| Denumire | MODA ZILEI IMPEX SRL |
| CUI | 6662341 |
| Nr. Registrul Comertului | J1994003385163 |
| EUID | ROONRC.J1994003385163 |
| CAEN | 4711 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Stare (ONRC) | 1048 funcţiune |
company_people (căutare după CUI, fallback după Nr. Reg. Comerțului)
| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| ANDREI OANA | - | România |
| CONSTANTINESCU ION-MARIUS | - | România |
company_people pentru această firmă.company_people pentru această firmă.Întreprinderi mici , Bucureşti , domeniul 4711: Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
| Număr dosar | Instanță / Secție | Stadiu / Categorie | Ultimul termen | Acțiuni |
|---|
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 5 142 152 | 364 590 | 290 134 | 654 974 | 0 |
| 2024 | 5 890 166 | 501 998 | 290 051 | 939 984 | 10 |
| 2023 | 6 929 592 | 627 237 | 333 670 | 1 108 842 | 11 |
| 2022 | 6 761 920 | 589 213 | 425 701 | 1 162 849 | 14 |
| 2021 | 5 719 316 | 370 127 | 404 336 | 922 398 | 15 |
| 2020 | 5 940 413 | 336 304 | 346 437 | 830 676 | 15 |
| 2019 | 6 663 137 | 470 680 | 411 045 | 971 633 | 16 |
| 2018 | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — |
| Cod CAEN preponderent | 4711 Rev. 2 (echivalent: 4711 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun |
| Descriere Activitate | — |
| Cod CAEN principal | 47 Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 93.034 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 846.950 |
| Stocuri | 38.017 |
| Creante | 391.592 |
| Casa si conturi la banci | 417.341 |
| DATORII | 290.051 |
| CAPITALURI - TOTAL | 649.933 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 5.890.166 |
| VENITURI TOTALE | 5.890.166 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.299.973 |
| Profitul brut | 590.193 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 501.998 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 10 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 92.090 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.016.752 |
| Stocuri | 37.271 |
| Creante | 505.675 |
| Casa si conturi la banci | 473.806 |
| DATORII | 333.670 |
| CAPITALURI - TOTAL | 775.172 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 6.929.592 |
| VENITURI TOTALE | 6.931.987 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.183.626 |
| Profitul brut | 748.361 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 627.237 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 11 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 139.484 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.023.365 |
| Stocuri | 57.878 |
| Creante | 86.389 |
| Casa si conturi la banci | 879.098 |
| DATORII | 425.701 |
| CAPITALURI - TOTAL | 737.148 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 6.761.920 |
| VENITURI TOTALE | 6.762.042 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.070.598 |
| Profitul brut | 691.444 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 589.213 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 14 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 171.479 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 750.919 |
| Stocuri | 47.441 |
| Creante | 8.870 |
| Casa si conturi la banci | 694.608 |
| DATORII | 404.336 |
| CAPITALURI - TOTAL | 518.062 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 5.719.316 |
| VENITURI TOTALE | 5.719.316 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.278.551 |
| Profitul brut | 440.765 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 370.127 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 15 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 220.672 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 602.708 |
| Stocuri | 18.796 |
| Creante | 8.171 |
| Casa si conturi la banci | 575.741 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 7.296 |
| DATORII | 346.437 |
| CAPITALURI - TOTAL | 484.239 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 5.940.413 |
| VENITURI TOTALE | 5.944.231 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.542.219 |
| Profitul brut | 402.012 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 336.304 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 15 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 260.192 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 704.145 |
| Stocuri | 81.211 |
| Creante | 21.632 |
| Casa si conturi la banci | 601.302 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 7.296 |
| DATORII | 411.045 |
| CAPITALURI - TOTAL | 560.588 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 6.663.137 |
| VENITURI TOTALE | 6.677.423 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.121.828 |
| Profitul brut | 555.595 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 470.680 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 16 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 175.562 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.672.496 |
| Stocuri | 67.174 |
| Creante | 18.321 |
| Casa si conturi la banci | 1.587.001 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 8.830 |
| DATORII | 613.410 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.243.478 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 6.517.438 |
| VENITURI TOTALE | 6.520.799 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.816.927 |
| Profitul brut | 703.872 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 591.252 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 14 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 202.046 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.023.049 |
| Stocuri | 76.624 |
| Creante | 3.713 |
| Casa si conturi la banci | 942.712 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 11.897 |
| DATORII | 584.766 |
| CAPITALURI - TOTAL | 652.226 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 6.107.658 |
| VENITURI TOTALE | 6.107.658 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.507.312 |
| Profitul brut | 600.346 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 504.291 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 13 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 233.707 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 432.130 |
| Stocuri | 66.620 |
| Creante | 1.758 |
| Casa si conturi la banci | 363.752 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 14.964 |
| DATORII | 236.373 |
| CAPITALURI - TOTAL | 444.428 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 5.854.240 |
| VENITURI TOTALE | 5.854.240 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.363.007 |
| Profitul brut | 491.233 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 421.808 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 14 |