| Denumire | SPRINT PHARMA INTERNATIONAL S.R.L. |
| CUI | 38947622 |
| Nr. Registrul Comertului | J2018002893401 |
| EUID | ROONRC.J2018002893401 |
| CAEN | 4646 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Stare (ONRC) | 1048 funcţiune |
company_people (căutare după CUI, fallback după Nr. Reg. Comerțului)
| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| ZEKRA MANAR | - | România |
company_people pentru această firmă.company_people pentru această firmă.Întreprinderi mici , Bucureşti , domeniul 4646: Comerț cu ridicata al produselor farmaceutice
| Număr dosar | Instanță / Secție | Stadiu / Categorie | Ultimul termen | Acțiuni |
|---|
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 27 356 123 | 1 748 286 | 18 704 748 | 21 095 195 | 8 |
| 2024 | 14 316 647 | 803 428 | 14 413 177 | 18 287 306 | 9 |
| 2023 | 5 397 796 | 912 103 | 7 339 732 | 10 605 064 | 8 |
| 2022 | 2 499 738 | 860 506 | 2 466 990 | 4 820 219 | 4 |
| 2021 | 1 933 588 | 702 829 | 1 571 896 | 3 513 618 | 4 |
| 2020 | 1 784 123 | 591 323 | 1 277 359 | 2 472 189 | 3 |
| 2019 | 1 095 888 | 517 016 | 877 712 | 1 481 219 | 2 |
| 2018 | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — |
| Cod CAEN preponderent | 4646 Rev. 2 (echivalent: 4646 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Comerț cu ridicata al produselor farmaceutice |
| Descriere Activitate | — |
| Cod CAEN principal | 46 Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 14.343.006 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.943.900 |
| Stocuri | 491.161 |
| Creante | 3.238.895 |
| Casa si conturi la banci | 213.844 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 400 |
| DATORII | 14.413.177 |
| VENITURI IN AVANS | 95.063 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.779.066 |
| Capital subscris varsat | 500.200 |
| Cifra de afaceri neta | 14.316.647 |
| VENITURI TOTALE | 14.347.202 |
| CHELTUIELI TOTALE | 13.409.221 |
| Profitul brut | 937.981 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 803.428 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 9 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 7.044.562 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.560.102 |
| Stocuri | 1.447.835 |
| Creante | 2.033.248 |
| Casa si conturi la banci | 79.019 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 400 |
| DATORII | 7.339.732 |
| VENITURI IN AVANS | 95.063 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.170.269 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 5.397.796 |
| VENITURI TOTALE | 5.432.239 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.438.221 |
| Profitul brut | 994.018 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 912.103 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 8 |
| Active imobilizate | 3.334.779 |
| Active circulante | 1.485.040 |
| Stocuri | 645.498 |
| Creante | 589.792 |
| Disponibilitati | 249.750 |
| Cheltuieli in avans | 400 |
| Datorii | 2.466.990 |
| Venituri in avans | 95.063 |
| Capitaluri proprii | 2.258.166 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 2.499.738 |
| Venituri totale | 2.534.133 |
| Cheltuieli totale | 1.648.297 |
| Profit brut | 885.836 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 860.506 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 2.333.995 |
| Active circulante | 1.179.223 |
| Stocuri | 483.522 |
| Creante | 679.709 |
| Disponibilitati | 15.992 |
| Cheltuieli in avans | 400 |
| Datorii | 1.571.896 |
| Venituri in avans | 44.062 |
| Capitaluri proprii | 1.897.660 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.933.588 |
| Venituri totale | 1.964.990 |
| Cheltuieli totale | 1.242.511 |
| Profit brut | 722.479 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 702.829 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 1.478.221 |
| Active circulante | 993.968 |
| Stocuri | 316.850 |
| Creante | 619.255 |
| Disponibilitati | 57.863 |
| Datorii | 1.277.359 |
| Capitaluri proprii | 1.194.830 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.784.123 |
| Venituri totale | 1.816.149 |
| Cheltuieli totale | 1.201.843 |
| Profit brut | 614.306 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 591.323 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 314.478 |
| Active circulante | 1.166.741 |
| Stocuri | 209.391 |
| Creante | 880.208 |
| Disponibilitati | 77.142 |
| Datorii | 877.712 |
| Capitaluri proprii | 603.507 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.095.888 |
| Venituri totale | 1.095.888 |
| Cheltuieli totale | 572.166 |
| Profit brut | 523.722 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 517.016 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 610 |
| Active circulante | 140.489 |
| Stocuri | 45.564 |
| Creante | 81.610 |
| Disponibilitati | 13.315 |
| Datorii | 54.608 |
| Capitaluri proprii | 86.491 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 159.330 |
| Venituri totale | 159.330 |
| Cheltuieli totale | 73.021 |
| Profit brut | 86.309 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 86.291 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |