Cauta alta firma:
CAD SYNERGY INVEST S.R.L.
CUI: 40267725RegCom: J2018002115240EUID: ROONRC.J24/2115/2018CAEN: 4941Stare: 1048 funcţiuneTVA: DAActiv fiscal: NU
JUD. MARAMUREŞ, SAT RONA DE SUS COM. RONA DE SUS, RONA DE SUS, NR.1017

Denumire CAD SYNERGY INVEST S.R.L.
CUI 40267725
Nr. Registrul Comertului J2018002115240
EUID ROONRC.J24/2115/2018
CAEN 4941
Forma juridica SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Stare (ONRC) 1048 funcţiune

Adresa JUD. MARAMUREŞ, SAT RONA DE SUS COM. RONA DE SUS, RONA DE SUS, NR.1017
RO e-Factura
Notite
Daca ai alte surse (ONRC, OSIM etc.), aici putem adauga module viitoare.

Placeholder pentru module viitoare: asociati, administratori, puncte de lucru, marci OSIM, litigii etc.
Persoane din conducere
Date din company_people (căutare după CUI, fallback după Nr. Reg. Comerțului)
Administratori: 1 Asociați: 0 Beneficiari: 0
Administratori / reprezentanți
Propune modificare
NumeCalitateȚara nașterii
CODREA ANA-AURICA-România
Nu există înregistrări în company_people pentru această firmă.
Nu există înregistrări în company_people pentru această firmă.
Localizare pe hartă
JUD. MARAMUREŞ, SAT RONA DE SUS COM. RONA DE SUS, RONA DE SUS, NR.1017
Descrierea firmei
Propune descriere
Nu există descriere pentru această firmă. Propune o descriere pentru a ajuta vizitatorii să afle mai multe.
Prezentări video
Adaugă video
Nu există videoclipuri de prezentare pentru această firmă. Adaugă un video pentru a prezenta activitatea firmei.
Poziția în Topul Firmelor 2025
Poziția CAD SYNERGY INVEST S.R.L. în Topul Firmelor 2025:
Locul 13565 în Top Profit România

Microîntreprinderi , Maramureş , domeniul 4941: Transporturi rutiere de mărfuri

Locul 191 în Maramureş pe categoria Microîntreprinderi
Vezi clasamentul complet
Profit 2024
791.353 RON
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)
Se verifică...
Se încarcă...
Se caută dosare pentru „CAD SYNERGY INVEST S.R.L."...
Eroare la interogare
Status
Ultima verificare
Ultima activitate
Dosare găsite: 0
Pagina 1 din 1
Număr dosar Instanță / Secție Stadiu / Categorie Ultimul termen Acțiuni
Nu au fost găsite dosare pentru această firmă în ultimii 10 ani.
Limitare: o verificare la fiecare 5 secunde
Statistics
Commercial networks and enterprises
5 732 991 lei
43%
Tabel financiar pe ani
An Cifra de afaceri Profit net Datorii Active Salariati
2025 5 732 991 265 198 1 560 300 2 394 790 11
2024 4 007 873 791 353 1 116 645 2 081 538 7
2023 3 787 801 750 888 1 027 874 1 201 414 8
2022 1 394 168 23 188 687 712 714 951 9
2021 529 254 32 883 364 642 368 692 7
2020 35 821 3 124 391 814 362 623 5
2019
2018
Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Graficele se desenează din seria pe ani (dacă există valori). Dacă nu apar, înseamnă că nu avem date pe ani pentru acest CUI în sursa aleasă.
Cifra de afaceri
Profit
Datorii
Active
Salariați (medie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “CAD SYNERGY INVEST S.R.L.”
Cod CAEN preponderent 4941 Rev. 2 (echivalent: 4941 Rev. 3)
Obiect Activitate Transporturi rutiere de mărfuri
Descriere Activitate
Cod CAEN principal 49 Transporturi terestre și transporturi prin conducte
Descriere activitate (principal)
Număr asociați 0
Număr administratori 1
Număr beneficiari 0
Sucursale (UE) 0
Număr sedii secundare
Categorie de mărime întreprindere mică (estimare, 2025)
TVA
Platitor TVA
Activ fiscal
Inactiv
RTVAI / Split TVA
RTVAI NU
Split TVA NU
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
Date din registrul MFinanțe (data.gov.ro) - toți anii disponibili
5 înregistrări găsite în baza de date pentru acest CUI MySQL

WEB_UU_AN CAEN: 5621
Active imobilizate 799.309
Active circulante 1.282.229
Stocuri 4.454
Creante 381.258
Disponibilitati 896.517
Cheltuieli in avans 0
Datorii 1.116.645
Venituri in avans 0
Provizioane 0
Capitaluri proprii 964.893
Capital social 200
Patrimoniul regiei 0
Cifra de afaceri 4.007.873
Venituri totale 4.108.626
Cheltuieli totale 3.111.990
Profit brut 996.636
Pierdere bruta 0
Profit net 791.353
Pierdere neta 0
Nr. salariati 7

WEB_BL_BS_SL CAEN: 5621
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 271.492
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 929.922
Stocuri 170.142
Creante 565.787
Casa si conturi la banci 193.993
DATORII 1.027.874
CAPITALURI - TOTAL 173.540
Capital subscris varsat 200
Cifra de afaceri neta 3.787.801
VENITURI TOTALE 3.829.530
CHELTUIELI TOTALE 3.029.243
Profitul brut 800.287
Pierdere bruta 0
Profitul net 750.888
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 8

WEB_BL_BS_SL CAEN: 5621
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 277.265
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 437.686
Stocuri 175.209
Creante 249.191
Casa si conturi la banci 13.286
DATORII 687.712
CAPITALURI - TOTAL 27.239
Capital subscris varsat 200
Cifra de afaceri neta 1.394.168
VENITURI TOTALE 1.404.806
CHELTUIELI TOTALE 1.367.676
Profitul brut 37.130
Pierdere bruta 0
Profitul net 23.188
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 9

WEB_BL_BS_SL CAEN: 5621
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 62.427
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 306.265
Stocuri 158.690
Creante 142.465
Casa si conturi la banci 5.110
DATORII 364.642
CAPITALURI - TOTAL 4.050
Capital subscris varsat 200
Cifra de afaceri neta 529.254
VENITURI TOTALE 530.194
CHELTUIELI TOTALE 492.796
Profitul brut 37.398
Pierdere bruta 0
Profitul net 32.883
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 7

WEB_BL_BS_SL CAEN: 5621
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 62.427
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 300.196
Stocuri 50.470
Creante 244.302
Casa si conturi la banci 5.424
DATORII 391.814
CAPITALURI - TOTAL -29.191
Capital subscris varsat 200
Cifra de afaceri neta 35.821
VENITURI TOTALE 114.126
CHELTUIELI TOTALE 110.644
Profitul brut 3.482
Pierdere bruta 0
Profitul net 3.124
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 5
SEAP (Contracte / Achiziții Publice)
Ani: 2026, 2025, 2024, 2023, 2022 Total înregistrări: 0
Nu există rezultate SEAP pentru acest CUI în intervalul selectat.
Erori / Debug
  • MFinante: Indexul nu exista. Ruleaza build index pentru anul/tipul selectat.