |
| DATORII | 3.666.237 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.071.053 |
| Capital subscris varsat | 1.060 |
| Cifra de afaceri neta | 7.895.628 |
| VENITURI TOTALE | 7.927.290 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.641.271 |
| Profitul brut | 286.019 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 286.019 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 17 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 982.619 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.721.461 |
| Stocuri | 1.387.035 |
| Creante | 829.643 |
| Casa si conturi la banci | 504.783 |
| DATORII | 2.941.151 |
| CAPITALURI - TOTAL | 762.929 |
| Capital subscris varsat | 565.930 |
| Cifra de afaceri neta | 7.942.011 |
| VENITURI TOTALE | 8.225.595 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.823.288 |
| Profitul brut | 402.307 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 402.307 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 18 |