| Denumire | MARCU FRESH 2019 S.R.L. |
| CUI | 45247460 |
| Nr. Registrul Comertului | J2021003830137 |
| EUID | ROONRC.J2021003830137 |
| CAEN | 4711 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Stare (ONRC) | 1048 funcţiune |
company_people (căutare după CUI, fallback după Nr. Reg. Comerțului)
| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| MARCU CĂTĂLIN-ROBERT | - | România |
company_people pentru această firmă.company_people pentru această firmă.Microîntreprinderi , Constanţa
| Număr dosar | Instanță / Secție | Stadiu / Categorie | Ultimul termen | Acțiuni |
|---|
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2 589 011 | 231 784 | 864 437 | 1 096 461 | 3 |
| 2024 | 2 346 564 | 506 097 | 452 447 | 958 784 | 4 |
| 2023 | 1 150 807 | 341 719 | 46 825 | 384 107 | 2 |
| 2022 | 240 379 | 972 | 40 431 | 35 994 | 1 |
| 2021 | 23 506 | -5 609 | 61 644 | 56 235 | 1 |
| Cod CAEN preponderent | 4711 Rev. 2 (echivalent: 4711 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun |
| Descriere Activitate | — |
| Cod CAEN principal | 47 Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
| Active imobilizate | 49.088 |
| Active circulante | 909.696 |
| Stocuri | 271.796 |
| Creante | 359.101 |
| Disponibilitati | 278.799 |
| Datorii | 452.447 |
| Capitaluri proprii | 506.337 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 2.346.564 |
| Venituri totale | 2.346.564 |
| Cheltuieli totale | 1.772.795 |
| Profit brut | 573.769 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 506.097 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 22.079 |
| Active circulante | 362.028 |
| Stocuri | 58.830 |
| Creante | 292.305 |
| Disponibilitati | 10.893 |
| Datorii | 46.825 |
| Capitaluri proprii | 337.282 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.150.807 |
| Venituri totale | 1.150.807 |
| Cheltuieli totale | 797.792 |
| Profit brut | 353.015 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 341.719 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 20.925 |
| Active circulante | 15.069 |
| Disponibilitati | 15.069 |
| Datorii | 40.431 |
| Capitaluri proprii | -4.437 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 240.379 |
| Venituri totale | 240.379 |
| Cheltuieli totale | 237.521 |
| Profit brut | 2.858 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 972 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 18.215 |
| Active circulante | 38.020 |
| Stocuri | 6.154 |
| Disponibilitati | 31.866 |
| Datorii | 61.644 |
| Capitaluri proprii | -5.409 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 23.506 |
| Venituri totale | 23.506 |
| Cheltuieli totale | 29.115 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 5.609 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 5.609 |
| Nr. salariati | 1 |