| Denumire | CONCEFA SA |
| CUI | 787460 |
| Nr. Registrul Comertului | J32/309/1991 |
| EUID | ROONRC.J32/309/1991 |
| CAEN | 4120 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ PE ACŢIUNI |
| Stare (ONRC) | 1049 necunoscut |
company_people (căutare după CUI, fallback după Nr. Reg. Comerțului)
| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| CERCEL HORAŢIU | administrator special | România |
| PACURARIU IOAN | reprezentant al persoanei juridice | — |
| BOICIUC CIPRIAN | reprezentant al persoanei juridice | — |
| CITR SPRL (FOSTA CASA DE INSOLVENŢĂ TRANSILVANIA SPRL) | lichidator judiciar | — |
company_people pentru această firmă.company_people pentru această firmă.Microîntreprinderi , Sibiu , domeniul 4120: Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
| Număr dosar | Instanță / Secție | Stadiu / Categorie | Ultimul termen | Acțiuni |
|---|
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 142 470 | 307 006 | 19 772 251 | 1 620 213 | 1 |
| 2024 | 22 379 | 811 396 | 20 637 622 | 2 178 578 | 1 |
| 2023 | 13 352 | -5 597 | 21 062 666 | 1 792 226 | 0 |
| 2022 | 20 677 | 16 434 357 | 21 019 938 | 3 113 647 | 1 |
| 2021 | 32 510 | 236 615 | 37 908 227 | 3 567 579 | 1 |
| 2020 | 22 880 | -296 339 | 39 654 034 | 5 076 771 | 6 |
| 2019 | 29 965 | -164 046 | 39 724 496 | 6 741 741 | 10 |
| 2018 | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — |
| Cod CAEN preponderent | 4120 Rev. 2 |
| Obiect Activitate | Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale |
| Descriere Activitate | — |
| Cod CAEN principal | 41 Construcții de clădiri |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 4 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 925.558 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.253.020 |
| Stocuri | 404.567 |
| Creante | 3.566 |
| Casa si conturi la banci | 844.887 |
| DATORII | 20.637.622 |
| PROVIZIOANE | 55.165 |
| CAPITALURI - TOTAL | -18.514.209 |
| Capital subscris varsat | 57.195.145 |
| Cifra de afaceri neta | 22.379 |
| VENITURI TOTALE | 1.028.975 |
| CHELTUIELI TOTALE | 217.579 |
| Profitul brut | 811.396 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 811.396 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 1 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.041.726 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 750.500 |
| Stocuri | 404.567 |
| Creante | 580 |
| Casa si conturi la banci | 345.353 |
| DATORII | 21.062.666 |
| PROVIZIOANE | 55.165 |
| CAPITALURI - TOTAL | -19.325.605 |
| Capital subscris varsat | 57.195.145 |
| Cifra de afaceri neta | 13.352 |
| VENITURI TOTALE | 14.684 |
| CHELTUIELI TOTALE | 20.281 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 5.597 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 5.597 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.107.567 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.006.080 |
| Stocuri | 404.567 |
| Creante | 1.330.892 |
| Casa si conturi la banci | 270.621 |
| DATORII | 21.019.938 |
| PROVIZIOANE | 1.413.717 |
| CAPITALURI - TOTAL | -19.320.008 |
| Capital subscris varsat | 57.195.145 |
| Cifra de afaceri neta | 20.677 |
| VENITURI TOTALE | 15.940.978 |
| CHELTUIELI TOTALE | -493.379 |
| Profitul brut | 16.434.357 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 16.434.357 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 1 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.222.047 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.345.532 |
| Stocuri | 410.214 |
| Creante | 1.609.460 |
| Casa si conturi la banci | 324.928 |
| DATORII | 37.908.227 |
| PROVIZIOANE | 1.413.717 |
| CAPITALURI - TOTAL | -35.754.365 |
| Capital subscris varsat | 57.195.145 |
| Cifra de afaceri neta | 32.510 |
| VENITURI TOTALE | 1.314.574 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.077.959 |
| Profitul brut | 236.615 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 236.615 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 1 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.121.367 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.955.404 |
| Stocuri | 410.214 |
| Creante | 2.063.760 |
| Casa si conturi la banci | 480.500 |
| DATORII | 39.654.034 |
| PROVIZIOANE | 1.413.717 |
| CAPITALURI - TOTAL | -35.990.980 |
| Capital subscris varsat | 57.195.145 |
| Cifra de afaceri neta | 22.880 |
| VENITURI TOTALE | 648.743 |
| CHELTUIELI TOTALE | 945.082 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 296.339 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 296.339 |
| Numar mediu de salariati | 6 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.932.947 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.808.794 |
| Stocuri | 418.279 |
| Creante | 2.122.189 |
| Casa si conturi la banci | 267.396 |
| DATORII | 39.724.496 |
| PROVIZIOANE | 1.634.665 |
| CAPITALURI - TOTAL | -34.617.420 |
| Capital subscris varsat | 57.195.145 |
| Cifra de afaceri neta | 29.965 |
| VENITURI TOTALE | 1.205.354 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.369.400 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 164.046 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 164.046 |
| Numar mediu de salariati | 10 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.869.009 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.522.580 |
| Stocuri | 426.301 |
| Creante | 1.806.281 |
| Casa si conturi la banci | 289.068 |
| DATORII | 40.015.205 |
| PROVIZIOANE | 1.634.665 |
| CAPITALURI - TOTAL | -34.258.281 |
| Capital subscris varsat | 57.195.145 |
| Cifra de afaceri neta | 50.554 |
| VENITURI TOTALE | 4.109.359 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.055.912 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 1.946.553 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 1.946.553 |
| Numar mediu de salariati | 19 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 9.956.290 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.498.695 |
| Stocuri | 474.421 |
| Creante | 2.225.322 |
| Casa si conturi la banci | 798.022 |
| DATORII | 43.657.030 |
| PROVIZIOANE | 1.634.665 |
| CAPITALURI - TOTAL | -31.836.710 |
| Capital subscris varsat | 57.195.145 |
| Cifra de afaceri neta | 3.920.497 |
| VENITURI TOTALE | 7.274.006 |
| CHELTUIELI TOTALE | 13.713.120 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 6.439.114 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 6.439.114 |
| Numar mediu de salariati | 55 |