| Denumire | RECONS SA |
| CUI | 8189348 |
| EUID | ROONRC.J1996000091021 |
| CAEN | 4100 |
| Stare (ONRC) | 1048 funcţiune |
company_people (căutare după CUI, fallback după Nr. Reg. Comerțului)
| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| GANTNER CRISTIAN | - | România |
| HRISTOV CONSTANTIN | - | România |
| PUF LAURENȚIU | - | România |
| FURDEA OLGA-CARMEN | - | România |
company_people pentru această firmă.company_people pentru această firmă.Întreprinderi mijlocii , Arad , domeniul 4100: Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei
| Număr dosar | Instanță / Secție | Stadiu / Categorie | Ultimul termen | Acțiuni |
|---|
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 23 948 092 | 2 948 467 | 3 185 349 | 7 915 529 | 146 |
| 2024 | 21 633 887 | 783 096 | 6 081 641 | 16 848 648 | 157 |
| 2023 | 17 921 371 | -2 834 799 | 10 374 172 | 20 890 285 | 178 |
| 2022 | 18 964 256 | -1 409 586 | 3 607 099 | 5 897 481 | 170 |
| 2021 | 15 860 983 | -323 821 | 2 368 264 | 6 068 103 | 161 |
| 2020 | 14 873 569 | -863 291 | 1 195 456 | 5 219 116 | 116 |
| 2019 | 8 772 742 | 17 420 | 961 588 | 5 848 539 | 104 |
| 2018 | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — |
| Cod CAEN preponderent | 4100 Rev. 0 (echivalent: 4100 Rev. 1, 4100 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei |
| Descriere Activitate | — |
| Cod CAEN principal | 41 Construcții de clădiri |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 4 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 14.548.994 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.299.654 |
| Stocuri | 13.731 |
| Creante | 2.046.242 |
| Casa si conturi la banci | 230.683 |
| DATORII | 6.081.641 |
| VENITURI IN AVANS | 10.712.679 |
| CAPITALURI - TOTAL | 54.328 |
| Capital subscris varsat | 1.022.073 |
| Cifra de afaceri neta | 21.633.887 |
| VENITURI TOTALE | 22.087.495 |
| CHELTUIELI TOTALE | 21.253.876 |
| Profitul brut | 833.619 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 783.096 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 157 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 13.820.731 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.069.554 |
| Stocuri | 25.397 |
| Creante | 6.642.116 |
| Casa si conturi la banci | 393.043 |
| DATORII | 10.374.172 |
| VENITURI IN AVANS | 10.558.469 |
| CAPITALURI - TOTAL | -42.356 |
| Capital subscris varsat | 1.416.984 |
| Cifra de afaceri neta | 17.921.371 |
| VENITURI TOTALE | 21.828.692 |
| CHELTUIELI TOTALE | 24.663.491 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 2.834.799 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 2.834.799 |
| Numar mediu de salariati | 178 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.198.623 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.676.950 |
| Stocuri | 133.492 |
| Creante | 1.213.571 |
| Casa si conturi la banci | 320.889 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 21.908 |
| DATORII | 3.607.099 |
| VENITURI IN AVANS | 126 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.290.256 |
| Capital subscris varsat | 1.416.984 |
| Cifra de afaceri neta | 18.964.256 |
| VENITURI TOTALE | 20.530.643 |
| CHELTUIELI TOTALE | 21.940.229 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 1.409.586 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 1.409.586 |
| Numar mediu de salariati | 170 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.544.821 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.504.604 |
| Stocuri | 114.061 |
| Creante | 980.239 |
| Casa si conturi la banci | 401.306 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 18.678 |
| DATORII | 2.368.264 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.699.839 |
| Capital subscris varsat | 1.416.981 |
| Cifra de afaceri neta | 15.860.983 |
| VENITURI TOTALE | 16.577.931 |
| CHELTUIELI TOTALE | 16.901.752 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 323.821 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 323.821 |
| Numar mediu de salariati | 161 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.054.080 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.154.159 |
| Stocuri | 147.242 |
| Creante | 658.077 |
| Casa si conturi la banci | 339.842 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 10.877 |
| DATORII | 1.195.456 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.023.660 |
| Capital subscris varsat | 1.416.981 |
| Cifra de afaceri neta | 14.873.569 |
| VENITURI TOTALE | 15.858.999 |
| CHELTUIELI TOTALE | 16.722.290 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 863.291 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 863.291 |
| Numar mediu de salariati | 116 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.869.707 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.967.921 |
| Stocuri | 64.096 |
| Creante | 896.276 |
| Casa si conturi la banci | 998.551 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 10.911 |
| DATORII | 961.588 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.886.951 |
| Capital subscris varsat | 1.416.981 |
| Cifra de afaceri neta | 8.772.742 |
| VENITURI TOTALE | 9.203.851 |
| CHELTUIELI TOTALE | 9.186.431 |
| Profitul brut | 17.420 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 17.420 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 104 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.464.022 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.046.438 |
| Stocuri | 144.994 |
| Creante | 759.673 |
| Casa si conturi la banci | 1.129.761 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 12.676 |
| DATORII | 653.604 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.869.532 |
| Capital subscris varsat | 1.416.981 |
| Cifra de afaceri neta | 7.219.381 |
| VENITURI TOTALE | 7.679.885 |
| CHELTUIELI TOTALE | 8.086.078 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 406.193 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 406.193 |
| Numar mediu de salariati | 92 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.605.683 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.348.530 |
| Stocuri | 87.007 |
| Creante | 570.452 |
| Casa si conturi la banci | 679.061 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 16.775 |
| DATORII | 531.077 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.439.911 |
| Capital subscris varsat | 581.166 |
| Cifra de afaceri neta | 5.938.781 |
| VENITURI TOTALE | 6.390.110 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.510.132 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 1.120.022 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 1.120.022 |
| Numar mediu de salariati | 93 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.651.966 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.889.355 |
| Stocuri | 104.160 |
| Creante | 692.489 |
| Casa si conturi la banci | 2.080.696 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 17.812 |
| DATORII | 999.200 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.559.933 |
| Capital subscris varsat | 581.166 |
| Cifra de afaceri neta | 6.303.262 |
| VENITURI TOTALE | 9.756.606 |
| CHELTUIELI TOTALE | 10.135.783 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 379.177 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 713.847 |
| Numar mediu de salariati | 85 |