| Denumire | OPTIMAGE CLINIC S.R.L. |
| CUI | 42772871 |
| Nr. Registrul Comertului | J2020001011034 |
| EUID | ROONRC.J2020001011034 |
| CAEN | 8691 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Stare (ONRC) | 1048 funcţiune |
company_people (căutare după CUI, fallback după Nr. Reg. Comerțului)
| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| LAMBA RĂZVAN | - | România |
company_people pentru această firmă.company_people pentru această firmă.Microîntreprinderi , Argeş
| Număr dosar | Instanță / Secție | Stadiu / Categorie | Ultimul termen | Acțiuni |
|---|
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 783 998 | 593 047 | 17 039 | 610 326 | 2 |
| 2024 | 680 723 | 506 882 | 105 932 | 612 964 | 2 |
| 2023 | 649 368 | 519 865 | 16 825 | 536 930 | 1 |
| 2022 | 300 283 | 226 691 | 11 506 | 238 437 | 1 |
| 2021 | 86 247 | 81 836 | 2 432 | 84 508 | 0 |
| 2020 | 4 137 | 3 113 | 1 126 | 4 439 | 0 |
| Cod CAEN preponderent | 8691 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Servicii de diagnostic imagistic și activități ale laboratoarelor medicale |
| Descriere Activitate | — |
| Cod CAEN principal | 86 Activități referitoare la sănătatea umană |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
| Active imobilizate | 540 |
| Active circulante | 610.460 |
| Creante | 512.417 |
| Disponibilitati | 98.043 |
| Cheltuieli in avans | 1.964 |
| Datorii | 105.932 |
| Capitaluri proprii | 507.032 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 680.723 |
| Venituri totale | 680.723 |
| Cheltuieli totale | 153.830 |
| Profit brut | 526.893 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 506.882 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 2.700 |
| Active circulante | 534.230 |
| Creante | 473.611 |
| Disponibilitati | 60.619 |
| Datorii | 16.825 |
| Capitaluri proprii | 520.105 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 649.368 |
| Venituri totale | 649.368 |
| Cheltuieli totale | 123.228 |
| Profit brut | 526.140 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 519.865 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 238.437 |
| Creante | 188.222 |
| Disponibilitati | 50.215 |
| Datorii | 11.506 |
| Capitaluri proprii | 226.931 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 300.283 |
| Venituri totale | 300.283 |
| Cheltuieli totale | 65.174 |
| Profit brut | 235.109 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 226.691 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 84.508 |
| Creante | 58.636 |
| Disponibilitati | 25.872 |
| Datorii | 2.432 |
| Capitaluri proprii | 82.076 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 86.247 |
| Venituri totale | 86.247 |
| Cheltuieli totale | 1.875 |
| Profit brut | 84.372 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 81.836 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active circulante | 4.439 |
| Disponibilitati | 4.439 |
| Datorii | 1.126 |
| Capitaluri proprii | 3.313 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 4.137 |
| Venituri totale | 4.137 |
| Cheltuieli totale | 900 |
| Profit brut | 3.237 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 3.113 |
| Pierdere neta | 0 |